קורס DOT.NET לתעודת הסמכה MCPD במכללת אינטלקט אקדמון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס תכנות - תוכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על קורס MCPD - אינטלקט אקדמון.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס MCPD לפיתוח ב – DOT.NET במכללת אינטלקט אקדמון
 
בסביבה טובה
 
תחום התכנות והפיתוח הוא תחום מרכזי בעולם המחשוב, ובעולמנו בכלל כיום. תוכנה נמצאת בבסיסם של מכשירים, אפשרויות תקשורת, מערכות מידע, ועוד. אחת מסביבות הפיתוח הנחשבות לידידותיות וליעילות ביותר, היא סביבת הפיתוח DOT.NET. זוהי סביבה אינטרנטית המאפשרת בנייה של מערכות שיתופיות המסוגלות להכיל משתתפים רבים בו זמנית, ועל כן נמצאת כיום בשימוש רב. קורס DOT.NET נותן כלים לבניית אפליקציות למערכת הפעלה Windows ולאינטרנט, והוא כולל לימודי תכנות בשפות מונחות עצמים וידע על בסיסי נתונים, הרשאות ועוד. 

על הקורס באינטלקט אקדמון
 
קורס MCPD לפיתוח ב - DOT.NET של מכללת אינטלקט אקדמון, הוא קורס מקצועי ומעמיק, הנלמד בהיקף של 510 שעות לימוד. הקורס מכשיר את בוגריו בכל הדרוש לשליטה בסביבת פיתוח זו. בנוסף, תלמידי הקורס עוברים הכשרה בפיתוח ותכנות בסביבת Visual Studio 2008, באופן המותאם לדרישות בתעשיית ההיי טק.
 
קהל היעד ותנאי הקבלה לקורס
 
הקורס מיועד לאקדמאים בעלי תואר ראשון לפחות, בענפי המחשבים וההנדסה השונים, וכן מתחומי הכלכלה והניהול. בנוסף, הקורס מיועד להנדסאי תוכנה. הקבלה לקורס איננה מותנית בידע בתכנות, ובמקרים חריגים תיתכן קבלה על סמך מעבר של פגישת ייעוץ או בחינת התאמה.
 
זכאות לתעודה והסמכה
 
בתום הקורס תוענק לבוגרי קורס זה תעודת "בכיר בסביבת NET", וכן תעודת הסמכה "תוכניתן Visual Studio 2008" מטעם Ness College. עם זאת, על מנת לזכות בתעודות האמורות יש לעמוד בחובות הקורס, והללו כוללים נוכחות ב – 80% לפחות מהשיעורים במסלול, הגשה של תרגילי החובה הנדרשים במהלכו, וכן הגשה של פרויקט גמר עצמאי – המקיף 150 שעות. תלמידי קורס MCPD יוכלו לבצע בחינת MCPD 4 לקבלת תעודת הסמכה נוספת.
 
לסיכום
 
תלמידי הקורס MCPD לפיתוח ב – DOT.NET במכללת אינטקלט אקדמון זוכים במסלול המכשיר אותם לעבודה בתכנות ופיתוח הן בסביבת DOT.NET והן בסביבת Visual Studio 2008. מן הקורס יוצאים המשתתפים, שעמדו בכל החובות הלימודיות, עם תעודות מקצועיות, וכאשר הם מוכנים לבחינת MCPD 4 לקבלת תעודת הסמכה נוספת.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אינטלקט אקדמון - המכללה להכשרה מקצועית

עוד מסלולי לימוד - מכללת אינטלקט אקדמון
פורום לימודי מחשבים
תעסוקה אחרי קורס ניהול תשתיות ענן היברדי
אורי
1 תגובות
ללמוד מדעי המחשב בטכניון עם ממוצע בגרויות גבוה ללא פסיכומטרי
אברהם רחימוב
1 תגובות
מהם תנאי הקבלה ללימודי מדעי המחשב?
אודל וויניק
1 תגובות
מדעי המחשב או הנדסת תוכנה
מוניר סלאמנה
1 תגובות
איפה ניתן לעשות קורס אקסל?
רביטל
1 תגובות
קורס בדיקות תוכנה במקום תואר מדעי המחשב
אנונימי
1 תגובות
לימודי מולטימדיה - תעודה או תואר?
רחל
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp