רוצה פרטים על קורס MCDBA ?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי MCDBA

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס MCDBA ? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס MCDBA - הכשרת מנהלי ומפתחי בסיסי נתונים

 

בסיס הנתונים (database) מהווה אמצעי לאחסון הנתונים המצויים במחשב למטרות של עיבוד ואחזור. קיימים מספר מודלים לבסיס הנתונים כגון: הטבלאי (יחסי), ההיררכי, ומונחה העצמית. המודלים משקפים את הקשרים בין הנתונים השונים. בסיסי הנתונים בנויים על פי המודלים השונים לאחסון הנתונים, כלומר, באמצעות מנגנונים פנימיים לחיפוש ומיון של נתונים. מנהל מסד הנתונים בארגון מכונה (DBA (Data Base Administrator, תפקיד שנחשב יוקרתי בעקבות היותו הבסיס לכל מערך המידע הארגוני.

 

קיראו על: קורס תכנות

 

קורס MCDBA להכשרת מנהלי ומפתחי בסיסי נתונים מעניק הסמכה עליונה לאנשי מקצוע המנהלים את מסד הנתונים של Microsoft SQL server. תוכנית הלימודים בקורס כוללת הגשה של פרויקט גמר, המשמש כהכשרה מעשית של המשתתפים בקורס, המאפשרת השתלבות מהירה בתעשייה. הלימודים בקורס מתבססים על תוכן המומלץ על ידי מיקרוסופט לצד הענקת ידע נרחב בהתאם לדרישות המעסקים במשק.

 

קהל יעד

 

קורס הכשרת מנהלי ומפתחי בסיסי נתונים MCDBA מיועד לאנשים בעלי הבנה בפיתוח, בתשתיות, בתחום ה – IT אשר מעוניינים לרכוש מקצוע בתחום ה – DBA. שימו לב, אין לבלבל לימודי MCDBA עם קורס אורקל DBA.

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה לקורס MCDBA הינם: אנשים בעלי ידע בתחום מערכות המידע.

 

 

מטרת תוכנית הלימודים

 

מטרת תוכנית הלימודים לקורס הכשרת מנהלי ומפתחי בסיסי נתונים MCDBA הינה הקניית ידע מקצועי וכלים בתחום ה - DBA על מנת להכשיר את המשתתפים בקורס לנהל ולפתח בסיסי נתונים MCDBA.

 

נושאי הלימוד

 

מבוא לבסיס נתונים יסודות בשפת Transact SQL ניהול שרתי SQL
פיתוח שרתי SQL הטמעת קוד בבסיס נתונים ניהול עסקאות
שכפול יישומים ניהול אבטחת מידע ועוד...

 

היכן לומדים?

 

  • מכללת נס טכנולוגיות - מכללת נס טכנולוגיות מציעה קורס MCDBA בהיקף של מאה שלושים וחמש שעות לימוד אקדמיות וכולל לימודים עיוניים ולימודים מעשיים. בוגרי הקורס אשר יעמדו בדרישות הכוללות חובת נוכחות בשמונים אחוז לפחות מהמפגשים זכאים לתעודת סיום מטעם מכללת Ness College.

 

  • הטכניון, לימודי המשך - הטכניון מציע קורס MCDBA בהיקף של מאתיים עשרים שעות לימוד המתפרסות על גבי שבע חודשים במתכונת דו שבועית שאורך כל מפגש הינו ארבע שעות אקדמיות. בנוסף, משתתפי הקורס ילמדו מאה חמישים שעות בתרגול מעשי של החומר הנלמד.

    בוגרי הקורס אשר יעמדו בדרישות הכוללות נוכחות בלפחות שמונים אחוז מהמפגשים וציון מעל שבעים במבחני הסיום זכאים לתעודת הסמכה Microsoft SQL Server 2008 Data Base Administrator" מטעם הטכניון – היחידה ללימודי המשך.
     

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות לימודים נוספים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס MCDBA ?

רוצה לדעת יותר על קורס MCDBA ?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורס תכנות - תוכנה

התקבלו 34 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp