קורס CCNA בג`ון ברייס הדרכה

שירות אישי - צור קשר
קורס CCNA בג`ון ברייס הדרכה

קורס CCNA Routing and Switching בג'ון ברייס הדרכה


הכול על הרשת


רשתות מחשבים מאפשרות העברת נתונים ממחשב אחד לאחר. כל ארגון זקוק לרשת כזו המחוברת למרחב האינטרנטי, בין אם מדובר בדואר אלקטרוני, באמצעי אחסון משותפים לשיתוף קבצים או בהודעות מיידיות. בעולם המבוסס על רשת האינטרנט הצורך באנשי מקצוע המתמחים בתקשורת נתונים קיים לא רק בענף ההיי טק, אלא במידה ניכרת גם במגוון תחומים אחרים, החל מחברות לוויין ועד לחברות סלולר.


ג'ון ברייס הדרכה מציעים קורס CCNA Routing and Switching, המקנה את הכלים המקצועיים להשתלבות בעולם רשתות התקשורת. הסמכת CCNA – Cisco Certified Network Associate , היא הכשרה לניהול ולתפעול רשתות תקשורת מבית חברת סיסקו. זוהי חברה בין לאומית המתמחה בתחום הרשתות. מסלול זה מאפשר הן לתלמידים עם רקע קודם בענף והן לאלו המעוניינים לפתח קריירה ברשתות מחשבים לקבל את ההכשרה המקצועית כדי לעשות צעד ראשון בתחום המחשבים.


תכנית הלימודים


מטרת הקורס היא הכנת המשתתפים לקראת המבחנים להסמכה ל – CCNA, המקנה אסמכתא בינלאומית למומחי תקשורת מטעם חברת סיסקו. הקורס מתחלק לארבעה חלקים, המותאמים לנושאי הבחינה החיצונית ומספקים ידע מעמיק במגוון רחב של טכנולוגיות בעולם רשתות התקשורת. בין השאר, התלמידים זוכים להיכרות עם המונחים הבסיסיים המשמשים בתחום ולומדים להכיר תהליכים של מיזוג וניתוב רשתות. כמו כן, הם לומדים להגדיר נתיבי תקשורת בסביבות מרובות פרוטוקולים ובסביבות אלחוטיות.


מתכונת הלימוד


היקף הקורס כ - 125 שעות לימוד אקדמיות. השיעורים מתקיימים פעמיים בשבוע, בשעות הערב. השיעורים כוללים הרצאות עיוניות במקביל לעבודה מעשית נרחבת, הכוללת בין היתר תרגול מעשי במיזוג ובניתוב רשתות. קורס זה מוכר לפיקדון חיילים משוחררים.


נושאי הלימוד

 

  • תהליכי מיתוג וניתוב
  • רשתות מקומיות LAN
  • רשתות מרחביות WAN
  • איתור וטיפול בבעיות רשת
  • תצורת מערכת הפעלה של רשת    
  • הגדרת מתג
  • צירוף חיבורים
  • גישות לרשתות
  • מושגים בתקשורת    
  • ועוד


תנאי קבלה


כדי להתקבל ללימודים בקורס, המועמדים נדרשים בשליטה טובה באנגלית טכנית, בקריאה ובכתיבה כאחד, במעבר ריאיון קבלה אישי, וכן בידע קודם בעולם האינטרנט והמחשבים. הלימודים בתכנית זו מתאימים למנהלי רשתות, לאנשים העוסקים בצד התחזוקה והתמיכה ברשתות בסיסיות ובינוניות, וכן לטכנאים ולמתקינים בעלי ניסיון תעסוקתי בתחום. בנוסף, המסלול מתאים גם למהנדסים בעלי היכרות עם תוכנת ISO מבית סיסקו.

 


תעודה


לתלמידים הנוכחים בלפחות 80% מהשיעורים ועוברים בהצלחה את הבחינות הפנימיות, מוענקת תעודת גמר מטעם ג'ון ברייס הדרכה. באפשרות התלמידים לעבור בחינת הסמכה חיצונית מטעם חברת סיסקו לקבלת הסמכת CCNA.


אפשרויות עבודה


עם סיום הלימודים בקורס, יכולים בוגריו להשתלב כמפעילי רשתות וכאחראי תחזוקה ותפעול של רשתות תקשורת נתונים מסוגים שונים בחברות ובארגונים, בחברות אינטרנט, חברות הייטק, חברות כבלים ולוויין, חברות טלפונים וטלפונים סלולריים. כמו כן, הם יכולים להמשיך ללמוד להסמכות מתקדמות יותר בתחום, כגון הסמכת CCNP מבית סיסקו.

 

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה | john bryce
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס הדרכה
Whatsapp Whatsapp