קורס MCSE במכללה האזורית צפת

קורס MCSE במכללה האזורית צפת

קורס MCSE במכללה האזורית צפת

 

הקורס אינו פעיל, למסלולים נוספים של המכללה האזורית צפת לחצו כאן

 

MCSE- Microsoft Certified System Engineer הוא תואר המוענק מטעם חברת מייקרוסופט ומסמיך את בעליו לעסוק כמהנדס מערכות מוסמך. תואר זה מותנה בהשלמה של מספר קורסי הכשרה ובמעבר מוצלח של 7 בחינות הסמכה חיצוניות.

 

קורס MCSE במכללה האזורית צפת פועל במסגרת חטיבת לימודי החוץ שמפעילה המכללה והוא שייך למגמת לימודי מחשבים של המכללה האזורית צפת. מלבד קורס זה מציעה המגמה גם מסלולי הכשרה מקצועיים נוספים בתחום המחשבים ובהם קורס גרפיקה ממוחשבת, קורס טכנאי PC ורשתות וקורס הכרת המחשב.

 

קורס MCSE במכללה האזורית צפת הוא קורס מקצועי ומקיף ובו תכנים וספרות מקורית של חברת מייקרוסופט העולמית. בשל העובדה שהמכללה האזורית צפת נחשבת למרכז הדרכה טכני מוסמך ומורשה מטעם מייקרוסופט CTEC - Certified Technical Education Center , היא מורשית להשתמש בחומרי הלימוד המקוריים ובספרות העזר של החברה ולספק למשתתפים את ההכנה הנדרשת למעבר הבחינות החיצוניות.

 

סגל הקורס

 

סגל ההדרכה המלמד בקורס מורכב ממדריכים מקצועיים בעלי ידע וניסיון רב בנושאים השונים. מרצים אלה מעניקים למשתתפים את כל הידע והמיומנות הנדרשים לעיסוק ומובילים אותם להצלחה בשבע בחינות ההסמכה החיצוניות הנדרשות לצורך קבלת התואר הבינלאומי הנכסף MCSE .

 

נושאי לימוד

 

להלן הנושאים המרכזיים הנלמדים במסלול:

 

  • Implementing and Supporting MS Windows XP Professional
  • Managing a Microsoft Windows Server 2003 Environment
  • Implementing, Managing, and Maintaining a Microsoft Windows Server 2003 Network Infrastructure: Network Services
  • Implementing and Managing Microsoft Exchange Server 2003
  • CCSA Check Point NG with Application Intelligence - Management
  • Windows Vista

 

דרישות קדם

 

הקבלה לקורס MCSE במכללה האזורית צפת מותנית ביכולת קריאת השפה האנגלית ברמה סבירה וזאת משום שמרבית חומרי הלימוד וספרות העזר בהם משתמשים בקורס כתובים בשפה האנגלית.

 

תעודת גמר והסמכות

 

בוגרי הקורס שיעברו בהצלחה את שבע בחינות ההסמכה החיצוניות יהיו זכאים לקבל את התואר הבינלאומי -מהנדס מוסמך של מיקרוסופט MCSE. בנוסף לכך, מי מהנבחנים שעבר בהצלחה את הבחינה החיצונית Firewall של Check Point יהיה זכאי לתעודת ההסמכה CCSA.

 

משך הקורס

 

קורס MCSE במכללה האזורית צפת מתפרס על פני 348 שעות לימוד אקדמיות. הלימודים מתקיימים בשעות הערב במתכונת של שני מפגשים בשבוע.
 

למידע נוסף לחצו: המכללה האזורית צפת
עוד מסלולי לימוד - המכללה האזורית צפת
Whatsapp Whatsapp