רוצה פרטים על GMAT כמותי - קורסי הכנה?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

הכנה לפרק הכמותי בבחינת ה - GMAT

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על GMAT כמותי - קורסי הכנה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס GMAT כמותי
 
שומר הסף
 
בתארים כלכליים ועסקיים מתקדמים סטודנטים נדרשים להפגין יכולות גבוהות בעיבוד כמותי. הסטודנט צריך להיעזר בשיקולים וכלי חשיבה על מנת להבין אם יש בידיו נתונים מספיקים כדי לקבל החלטה. כמו כן, עליו לדעת כיצד להשתמש בעובדות כמותיות בשביל לפתור בעיות. בנושאים אלה ואחרים עוסק הפרק הכמותי של בחינת ה – GMAT, בחינת הסף לתואר שני בכלכלה ובמינהל עסקים.
 
על מבחן ה - GMAT הכמותי
 
הפרק הכמותי במבחן ה – GMAT כולל 37 שאלות, כאשר לנבחנים ניתנות רק 75 דקות לענות על כולן. היכולת לענות על שאלות הפרק הכמותי נסמכת על ידע במקצועות האלגברה והגיאומטריה ועל מיומנויות מפותחות בקריאה והבנה של תרשימים גרפיים. הפרק הכמותי בבחינת ה – GMAT אינו בודק כישורים בסיסיים, אלא כלים של חשיבה לוגית גבוהה, אותה ניתן – ודרוש – לפתח לאורך זמן. מכיוון שהבחינה היא אדפטיבית, ורמת הקושי הולכת ועולה (וכך גם הציון) ככל שעונים נכון על שאלות המבחן, נבדק יכול למצוא עצמו מתמודד במשך רוב זמן הבחינה עם שאלות מאתגרות ביותר.
 
על קורס GMAT כמותי
 
בקורס GMAT כמותי מכינים את המשתתפים לפרק זה של הבחינה באמצעות חשיפתם לדגמים שונים של שאלות אופייניות בבחינה. לכל דגם של שאלה מכירים משתתפי הקורס עקרונות בסיסיים ודרכים אפשריות לפתרון, וגם דפוסי חשיבה ותבניות ניתוח, שיסייעו להם להגיע לתשובה הנכונה במהירות, גם בבעיות מאתגרות במיוחד. בתכניות מסוימות שמים דגש על פיתוח ההבנה של נושאי הבחינה - הבנת הדרך שבה מתנהגים מספרים או כמויות זה עם זה. רק הבנה אמיתית של נושאי הבחינה יכולה להביא תלמיד להצלחה בה. לא ניתן להשתמש בטכניקות הפתרון הנלמדות בקורס ההכנה באופן אוטומטי. דרוש בפרק זה שיקול דעת, הנובע מתפישה מדויקת המבוססת על הבנה מתקדמת.
 
פן נוסף, הכלול בחלק מן הקורסים, הוא הפן של התמודדות נפשית בזמן הבחינה. בקורסי הכנה מסוימים עובדים עם התלמידים על יכולתם לשמור על רמה גבוהה של הישגים גם בתנאי לחץ. כמו כן, ישנם קורסים בהם נחשפים הסטודנטים גם לאתרי הלימוד והתרגול הרשמיים למבחן ה - GMAT הכמותי, בישראל ובחו"ל. לחילופין, בתכניות אחרות מציעים אזורי למידה מקוונים, שפותחו בבית הספר עצמו.
 
מתכונת הלימודים
 
קורס הכנה טוב יועבר תמיד בכיתה על ידי מדריך, שילמד את המשתתפים נושאים באלגברה, חדו"א וגיאומטריה, וידגים פתרונות לכל הכיתה. הקורסים כוללים גם ספרי הדרכה ו/או מערכות למידה ותרגול מקוונות, בהם מובאות בעיות מבחינות של שנים קודמות. משתתפי הקורס עוברים סימולציות ופותרים מבחנים לדוגמא, בשיטה האדפטיבית, כפי שנעשה במבחן האמיתי. בקורס ניתנים טיפים רבים ונלמדות שיטות יעילות לפתרון בעיות הבחינה, לכל סוגיהן. היקף הקורס משתנה ממוסד אחד למשנהו, ונע סביב עשרה מפגשים חד שבועיים.
 
מה לומדים?
 
בקורס GMAT כמותי מגיעים יחד להחלטות באשר לדילמות הבאות, האופייניות לבחינה: מתי נוכל להשתמש בטכניקה של המרת משתנים במספרים אמיתיים (מומצאים) כדי להגיע לתשובה הנכונה? כמה פעמים נצטרך לבצע בדיקה באמצעות מספרים קונקרטיים כדי לדעת בוודאות שהגענו לתשובה הנכונה? איך נוכל להיעזר בתשובות הברירה שניתנו לנו בכל שאלה, כדי לדעת באיזו טכניקה להשתמש או כיצד לפתור את השאלה? מתי נוכל להגיע לפתרון הנכון על ידי בדיקה של כל ברירות התשובה?
 
בנוסף, בקורס GMAT כמותי המשתתפים עובדים על הבנה יסודית של תכונות מספרים ושל האופן שבו מספרים בעלי תכונות שונות מתפקדים במצבים, במערכות, במשוואות ועוד. כך למשל, התלמידים מתאמנים על מענה של בעיות אחוזים, בעיות שברים, משוואות הכוללות ערכים שליליים וחיוביים, חידות המערבות מספרים זוגיים ואי זוגיים, וכן הלאה.
 
מוסדות הלימוד
 
  • בית הספר של אבי יולזרי (תל אביב או אונליין): בבית הספר של אבי יולזרי נערכים שלל קורסי הכנה, בהם גם קורס GMAT. בקורס הכנה זה ניתן להתכונן לקראת החלק הכמותי וכן לקראת החלק המילולי של המבחן. בחלקי הקורס שבהם מתמקדים במרכיב הכמותי, לומדים להתמודד עם שלל סוגי שאלות ומפתחים מיומנויות חשיבה מתמטית. המשתתפים יכולים לבחור בין לימוד אונליין בקורס מקוון, לבין למידה פרונטלית בקבוצות קטנות או אחד על אחד בקמפוס בית הספר שבתל אביב.

 

  • TopPrep – בית ספר ללימודי אנגלית והכנה לבחינות (אזור המרכז) – בבית ספר זה מציעים קורס הנערך בקבוצה של לא יותר מ - 18 תלמידים, ומועבר על ידי מדריך עם ניסיון של מעל 12 שנים בהכנה למבחן ה – GMAT. הקורס מקיף 36 שעות מלאות, והלימודים מתקיימים פעם אחת בשבוע בערי מרכז הארץ.

 

  • חברת קידום (ברחבי הארץ) – מציעים קורס של עשרה מפגשים, שבו נלמדות שיטות עבודה שפותחו בחברה עצמה. כמו כן, החברה מציעה שירותי ייעוץ והכוונה לאלה המבקשים להתקבל לתכניות MBA. לחברת קידום סניפים בכל חלקי הארץ: בבאר שבע, בחיפה, בירושלים ובתל אביב. 

 

  • בית הספר האמריקאי - הקורס מועבר במספר סניפים ברחבי הארץ וכולל 10 מפגשים בקבוצות מצומצמות ועם צוות הוראה מנוסה.
 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על GMAT כמותי - קורסי הכנה?

רוצה לדעת יותר על GMAT כמותי - קורסי הכנה?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד GMAT כמותי - קורסי הכנה

חוות דעת של סטודנטים: GMAT כמותי - קורסי הכנה

התקבלו 3 דירוגים בציון ממוצע 4.3 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp