רוצה פרטים על קורס איביי מקוון?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס Ebay אונליין

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס איביי מקוון? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מסחר ב - Ebay אונליין

 

איביי הפכה לאחת מזירות המסחר המקוון הדומיננטיות בשוק, המעוניינים לפרוץ בפלטפורמה זו צריכים להכיר את שיטת המסחר ולהתמצא במגמות ובטרנדים החמים הנחוצים לאיתור המוצרים הכדאיים והרווחיים ביותר. שליטה בסודות המסחר המקוון יכולה לסייע להעלות את רווחיות החנות באופן משמעותי ולהימנע מהפסדים. מי שרוצים לרכוש כלים אלה ולעשות זאת במסלול גמיש, יכולים ללמוד בקורסים אונליין למסחר ב - EBAY.


הקורסים אונליין הערכים במתכונת מקוונת ונלמדים בדרך כלל באמצעות ZOOM או דרך צפייה בשיעורים מוקלטים מראש. אפשרות לימוד זו מותאמת במיוחד לאנשים עובדים וכן למי שאינם מעוניינים להגיע לכיתה פיזית בתקופת הקורונה, ומחפשים דרך מתקדמת לרכוש את הידע הנחוץ לקידום המסחר המקוון. הכלים הנרכשים בקורס יכולים לסייע הן לסוחרים קיימים שמעוניינים לייעל ולשדרג את פעילות החנות הנוכחית שלהם, והן למי שמעוניינים לעשות את הצעד הראשון לעבר קריירה כמנהלי ומפעילי חנויות אונליין.

 

למי זה מתאים?


קורסים אלה מתאימים בעיקר לעוסקים בתחום השיווק, האינטרנט והדיגיטל המעוניינים להרחיב את סל הכלים המקצועי ולהשתלב בתחום האיקומרס. כמו כן, הוא מיועד לבעלי חנויות ועסקים המעוניינים ללמוד כיצד להעביר את המסחר לפלטפורמות מקוונות ולפתוח חנות וירטואלית לממכר המוצרים שלהם. נוסף על כך, יזמים בזירת הדיגיטל יכולים ללמוד בקורס וכך להכיר אפשרויות נוספות לפרויקטים עסקיים חדשים.


הלמידה בקורסים אונליין יכולה להתאים לאנשים עובדים שמחפשים מסלול לימוד גמיש שניתן לשלב בשגרת הקריירה. באופן זה מנהלי שיווק או בעלי עסקים שלהם לוח זמנים עמוס יכולים ללמוד בשעות הערב או בהתאם לצורכיהם, ללא צורך בהגעה פיזית אל מוסד הלימוד.

 

תכנית הלימודים


משתתפים בקורס זה לומדים בהרחבה על הקמה ותפעול חנויות וירטואליות בפלטפורמת איביי. הם רוכשים ידע עסקי, שיווקי וטכנולוגי הנחוץ לניהול השוטף של החנויות ולאיתור המוצרים הכדאיים תוך התנהלות נכונה מול לקוחות.


בתחילת המסלול מתוודעים לתחום האיקומרס, או מסחר אלקטרוני ומכירים את מבנה פלטפורמת איביי, את הממשק הייחודי שלה ואת מאפייניה. לאחר מכן נלמד תהליך פתיחת החשבון בפלטפורמה ובחברת PayPal לצורך ביצוע התשלומים.


בהמשך הקורס מתמקדים בניהול מוצלח של המכירות, בהבנת צורכי הלקוחות ובמתן שירות דיגיטלי יעיל ואיכותי. כמו כן עוסקים בשיטות לזיהוי של טרנדים ומגמות משמעותיות בשוק, לצורך בחירה יעילה של המוצרים, תוך ביצוע של סקרי שוק והבנת המתרחש בשטח. כך מכירים גם דרכים ליצירה של בידול עסקי ובניית יתרון מול מתחרים בענף.


בחלק מן הקורסים עוסקים גם בשיטת דרופשיפינג (Dropshipping). זוהי שיטת מסחר במרחב האונליין שבה מנהלי החנות אינם מחזיקים באופן פיזי במלאי ולא נדרשים לטיפול בשילוח או באריזה, בשל שימוש בספקי משנה. המשתתפים בקורסים מכירים את שיטת העבודה ואת ייחודה ולומדים כיצד לנהל חנויות וירטואליות באמצעותה בהתאם למגמות בשוק.

 

מתכונת הלימוד


מדובר בקורסים המתקיימים במתכונת מקוונת. מרביתם מבוססים על למידה דיגיטלית בשידור חי, כאשר הסטודנטים משתתפים בשיעורים לייב המתקיימים באמצעות זום, במקביל לקורסים פרונטליים בכיתה פיזית. התלמידים יכולים לקחת חלק פעיל בשיעור מהבית, לשאול שאלות ולהתייעץ עם חבריהם לכיתה המקוונת ועם המרצים.


אורך הקורסים משתנה ממוסד למוסד, בדרך כלל הם נפרשים על פני פרק זמן של מספר חודשים. השיעורים נערכים לרוב בשעות הערב. המשתתפים מקבלים את הקלטות השיעורים ואת חומרי הלמידה לאחר תום כל שיעור, כדי לאפשר תרגול בין המפגשים וכן לאחר תום הקורס.


במסגרת הקורסים, נערכים תרגולים מעשיים להקניית מיומנויות המסחר. המשתתפים מתרגלים פתיחה של חנות וירטואלית, בחירת מוצרים לאחר ביצוע סקרי שוק וכן ניהול ותפעול החנות.

 

נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במהלך הקורס כוללים בין היתר:

 

 

  • מחקרי שוק
  • דרופשיפינג
  • כתיבה שיווקית
  • פתיחת חשבון pay pal
  • צילום למסחר אלקטרוני
  • יצירת בידול מול מתחרים
  • תכנון מעבר למכירה ברשת
  • זיהוי טרנדים ומוצרים פופולריים
  • ועוד

 

תנאי קבלה


תנאי הקבלה משתנים ממוסד למוסד ומעת לעת, לעיתים יש דרישה לסיום 12 שנות לימוד ובחלק מן המוסדות מעדיפים קבלת אקדמאים. במוסדות אחרים מקבלים בעלי ניסיון בתחומי השיווק והפרסום, שלהם שליטה במערכות מסחר אלקטרוני. המסלולים יכולים להתאים במיוחד למנהלי שיווק ומנהלי פרסום דיגיטלי בארגונים וחברות וכן ליזמים ולבעלי עסקים המעוניינים להשתלב בזירת האונליין.


כדי להתקבל לקורסים, יש צורך בשליטה בשימוש במחשב ובסביבת האינטרנט ונדרשים כישורים טכנולוגיים בסיסיים וידע בשפה האנגלית. נערכים בדרך כלל מבחני מיון פנימיים או ראיונות אישיים כדי להעריך את התאמת המועמדים בהתאם לרקע הקודם והכישורים האישיים.

 

תעודה


בסיום הקורסים, משתתפים שמשלימים את כל המטלות ועומדים בחובות הלימוד מקבלים תעודת גמר דיגיטלית מטעם המוסד המלמד.

 

אפשרויות תעסוקה


בוגרי הקורס יכולים להשתמש בידע הנרכש במהלכו כדי לפתוח חנויות מקוונות משלהם ולתפעל אותן, כמו כן הידע יכול לשמש את מי שכבר יש ברשותם חנויות פעילות ומחפשים שיטות להפוך את המסחר לחכם ורווחי יותר. אפשרות נוספת העומדת ברשות הבוגרים היא השתלבות בשוק כיועצים בתחום המסחר המקוון, שיכולים לתת שירותי ייעוץ לעסקים, חנויות ובעלי ארגונים המעוניינים לפעול בזירת הרשת. ניתן להמשיך להרחיב את הידע המקצועי דרך לימוד בקורסים נוספים בתחום המסחר האלקטרוני, וכך להכיר פלטפורמות מסחר נוספות כגון אמזון או שופיפיי.

 

מוסדות


חשיפה - האוניברסיטה הפתוחה: בחשיפה, בית הספר למקצועות המדיה והדיגיטל של לימודי החוץ באוניברסיטה הפתוחה ניתן ללמוד את המסחר באיביי במסגרת קורס איקומרס שנערך במתכונת מקוונת. המשתתפים לומדים להקים ולנהל חנויות במספר פלטפורמות, כגון אמזון ושופיפיי. בבית הספר ניתן לקחת חלק בקורסים נוספים במתכונת מקוונת כגון שיווק דיגיטלי, קופירייטינג או כתיבה שיווקית. נערכים גם קורסים במתכונת פרונטלית בקמפוס בכפר הירוק.


האקדמית גליל מערבי - לימודי חוץ: במסגרת לימודי התעודה של האקדמית גליל מערבי מציעים קורס בתחום זה במתכונת אונליין הכולל 10 מפגשים. זהו קורס מבוא למעוניינים לסחור בפלטפורמות איקומרס, שבו לומדים לפתוח חשבון, לערוך מחקרי שוק ולנהל את החנות והפן הלוגיסטי בתפעולה.


דרופשיפינג ישראל: בחברה זו מציעים קורס איביי בגישת דרופשיפינג, המתאים הן למי שעוסקים במסחר והן למי שמעוניינים להשתלב בתחום. הלמידה מתרחשת בשידור חי באמצעות זום. מתקיים גם קורס פרונטלי בקמפוס בפתח תקווה. קורסים נוספים המוצעים במתכונת אונליין כוללים קורס דרופשיפינג, קורס שופיפיי, וקורס אמזון.


גלזר הדרכה: זוהי חברה שבה מוצעים קורסים מקוונים במקצועות האיקומרס, ביניהם ניתן למצוא תכנית מקוונת להקמת עסקים ב - ebay, המתקיימת במתכונת אונליין דרך זום בשידור חי. במהלך הקורס מתנסים המשתתפים בפתיחת חנות ובהעלאת מוצרים למכירה. עבור סוחרים מנוסים יותר מוצעים קורסים ממוקדים בתחומים כגון ניהול עובדים וירטואליים, כתיבת דפי מכירה או איתור ספקים.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס איביי מקוון?

רוצה לדעת יותר על קורס איביי מקוון?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: אינטרנט

התקבלו 10 דירוגים בציון ממוצע 4.4 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp