קורס CISM במכללת GSECTRA

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קורס CISM - מכללת GSECTRA.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס CISM מכללת GSECTRA

 

מכללת GSESCTRA מציעה מגוון רחב של מסלולים המיועדים להכשיר אנשי מקצוע להשתלבות בתחום אבטחת המידע. הלימודים במכללה עוצבו בהתאם לרמות המקצועיות ולסטנדרטים הלימודיים הנהוגים בעולם והם מוגשים על ידי מרצים בכירים, מוסמכים ובקיאים בתקני אבטחת מידע.

 

ההסמכה הבינלאומית CISm - Certified Information Security Manager מטעם ארגון ISACA הבינלאומי היא הסמכה נחשבת ומוכרת בעולם אבטחת המידע. תוכנית ההכשרה פותחה במטרה להקנות למנהלי אבטחת מידע (CISM) או לעוסקים בתחום אבטחת מידע ידע ושליטה בהיבטים המרכזיים הנוגעים לעיסוק בתחומי ניהול אבטחת המידע ולספק להם את ההכנה המיטבית לבחינת ההסמכה הבינלאומית למנהל אבטחת מידע (Certified Information Security Manager).

 

קיראו על: לימודי מחשבים

 

תיאור התוכנית

 

מנהל אבטחת מידע (CISM) משפיע במידה רבה על התהליכים הארגוניים וכן על ההנהלה והעובדים בארגון ולכן עליו להפגין שליטה ובקיאות בטכנולוגיות השונות בתחום אבטחת המידע ולבצע ניהול אפקטיבי של כל נושא הביקורת.

 

הלימודים בקורס מכינים את המשתתפים בקורס לביצוע התפקיד באופן מוצלח וגם מכינים אותם להצלחה בבחינת ההסמכה החיצונית. התוכנית עוסקת בהקניית ידע בהבנת הסביבה העסקית והארגונית, בהבנת האסטרטגיה העסקית ובבניית התוכנית היעילה ביותר להטמעת טכנולוגיות אבטחת המידע בארגון. בנוסף לכך, הלימודים בקורס חושפים את התלמידים גם לכיווני ההתפתחות של הטכנולוגיה ומציגים להם את הדרכים לבחירת הטכנולוגיה המתאימה לאבטחת המידע.

 

נושאי לימוד

 

תחומי הלימוד העיקריים בקורס:

 

 • ניהול אבטחת מידע
 • ניהול תוכניות אבטחת המידע
 • ניהול וטיפול באירועי אבטחת מידע
 • ניהול סיכונים
 • פיתוח תוכניות אבטחת מידע
 • ועוד...

 

שיטת הלימוד בקורס משלבת בין הרצאות תיאורטיות המכסות את כל החומר הלימודי הנדרש למעבר בחינת ההסמכה לבין התנסות מעשית הבאה לידי ביטוי בביצוע תרגילים רבים, בפתרון אירועים אמיתיים מהשטח, ובדיון בכל אחד מתחומי הלימוד שתוכנית הקורס מכסה. בסיום הקורס המשתתפים ידרשו לגשת לשתי בחינות דמה במתכונת זהה לזו של ISACA.

 

קהל היעד

 

הקורס מיועד בעיקר לבעלי רקע בתחום המעוניינים לרכוש את הסמכת ה-CISM הבינלאומית ובהם מנהלי אבטחת מידע, יועצי אבטחת מידע ועוד.

 

הסמכה

 

בוגרי קורס CISM מכללת GSECTRA, שיעברו בהצלחה את בחינת ההסמכה החיצונית, יהיו זכאים לתעודת ההסמכה אבטחת מידע (Certified Information Security Manager) אשר זכתה בשנת 2005 להכרה של מכון התקנים האמריקאי (ANSI) .
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת GSECTRA

ssssssssss

פורום לימודי מחשבים

האם לעשות הסבה מהוראה לתכנות?
הודיה
1 תגובות
קורס אוטוקד בבאר שבע
אבי שטרית
1 תגובות
קורסים באופיס ואקסל בירושלים
אווה רצקר
1 תגובות
קורס pc בנתניה טכנאי מחשבים
עומר בן שימול
1 תגובות
קורס תכנת cnc
יובל זנגר
1 תגובות
קורס תכנות באקסס של מיקרוסופט
אריאל לביא
2 תגובות
איפה מתקיים קורס תכנות xyz?
חמדה לאון
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמתך לתפקיד מתכנת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון454 חוות דעת

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא מחשבים

פלי הנמר פלד
פלי הנמר פלד, יזם הייטק ומנהל של קבוצת "אנשים ומחשבים" לתחומי הטכנולוגיה מאמין שאחד הכלים להצלחה בהייטק הוא אהבה גדולה לתחום.
"חשוב שתהיה הלימה בין מה שאוהבים למקצוע שבו עוסקים. לא מספיק לרצות לעשות הרבה כסף, צריך לבחור במה שבאמת אוהבים. אם אתה באמת אוהב משהו אתה לא תתייאש גם אם בתחילת הדרך לא תמיד תצליח."
בעיניו, כדי לעמוד בקצב המהיר של עולם ההייטק חשוב להמשיך ללמוד ולהתעדכן. "צריך לא להפסיק ללמוד. בזמן שאתה לא שם לב לנושא חדש שמתפתח, באים אחרים, לוקחים לך את הרעיון ומצליחים. צריך להיות הכי טוב שיש כל יום מחדש."
פלי הנמר פלד
נשיא קבוצת העיתונות והתקשורת "אנשים ומחשבים"
ד"ר תמי אמיר
בתחום המחשבים נמצא הכשרות רבות במגוון רחב של עיסוקים ומקצועות כגון – מנהלי רשת, טכנאי PC, תמיכה והדרכה של אופיס, ניתוח מערכות ועוד. ההכשרות משתנות הן בשעות ההכשרה והן במשך חודשי ההכשרה (קורסים בהיקפים משתנים של בין 70-230 שעות בין מספר חודשים מצומצם לשנה ויותר).
המשותף לכל ההכשרות בתחום המיחשוב שהן כולן דורשות כישורים טכניים בסיסיים ולצידם רצויה יכולת כמותית סבירה (כמובן שרצוי אף למעלה מכך).
תחומי העניין של הפונה להכשרות אלו, רצוי שיהיו בתחום הטכני והארגוני, ובתכונות האישיות רצוי שיהיה סטודנט סקרן, המוכן ללמוד בכוחות עצמו הן באמצעות ספרים והן באינטרנט, בעל "ידיים טובות", שאוהב תכנים הקשורים לחומרה ולתוכנה.
לעיתים נדרשת עבודה מול לקוחות ברמות שונות של שירות דבר המצריך תקשורת בינאישית וראייה ארגונית רחבה.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp