קורס הכשרה למתכנתי Net. Full Stack בג`ון ברייס הדרכה

שירות אישי - צור קשר
קורס הכשרה למתכנתי Net. Full Stack בג`ון ברייס הדרכה

קורס הכשרת מתכנתי NET FULL STACK. פיתוח מערכות WEB באמצעות Angular 5.0 ו - C# בג'ון ברייס הדרכה


לא להישאר מאחור

הביקוש ההולך וגובר ליישומים מבוססי אינטרנט הופך את מפתחי דוט נט למבוקשים מאוד. בקורס להכשרת מתכנתי דוט נט FULLSTACK מעניקים לחסרי רקע שברצונם להשתלב בתחום הפיתוח הזדמנות לרכישת ידע נרחב בסביבות דוט נט, אפשר מאפשרת לבוגרים להשתלב בסביבת העבודה כשהם מצוידים בהתנסות מעשית וכלים לפתרון של בעיות ממשיות.


כמו כן, גם הביקוש למפתחי Full Stack עלה. מפתחים אלה מכירים בצורה רוחבית את כל שכבות האפליקציות ומסוגלים לספק מענה מהיר ומקצועי לכל עדכון ושינוי במרכיבי המערכת השונים. עולם הרשת הופך לעולם שירותים לכל סוגי הלקוחות ומגמה זו מצריכה יכולת ביצוע שינויים במהירות. הקורס בג'ון ברייס הדרכה מקנה לבוגריו כלים להכשרתם למפתחי Full stack צד לקוח (סמארטפונים, דפדפנים ו - IOT) תוך שימוש בטכנולוגיות ובארכיטקטורות העדכניות בשוק.

 

המסלול מכשיר את תלמידיו לאנשי פיתוח בתחום יישומי אינטרנט, בשימוש טכנולוגיות וכלים מתקדמים מבית Microsoft כגון .NET 4.5 ו - Visual Studio. הבוגרים יכולים לתכנן, לפרוס ולתכנן יישומים מורכבים לאינטרנט, שכוללים ממשק משתמש מתקדם לצד הלקוח וכן שימוש בבסיסי נתונים מתקדמות כמו למשל SQL SERVER.

 

 


תכנית הלימודים

 

מטרת קורס הכשרת מתכנתי NET. היא להכשיר מפתחים לפיתוח של יישומי אינטרנט בסביבת בפיתוח במתקדמת ובפיתוח Full Stack. המסלול מספק להם היכרות עם סביבת הפיתוח Visual Code & Visual Studio ומקנה הבנה מעמיקה של תכנות מונחה עצמים בכמה שפות קוד. כמו כן, נלמדת בניית ארכיטקטורה נכונה למערכות, נלמדות סביבות חדשניות ומתקדמות לבנייה של ממשקי משתמש ללקוחות WEB שמתבססות על Java Script וחיבורם לשירותים.

 

המשתתפים מפתחים יכולות לפיתוח צד שרת בסביבת Microsoft ופיתוח לצד הלקוח בעזרת טכנולוגיות רלבנטיות כגון Angular JS, CSS3 ו - HTML5. נוסף על כך, התלמידים מבצעים אינטגרציה בין צד הלקוח לצד השרת בעזרת שירותי הרשת וטכנולוגיית REST. כמו כן, הם לומדים לתחזק ולבנות מערכות באופן רוחבי בעזרת פיתוח Full Stack.

 

 

 

מתכונת הלימוד

 

מסלול הלימוד מתפרש על פני 550 שעות - 350 שעות של שיעור פרונטלי ועוד כ - 200 שעות המוקדשות לעבודה על פרויקט. תכנית זו מתקיימת במתכונת קורס ערב. היא משלבת תרגולים מעשיים דרכם המשתתפים יכולים להתנסות באופן מעשי בעקרונות התכנות והפיתוח שנלמדות.


נושאי הלימוד

 

  • Responsive Web
  • Java Script בסיסי
  • תכנות מונחה עצמים
  • הכנה לראיונות עבודה
  • תכנות ב - Typescript
  • עבודה מול מסדי נתונים Entity Framework    


תנאי הקבלה

 

הקורס מתאים לאלו המבקשים להשתלב בתחום ההייטק ולאלו המעוניינים לבצע הסבה מקצועית לתחום. הוא מיועד למועמדים ללא רקע קודם בעולם התכנות וכן לבעלי רקע בסיסי בפיתוח תוכנה.

 

תעודה

בוגרים שמסיימים בהצלחה את הקורס מקבלים תעודת גמר מטעם ג'ון ברייס הדרכה. מחלקת ההשמה של מוסד הלימוד מסייעת לבוגרים בהכוונה בתהליך חיפוש העבודה.

 

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה | john bryce
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס הדרכה
חוות דעת של סטודנטים על ג`ון ברייס - קורס NET.
התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

ג`ון ברייס הדרכה
06/08/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אווירה טובה, מרצים שיודעים להעביר את החומר בצורה טובה ומעניינת

על הקמפוס

אין יותר מדי מה להוסיף אבל בהחלט ממליץ בחום לכל אלו שמעוניינים ללמוד את מקצועות ההיטטק

טיפים

מומלץ מאוד לפני הרשמה ללימודים לעבוד קצת בתחום ובמקביל לקרוא וללמוד בשביל לא להירשם לחינם וללמוד לחי קרא עוד...


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp