רוצה פרטים על קורס CISM?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס CISM

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס CISM? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס CISM

 

קורס CISM מכין את הלומדים לקראת קבלת ההסמכה הבינלאומית CISM - Certified Information Security Manager מטעם ארגון ISACA הבינלאומי. הסמכה זו נחשבת למוכרת ומוערכת בתחום אבטחת המידע ותוכנית ההכשרה מספקת ללומדים ידע ושליטה בהיבטים העיקריים הנדרשים לעיסוק בתחומי ניהול אבטחת המידע.

 

תוכנית הלימודים בקורס CISM מיועדת למנהלי אבטחת מידע (CISM) או לעוסקים בתחום אבטחת המידע והיא מעניקה להם את ההכנה המיטבית למעבר של בחינת ההסמכה הבינלאומית למנהל אבטחת מידע (Certified Information Security Manager).

 

 

תוכנית הלימודים

 

מנהלי אבטחת המידע (CISM) בארגונים השונים הם פונקציות חשובות שמשפיעות במידה רבה על התהליכים השונים המתרחשים בארגון. ככאלה, הם נדרשים להפגין ידע ובקיאות בטכנולוגיות השונות המיושמות בתחום אבטחת המידע ולגלות יכולת לנהל באופן אפקטיבי את כל נושא הביקורת.

 

הלימודים בקורס מקדמים את המשתתפים להשתלבות בתפקיד באופן יעיל ומוצלח והתוכנית מתמקדת בהקניית ידע נרחב העוסק בהבנת הסביבה העיסקית והסביבה הארגונית, בהבנת האסטרטגיה העיסקית של הארגון ובהכרת הדרכים לבניית תוכנית להטמעת טכנולוגיות אבטחת המידע בארגון. לבד מזאת, במהלך הלימודים בקורס התלמידים נחשפים לכיווני ההתפתחות של הטכנולוגיה והם לומדים לבחור את הטכנולוגיה המתאימה לאבטחת המידע.

 

נושאי לימוד

 

נושאי הלימוד העיקריים בתוכנית הקורס:

 

 • ניהול סיכונים
 • ניהול אבטחת מידע
 • פיתוח תוכניות אבטחת מידע
 • ניהול תוכניות אבטחת המידע
 • ניהול וטיפול באירועי אבטחת מידע
 • Security Governance
 • Information Security Program Development
 • Information Risk Management
 • ועוד.

 

מתודולוגיית הלמידה בקורס משלבת בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות המקיפות את כל תכני הלימוד הנדרשים למעבר של בחינת ההסמכה לבין שיעורים לבין תרגול מעשי הבאים לידי ביטוי בפתרון תרגילים רבים ובניתוח אירועים אמיתיים מהשטח. עם סיום הקורס המשתתפים נדרשים גם לענות על בחינות דמה במתכונת זהה לזו שקובע ארגון ISACA.

 

קהל היעד

 

הקורס מיועד בעיקר לבעלי נסיון מעשי ורקע בתחום אבטחת המידע, בתחומי הטכנולוגיה והטכניקה ובניהול אבטחת מידע ורגולציות, ובהם מנהלי אבטחת מידע ויועצי אבטחת מידע. הקורס פונה גם לאלו המעוניינים לרכוש את הסמכת ה-CISM הבינלאומית.

 

הסמכה

 

לבוגרי קורס CISM, שיעברו בהצלחה את בחינת ההסמכה החיצונית, תוענק תעודת ההסמכה אבטחת מידע (Certified Information Security Manager) אשר קיבלה בשנת 2005 את ההכרה של מכון התקנים האמריקאי (ANSI).

 

משך הלימודים

 

משך הלימודים בקורס משתנה בין המוסדות השונים, כאשר קורס ממוצע מתפרס על פני 40 שעות לימוד אקדמיות.

 

מוסדות הלימוד

 

להלן רשימת המוסדות המציעים קורס בתחום CISM:

 

 

 • הטכניון- לימודי המשך: ביחידה ללימודי המשך בטכניון אפשר ללמוד את תכני CISM במסגרת קורס CISO, אשר משלב הכנה מלאה לקבלת הסמכות CISM ו - CISSP. היקפה של התכנית הוא 240 שעות אקדמיות.

 

 • GSECTRA: מוסד הלימוד מתמקד בתחום אבטחת המידע ומציע הכשרות מקצועיות שונות. הקורס להסמכת CISM מכין את התלמידים לקראת מבחני ההסמכה בתחום.

 

 • מכללת See Security: בקורס להכנה ל - CISM נכללות כ - 40 שעות לימוד. הוא מתאים לבעלי רקע קודם באבטחת מידע וברגולציה.

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות נוספים ללימודי מחשבים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס CISM?

רוצה לדעת יותר על קורס CISM?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס CISM

חוות דעת של סטודנטים: קורס תכנות - תוכנה

התקבלו 34 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp