רוצה פרטים על קורס Design Patterns?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס תבניות עיצוב Design Patterns

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס Design Patterns? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס Design Patterns – קורס תבניות עיצוב תוכנה

 

דרכי תיאור יצירתיות

 

Design Patterns – תבניות עיצוב תוכנה הוא תחום המשיק ללימודי תכנות, שכן הוא נועד לסייע למתכנתים ולהקל עליהם. זוהי שיטת חשיבה ויישום שנועדה לייעל את תהליך התכנות ולהפוך את התוכנות עצמן לאלגנטיות וחסכוניות יותר. תפקיד התבניות הוא לתאר עיקרון כללי שיעמוד לרשות מתכנתים רבים בכתיבת פעולות שונות, שמאחוריהן עומד רעיון אחד.

 

על הקורסים

 

קורס Design Patterns נועד להעניק למשתתפים בו ידע תיאורטי וכלים מעשיים לעשות שימוש בתבניות עיצוב תוכנה בתוכנות שונות, בשטחי פעילות שונים, ובאמצעות שפות תכנות שונות. מרבית המסלולים מתמקדים בתבניות לשפות תכנות מונחה עצמים, והמסלולים מקנים למשתתפים בהם את דרך החשיבה הנדרשת לצורך יצירת התבניות, את אופני הביצוע שלהן, ועוד.

 

חלק מן הקורסים מתמקדים בשימושי התבניות בענפי האינטרנט, מערכות המידע, הטלפוניה, המובייל, ועוד. באופן טבעי, תכניות הלימוד בנויות על ידע תיאורטי רב בליווי הסברים פרונטליים, המשולבים עם תרגול מעשי של התלמידים, הדגמות, פתרון מקרי מבחן וסימולציות, תוך שימוש בספרות עזר מקצועית.

 

נושאי הלימוד בקורסים השונים

 

הנושאים משתנים בין הקורסים, בהתאם לתוכנה הנלמדת ולתחום הייעודי שבו עוסקות תבניות עיצוב התוכנה. אלה הם כמה מן הנושאים העיקריים הנלמדים בקורס:

 

 • מסקיצה למימוש
 • תרשימים
 • תבניות שימושיות
 • תבניות יצירה
 • חשיבה על התהליך
 • תבניות מבנה
 • הפרדת התוכן מן הצורה
 • תהליכי עבודה
 • עקרונות בעיצוב תוכנה
 • תבניות התנהגות
 • טכניקות ומתודולוגיות לתבניות עיצוב
 • ועוד

 

מסלולי לימוד אפשריים בתחום

 

 • מכללת ג'ון ברייס הדרכה – מכללה זו מציעה שני מסלולים בתחום: מסלול "Design Patterns & Refactoring Advanced Object Oriented Design" הנלמד בהיקף של 24 שעות לימוד אקדמיות, וקורס המשלב לימודי CSS ולימודי Design Patterns. לג'ון ברייס מגוון סניפים ברחבי הארץ, והקורסים בה מתקיימים במסלולי בוקר או במסלולי ערב.

 

 • מכללת סלע – מציעה אף היא שני מסלולים בתחום: קורס Design Patterns לתכנות בשפת Java , הנלמד בהיקף של 5 ימים מלאים, וקורס "Java Design Patterns for Android Developers" הנלמד בהיקף של 4 ימים מלאים ומיועד למפתחי אנדרואיד.

 

 • מכללת אינטרביט – InterBit – מקיימת מסלול בהיקף של 32 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני 4 ימים מלאים, מסלול "Design Patterns for Java Programmers".

 

קהל היעד ותנאי הקבלה

 

קהל היעד לקורסים אלה הוא ללא ספק אנשים מתחומי התוכנה השונים המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם ולשכלל את יכולות פיתוח התוכנה שלהם. בין השאר, הקורסים מיועדים למנהלי אתרים, למנהלי פיתוח, למפתחי Web, למהנדסי תוכנה, למתכנתי ג'אווה, ועוד. תנאי הקבלה משתנים בהתאם למסלול הלימודים ולנושאיו הספציפיים, אך כולם דורשים ידע וניסיון קודמים בתכנות, והיכרות מעמיקה עם השימוש בשפת התכנות שבה מתמקד הקורס המסוים.

 

לסיכום

 

ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, עולה הדרישה לתכנות חסכוני, חכם, ויעיל. כיום, לאור השימוש הרב בתכניות כתובות ובפיתוח, נדרשות למתכנתים המקצועיים דרכים חדשות ויצירתיות לתאר את התהליכים שבהם הם עושים שימוש במהלך התכנות עצמו. קורס Design Patterns יעניק לכם את התשובה להמשך התפתחותכם המקצועית בענף המבוקש ביותר במשק כיום, וככל הנראה – גם בעתיד הנראה לעין.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס Design Patterns?

רוצה לדעת יותר על קורס Design Patterns?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורס תכנות - תוכנה

התקבלו 34 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp