קורס טכנאי מחשבים PC במכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

שירות אישי - צור קשר

קורס טכנאי מחשבים PC במכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

קורס טכנאי PC במכללת מדיאטק ג'ון ברייס - חיפה

 

להתקדם עם הטכנולוגיה

 

בעידן המודרני כמעט לכל אדם יש מחשב שעליו הוא נסמך לכל צרכיו, אם בבית ואם בעבודה, אם ילד הנזקק למחשב ללימודים בבית הספר ואם גמלאי המשתמש בו לצורכי בידור. משכך, הביקוש לאנשי תמיכה באותם המכשירים הולך וגובר והלומדים את התחום צריכים להיות בראש החנית של הקדמה הטכנולוגית.

 

מכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה מתמחה בלימודים הטכנולוגיים, בדגש על מחשוב והייטק. המכללה מציעה היכרות מעמיקה והסמכה מקצועית עם עולם החומרה, עם מערכות ההפעלה ועם רשתות התקשורת השונות מהשלב הבסיסי ביותר של בניית המחשב ועד לחיבורו לרשתות המקומיות ולאינטרנט. מוסד הלימוד מציע קורס להכשרת טכנאי PC, בו לומדים לעומק על כל היבטי החומרה והתוכנה העדכניים ביותר בשוק.

 

 

תכנית הלימודים

 

קורס טכנאי PC מקנה לתלמידיו היכרות מקצועית עם תחומי החומרה, רשתות התקשורת ומערכות ההפעלה. התלמידים לומדים כיצד לפתור תקלות נפוצות ולהעניק שירותי תמיכה טכנית לעסקים ולאנשים פרטיים.


מתכונת הלימוד

 

היקף תכנית הלימודים היא כ- 100 שעות והמשתתפים לומדים במסגרת קורס ערב. מסלול לימודי הערב מחולק ל- 14מפגשים. 70 שעןת מוקדשות להוראה ו - 30 שעות לתרגול מעשי, לעבודה עצמית ולפרויקט. שיעורים מתקיימים פעמיים במהלך השבוע, או באחד מימי השבוע ובבוקר יום שישי.

 

הקורס שם דגש על הכרת החומרה, על לימוד ברור והגיוני של מערכות הפעלה שאופייניות לשטח. הקורס משלב בין תרגול מעשי רב ומעבדות Hands On שמעניקות מיומנויות במהלך שלבי הקורס השונים. המעבדות המיוחדות נבנו לתרגול התמודדות עם סוגים שונים של תקלות אמיתיות. המשתתפים לומדים פרק שמכין אותם להתמודדות עם תפקידי טכנאי בארגונים גדולים. מחלקת ההשמה של מוסד הלימוד עוזרת לתלמידים שמעוניינים בכך בהפנייה למקומות עבודה ובכתיבת קורות החיים. ישנה אפשרות לשלב קורס זה עם קורס טכנאי מכשירי מובייל וטאבלט.

 

נושאי הלימוד

 

  • BIOS מערכות
  • רשתות תקשורת
  • חומרה מתקדמת
  • לוחות אם, ספקי כוח ומארזים
  • ניהול מערכות הפעלה "חלונות" 10   
  • סוגי מעבדים
  • התקני זיכרון
  • אמצעי אחסון   
  • ועוד

 

 

סגל הוראה

 

מנהל המסלול הוא מהנדס מחשבים המתמחה בתכנון וביישום פתרונות תקשוב ובאבטחת מידע ולו ניסיון רב שנים בהדרכה הן במכללה והן במוסדות לימוד שונים.

 

על מוסד הלימוד

 

מכללת מדיאטק הייטק שבחיפה מציעה מגוון קורסים בתחום ההייטק, המחשבים, התכנות והחומרה. מסלולי הלימוד שהמכללה מציעה מתמקדים בתחום הטכנולוגיה והקורסים מתעדכנים עם הטכנולוגיה העדכנית. בין הקורסים שהמכללה מציעה ניתן ללמוד קורס טכנאי סלולר, קורס פיתוח אפליקציות, קורס מסחר אלקטרוני, קורס בדיקות תוכנה וקורס בניית אתרים וובמסאטר. מוסד הלימוד מתייחד במרכז ההשמה שהוא מפעיל המסייע לתלמידיו להשתלב בשוק העבודה בכלל הארץ ובצפון הארץ בפרט.

 

תנאי קבלה

 

קורס זה מיועד למועמדים מעל גיל 18, שהם בעלי זיקה טכנולוגית ומעוניינים להשתלב כטכנאי מחשבים עצמאיים או שכירים בשוק העבודה. כדי להתקבל, על המועמדים להיות בעלי יכולת קריאה של חומרים טכניים בשפה האנגלית וניסיון בעבודה מול מחשב ובשימוש באינטרנט. הם נדרשים לעבור מבחן בניסה וראיון אישי. עליהם להיות בעלי מחשב אישי שלו חיבור לאינטרנט. כמו כן, הם נדרשים להיות בעלי יכולת לתרגל באופן עצמאי מעבר לשעות הלימוד הסדיר, בהיקף של כ - 15 שעות שבועיות.

 

תעודה

 

משתתפי הקורס אשר עומדים בכל המטלות הנדרשות מקבלים תעודת גמר מטעם מכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה. לקבלת הזכאות על המשתתפים להיות נוכחים במרבית השיעורים, להגיש את שיעורי הבית, לעבור את הבחינות ולהגיש פרויקט גמר.

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק

Whatsapp Whatsapp