קורס פיתוח לאינטרנט Full Stack Developer במכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

שירות אישי - צור קשר

מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק

קורס פיתוח בסביבת אינטרנט פול סטאק במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה - Full Stack Web Developer

 

שירות מקיף ואפקטיבי בפיתוח

 

פיתוח על גבי האינטרנט דורש מתן מענה מהיר ויעיל הן בצד השרת שמגיש את השירות והן בצד הלקוח שרוכש את התוכנה המוגמרת ומשתמש בה לצרכיו. שיטת העבודה Full Stack היא גישה חדשה יחסית לפיתוח, שבאה לענות על צורך זה בעולם התוכנה. מפתחים אלה מספקים פתרונות כוללים, בפיתוח מקצה לקצה, שמחברים בין כל חלקי המערכת בזמן מהיר יותר מאשר בשיטות מסורתיות. כך הם יכולים לחסוך משאבים לארגון ולהעניק שירות איכותי ומתקדם יותר.

 

קורס Full Stack Developer שמתקיים במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה מציע לתלמידיו הכשרה מקיפה בפיתוח לאינטרנט והוא מותאם לצרכים העדכניים של שוק טכנולוגיות הרשת. בוגרי התכנית יכולים להעניק שירות פיתוח מלא ללקוחותיהם ולבנות אתרי אינטרנט ממגוון סוגים. כך הם יכולים להשתלב בחברות בתחומי התכנות והאינטרנט וכן בחברות סטארט אפ בעולם ההייטק. הקורס מוכר לניצול פיקדון לחייל המשוחרר ומוכר על ידי משרד הכלכלה. בוגרים שעומדים בתנאים זכאים להשמה בעבודה.

 

תכנית הלימודים

 

לאורך הקורס, המשתתפים מכירים מגוון של טכנולוגיות ושפות תכנות כגון HTML, CSS3, PHP, JQuery , SQL, Angular, Node.js, Bootstrap ועוד מבחר טכנולוגיות. הכלים הנלמדים בקורס מאפשרים לבוגרים לפתח Rich Internet Applications תוך שימוש בטכנולוגיות העדכניות ביותר לצד לקוח. כמו כן, הקורס מספק לתלמידים ראייה מקיפה של צד השרת דרך לימוד של שתי טכנולוגיות פופולריות וחשובות לפיתוח של מודולי WEB, PHP ו - Node.js.

 

 

 

מתכונת הלימוד

 

תכנית זו כוללת כ - 470 שעות לימוד, מהן 370 שעות ללימוד פרונטלי הכולל הנחיית פרויקט ו - 100 שעות לעבודה עצמית של המשתתפים בבית. הקורס מתקיים במתכונת ערב, כאשר במהלך השבוע נערכים שני מפגשים. חיילים משוחררים יכולים ללמוד בקורס זה על חשבון הפיקדון הצבאי. מוסד הלימוד מסייע לבוגריו בהשתלבות בעבודה.


נושאי הלימוד

 

  • יסודות PHP
  • HTML ו - HTML5
  • תכנות מונחה עצמים
  • מבוא טכנולוגי לאינטרנט
  • תכנות בסיסי ב - Java Script    
  • MySQL
  • Angular 5
  • Bootstrap
  • Mongo DB    
  • ועוד


סגל הוראה

 

מרצה הקורס הוא מפתח תוכנה מנוסה, שעוסק בהדרכת צוותי פיתוח לחברות הייטק ולסטארט אפים. כמו כן, הוא בעל ותק בתחומים כארכיטקטורות מידע, ניתוח מערכות מידע, פיתוח אפליקציות, עיצוב חוויית משתמש וניהול פרויקטים אג'ילים לפיתוח.

 

על מוסד הלימוד

 

במכללת מדיאטק הייטק מציעים מגוון של קורסים ללימודי תעודה בתחום התוכנה והמחשבים. כך למשל אפשר ללמוד בקורס בניית אתרים PHP Webmaster, קורס פיתוח תוכנה דוט נט, קורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד וקורס בדיקות תוכנה QA.הקורסים שנלמדים במוסד זה מותאמים לחידושים ולפיתוחים האחרונים בהם עושים שימוש בעולם ההייטק במטרה להעניק לבוגרי הקורסים את הכלים המתאימים להשתלבות בקריירה לאחר סיום ההכשרות.

 

 

תנאי קבלה

 

מסלול זה מיועד למעוניינים להתמקצע בתחומי התכנות בעולם WEB. הוא מתאים הן לבעלי רקע בסיסי קודם בתכנות ל -WEB והן לחסרי רקע בתחום. כמו כן, הוא מתאים לבעלי תואר ראשון או להנדסאים משלל תחומים. המסלול מתאים למי שברצונם להכיר יישומי Front End Development לצד לקוח ולמי שמעוניינים לספק פתרונות End To End בסביבת ה - WEB.

 

במסגרת תנאי הקבלה לקורס על המועמדים להיות בעלי יכולות בסיסיות בעבודה מול מחשב והם נדרשים להיות בוגרי 12 שנות לימוד לפחות. יש צורך לעבור מבחן פנימי במתמטיקה ובאנגלית ומבדק התאמה, וכן ראיון אישי.

 

תעודה

 

משתתפים שעומדים בכל חובות המסלול מקבלים בסיומו תעודת גמר מטעם מכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה. כדי לזכות בדיפלומה זו הם צריכים להגיש את תרגילי הבית והפרויקטים ולהיות נוכחים ב - 80 אחוזים מהמפגשים לפחות.

 

כמו כן, בוגרים שעומדים בדרישות זכרים לתעודת גמר מטעם משרד הכלכלה, לקורס "פיתוח PHP בטכנולוגיית פול סטאק" בסך 355 שעות לימוד.

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp