רוצה פרטים על קורס IFRS?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי IFRS לתקינה בינלאומית

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס IFRS? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס IFRS – תקינה בינלאומית
 
סטנדרט עולמי
 
כחלק ממהלך הגלובליזציה בתחומים השונים, החל משנת 2008, התחילו חברות ציבוריות, על פי חוק, לערוך את דיווחיהם הכספיים בהתאם לתקנים בינלאומיים. מאז, אנשי כספי ורואי חשבון עוברים השתלמויות בלימודי תקינה IFRS (International Financial Reporting Standards), כדי לאפשר לעצמם לעבוד עם חברות בינלאומיות, ועם חברות ציבוריות. 
 
על הלימודים
 
קורס IFRS נועד לאנשי מקצוע מתחום הניהול הפיננסי, ובפרט לרואי חשבון בפועל, המעוניינים להעניק לעצמם את הכלים לעסוק בתחומים הדורשים שימוש בתקינה הבינלאומית, ולהצטרף למהלך החדש המתרחש בעולם כולו. הקורסים נלמדים באמצעות ידע תיאורטי פרונטלי, ובאמצעות תרגול מעשי להבנת השיטה ויישומיה בפועל.
 
כיום, מסלול ללימודי IFRS מוצע במכון ללימודי המשך של המכללה למינהל, שם הוא נלמד בהיקף של 100 שעות לימוד אקדמיות, ולרוב הוא נערך במתכונת של יום אחד בשבוע בשעות הערב, ויום שישי בנוסף. כמו כן, לשכת רואי החשבון מקיימת מדי פעם קורסי הכשרה והשתלמויות בתקינה בינלאומית, והללו נערכים במקומות שונים בארץ.
 
 
נושאי הלימוד
 
מבין הנושאים הנלמדים בקורס ניתן לציין את הבאים:
 
  • ירידת ערך של נכסים
  • מלאי
  • מערכת התקינה הבינלאומית
  • מגזרי פעילות
  • חידושים בתקינה הבינלאומית
  • הטבות לעובדים
  • לימודי נדל"ן – קבוע ולצורכי השקעה
  • מכשירים פיננסיים
  • ועוד
 
לסיכום
 
בתום מסלולי הלימוד יזכו הבוגרים שעמדו בכל הדרישות בתעודת גמר מוכרת מטעם מוסד הלימודים. השימוש בתקינה הבינלאומית מאפשר אחידות עולמית באופן ניהול הכספים, אפשרות לבדיקה ולהשוואה בין ביצועים של חברות שונות בכל חלקי העולם, ועוד. כך, רואי חשבון שיבחרו להשלים את הידע ואת ההכשרה המקצועית שלהם באמצעות קורס IFRS, יזכו בכלי בינלאומי – שמאפשר להם להרחיב את תחומי פעילותם, הן בארץ, והן בעולם כולו.
 
 
שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס IFRS?

רוצה לדעת יותר על קורס IFRS?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: קורס חשבונאות
התקבלו 28 דירוגים בציון ממוצע 4.5 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp