רוצה פרטים על קורס GRE?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס GRE - מחפש קורס הכנה?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס GRE? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס GRE 
 

מכינים אותך באינגליש

 

ישראלים רבים הבוחרים ללמוד בחו"ל, עושים מדי שנה את מבחן ה - GRE. מבחן זה הוא מבחן ממוחשב בשפה האנגלית, המורכב משלושה פרקים - כתיבה אנליטית, אנגלית ומתמטיקה. כל מי שרוצה ללמוד בחו"ל לימודים אקדמיים, צריך לעבור את המבחן, על מנת שהמכללה או האוניברסיטה בה המועמד רוצה ללמוד תוכל לברר את רמת השפה, החשיבה וסיכויי ההצלחה של המועמד.

 

מדובר למעשה במבחן סינון למועמדים ללימודים גבוהים בחו"ל, ולכן חשיבותו רבה ורבים בוחרים להשתתף בקורס הכנה לקראת המבחן. קורס GRE מקנה לתלמידים את כל הידע הרלוונטי אודות המבחן החשוב הזה ומכין אותם בצורה הטובה ביותר ליום המבחן. הלימודים הקורסי ההכנה השונים מתבצעים לרוב מול מחשב, בדומה למתכונתה של הבחינה עצמה, ובמהלכם התלמידים גם מתנסים בפתרון בחינות לדוגמא.

 

איך נראה מבחן GRE?
 

המבחן כולל מטלות כתיבה וארבעה פרקים של שאלות, מתוכם שניים מילוליים ושניים כמותיים. חלק מפרקי המבחן משמשים לצרכים סטטיסטיים ואינם נכללים בציון הסופי (כמו פרקי פיילוט בפסיכומטרי), אך לנבחנים אין שום דרך לדעת באילו מהפרקים מדובר, כך שבפועל יש להתייחס לכולם ברצינות.

 

הגרסה הממוחשבת של המבחן (Computer Based) היא אדפטיבית ומתאימה את רמת השאלות לרמת הנבחן. המשמעות היא שבכל פעם שבה עונים תשובה נכונה על שאלה, מקבלים שאלה קשה יותר. לעומת זאת, כאשר טועים, השאלה הבאה תהיה יותר קלה.

 

החלק הראשון המופיע בבחינה הוא פרק הכתיבה, הכולל שתי מטלות: חיבור שמביעים בו דעה על אחד מבין שני נושאים לבחירה (45 דקות), וחיבור שמנתחים במסגרתו טיעון מסוים (30 דקות). 

 

הפרקים המילוליים של המבחן מורכבים מ - 30 שאלות שיש לפתור ב - 30 דקות, והפרקים הכמותיים כוללים 28 שאלות, ולפתירתן מוקצבות 45 דקות.

 

מה לומדים בקורס הכנה למבחן GRE?

 

הקורסים כוללים לרוב את הנושאים הבאים:

 

 • אלגברה וגאומטריה
 • כללי דקדוק
 • סטטיסטיקה והסתברות
 • אנלוגיות והפכים
 • כללים לחלוקת זמן נכונה
 • תרגול כתיבת חיבורים 
 • היכרות עם מבנה הבחינה 
 • שאלות השלמת משפטים   
 • שיטות להתמודדות עם לחץ זמן
 • הסתברות וסטטיסטיקה
 • טכניקות לניחוש מושכל בשאלות "אמריקאיות" 
 •  אוצר מילים והבנת הנקרא  
 • היכרות עם סוגי ההוראות בפרקי המבחן השונים    
 • ועוד

 

מתכונת הלימוד

 

הלימודים בקורס הכנה למבחן GRE מתפרשים על פני מספר חודשים. קיימים קורסים מרוכזים האורכים חודשיים בלבד, וכן מסלולי לימוד מרווחים יותר, המאפשרים הכנה הדרגתית לאורך ארבעה או חמישה חודשים. מפגשי הקורס הסדירים מתקיימים בתדירות של פעם או פעמיים שבוע, כאשר לקראת המבחן עצמו מתקיימים מפגשי תרגול נוספים ומרתונים, המוקדשים לפתירה של מבחנים לדוגמה. מוסדות הלימוד מאפשרים בדרך כלל לבחור בין קורס בוקר, לבין לימודי ערב המתאימים לאנשים עובדים ולסטודנטים.

 

מוסדות לימוד

 

להלן מספר דוגמאות לבתי ספר המתמחים בהכנה למבחן:

 

 • בית הספר האמריקאי (רמת גן וברחבי הארץ) - רשת בית ספר המתמחה בהכנה למבחני ידע באנגלית, ולמבחני קבלה למוסדות לימוד בחו"ל. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של מסלולי לימוד באנגלית, בהם הכנה למבחן אמי"ר ולמבחן מור, TOEFL, SAT, GMAT ועוד רבים. בית הספר האמריקאי מציע גם שירותי ייעוץ מקיפים למועמדים, וליווי אישי עד לקבלה ללימודים.

 

 • ידע פלוס (תל אביב) - מרכז המקיים קורסי הכנה למבחנים שונים למועמדים ללימודים גבוהים במוסדות אקדמיים בארצות הברית ובאירופה: SAT, TOEFL, GRE ו-GMAT. במקביל ללימודים בקורס מציעים למשתתפים עזרה בכתיבת חיבור וקורות חיים, וסימולציות הכנה לראיונות אישיים, לצד תמיכה בהיבטים שונים הקשורים בתהליך הרישום כמו תרגומים, ייעוץ לגבי מלגות וסיוע במילוי טפסים.

 

 • בית הספר של אבי יולזרי (תל אביב) - בבית הספר ניתן לבחור בין השתתפות בקורס מקוון, ובין השתתפות בקורס פרונטלי המועבר בכיתת לימוד בתל אביב. במסגרת הקורס, הסטודנטים רוכשים כלים מעשיים לפתרון יעיל ומהיר של שאלות, ומחזקים יכולות לניהול זמן ואסטרטגיות למידה.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס GRE?

רוצה לדעת יותר על קורס GRE?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס GRE

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

רוצה לדעת מה לעשות עם החיים שלך?


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

חוות דעת של סטודנטים: פסיכומטרי

התקבלו 44 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp