קורס ניהול רשתות ותקשורת MCSA ו- CCNA במכללת iNT (מכללת נס)

שירות אישי - צור קשר

מכללת iNT (נס טכנולוגיות)

קורס ניהול רשתות תקשורת CCNA ו - MCSA כולל תמיכה טכנית במכללת iNT

  

תמיכה ומומחיות טכנית

 

כל ארגון זקוק לשירותים של מומחים טכניים כדי להתקין ולתפעל את רשתות המחשבים ולתקן תקלות שעלולות להתרחש בהן. גם הגדרות התקשורת והמיתוג הן חשובות מאוד לתפקוד העסקי, למטרות העברת מידע ושמירה של נתונים חיוניים. חברות מיקרוסופט וסיסקו מעניקות הסמכות בין לאומיות שמכשירות מומחים לניהול רשתות התקשורת, אלו הן הסמכות MCSA ו - CCNA.

 

אנשי מקצוע שמחזיקים בהסמכות אלה הם משאב חיוני לכל חברה. במסגרת תפקידם הם צריכים להכיר את מערכות ההפעלה והשרתים המתקדמים ולהתעדכן בחידושים הטכנולוגיים שמתחוללים כל העת בעולם ההייטק. מכללת iNT מציעה קורס משולב שמכשיר את תלמידיו להסמכות CCNA ו - MCSA, וגם עוסק בשירותי תמיכה טכנית HELP DESK. המסלול מעניק לתלמידיו כלים לעבודה עם השרתים החדשים ביותר בשוק ומכין אותם לקראת מבחני ההסמכה החיצוניים של החברות כמרכז הדרכה רשמי של מיקרוסופט וסיסקו. הקורס נלמד בשלוחת תל אביב של המכללה, בשלוחת רחובות ובשלוחת ירושלים.

 


תכנית הלימודים

 

התלמידים בקורס זה לומדים על תהליך יישומם של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים בסביבות ארגוניות, החל מתכנון דרך תפעול ועד לתחזוקה שוטפת ומתן מענה לתקלות ולכשלים. הם מכירים את סוגי השרתים ותחנות העבודה המקובלים היום בתעשייה ולומדים לנהל תשתיות אלה ברמת הארגון. כמו כן, הם עוסקים בטכנולוגיות נלוות נוספות, ביניהן וירטואליזציה ומחשוב ענן ואבטחת מידע. בנוסף הם דנים לעומק בשיטות הניתוב והחיבור של רשתות תקשורת סיסקו, לקבלת הסמכת CCNA. הסטודנטים גם מקבלים כלים פרקטיים רבים להשתלבות בתפקידי HELP DESK ובוחנים את העבודה השוטפת של אנשי התמיכה הטכנית.

 


מתכונת הלימוד

 

הקורס כולל כ - 455 שעות לימוד. מסלול זה משלב בין למידה עיונית לבין שלל תרגולים מעשיים בליווי מומחים מהתעשייה. כך התלמידים משתתפים בהתנסות מעשית במעבדות טכנולוגיות בהן הם יכולים לתרגל את השימוש בשרתים ובתחנות העבודה הקיימים היום בשוק. כמו כן, הם נדרשים להמשיך לתרגל גם בבית, בין המפגשים, דרך ערכת חומרי הלימוד.

 

נושאי הלימוד

 

  • פתרון תקלות ובעיות
  • מערכת Windows 8
  • גישה לרשתות מפותחות
  • ניהול בסיבה מרובה שרתים
  • ניהול הרשאת גישה מרוחקת
  • תחזוקת שרתים ברשת ארגונית    


קהל היעד ותנאי קבלה

הקורס מתאים לבעלי הבנה בסיסית במחשבים ולבעלי שליטה בסיסית בשפה האנגלית, המבקשים לרכוש ידע ומומחיות בתחום ניהול רשתות תקשורת ומחשבים. כחלק מתנאי הקבלה הם צריכים לעבור בהצלחה מבחן פנימי של מוסד הלימוד וראיון קבלה אישי.

 

 

על מוסד הלימוד


מכללה זו נוסדה בשנת 2001. היא מציעה מגוון רחב של מסלולי לימוד בתחומי המחשבים והניהול. מוסד הלימוד מקיים שיתופי פעולה עם גופי הייטק מובילים כגון מיקרוסופט, SAP וסיסקו ומשמש מרכז הדרכה רשמי של ארגונים אלה. מחלקת ההשמה של המכללה באה לסייע לבוגרים להשתלב בתעסוקה. בין הקורסים שניתן ללמוד במכללה נכללים קורס SAP, קורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד וקורס תכנות JAVA.

 

 

תעודה


בוגרי הקורס מקבלים מספר תעודות, חלקן פנימיות וחלקן הסמכות חיצוניות מטעם חברות התוכנה. התעודות הפנימיות כוללות תעודת "Personal Computer Hardware, Software Helpdesk Representative and Networking Essentials", ותעודת "MCSA 2008 ו - 2012R2" שכדי לקבלן יש לעבור בחינות פנימיות.

 

הדיפלומות החיצוניות כוללות:

 

 

  • תעודת MCSA 2012 R2 מטעם חברת Microsoft שכדי לקבלה יש לעבור שלושה מבחנים בין לאומיים במימון מוסד הלימוד
  • תעודת Exchange 2013 מטעם מיקרוסופט לעוברים בחינה בין לאומית במימון המכללה
  • תעודת CCNA מטעם חברת CISCO ניתנת לעוברים מבחן בין לאומי של החברה, במימון עצמאי של התלמידים.

חוות דעת של סטודנטים על iNT - קורס CCNA, MCSA

התקבלו 2 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

מכללת iNT (נס טכנולוגיות)
30/09/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

המוסד עצמו הוא בסדר. רק מהירות העברת הקורסים היא מטורפת.

על הקמפוס

בסך הכל המקום נחמד מאוד. הצוות מאוד נחמד ונעים. רוב החבר'ה בקורסים בסה"כ באו גם ללמוד ולא לשחק והאוו קרא עוד...

טיפים

במידה ואתם נכנסים ללמוד את הקורס הזה תתחילו מההתחלה בקריאת הספרים בקצב כמה שיותר מהיר. וכן לגשת למבח קרא עוד...

מכללת iNT (נס טכנולוגיות)
28/08/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

מרצים טובים מאוד. אווירה טובה ומשפחתית. מיכללה עם שכ"ל הוגן.

על הקמפוס

המיכללה נמצאת באיזור תעשייה אך אין בעובדה זו כל מגרעה ברמת המרצים והתוכן הנלמד.

טיפים

כדאי וצריך להיות נכחים בכל ההרצאות ולתרגל בכיתה, התרגול עוזר בבחינה.


לכל חוות הדעת
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp