קורס CCNA במכללת נס טכנולוגיות

קורס CCNA במכללת נס טכנולוגיות

קורס CCNA במכללת נס טכנולוגיות

 

המסלול אינו פעיל, למסלולים נוספים של מכללת נס לחצו כאן

 

מכללת נס טכנולוגיות מבית נס טכנולוגיות מפעילה מגוון מסלולים להכשרה מקצועית לתחום המחשבים, הטכנולוגיה והניהול. המכללה, אשר נוסדה בשנת 2001, מקיימת שיתופי פעולה עסקיים עם חברות מובילות בתעשיית ההייטק בעולם והיא משמשת כמרכז הדרכה מוסמך מטעמן. בין החברות הללו ניתן לציין את חברת מייקרוסופט העולמית וכן את חברת SAP ,CISCO ,IBM ועוד.

 

המכללה מתהדרת בסגל מרצים מנוסה ומוסמך והיא מפעילה מספר רב של מרכזי הדרכה בפריסה ארצית. לימודי מחשבים במכללת נס טכנולוגיות מוצעים במגוון תחומים ומסלולים והם מספקים ללומדים את ההכנה המיטבית להשתלבות מעשית בשוק הטכנולוגי ולמעבר בחינות ההסמכה השונות.

 

הסמכת CCNA מבית סיסקו מוכיחה את היכולות המקצועיות של המחזיקים בה בהתקנה, בהגדרה, בתיפעול ובאיתור תקלות של רשתות משולבות נתבים ומתגים, כמו גם את שליטתם ביישום ובבדיקת ההפעלה של חיבורים לאתרים מרוחקים ברשת מרחבית.

קורס CCNA במכללת נס טכנולוגיות מקיף את כל הידע הנדרש לעיסוק בתחום ומכין את המשתתפים למעבר של בחינת ההסמכה. תוכנית הלימודים כוללת נושאים מגוונים ובהם לימוד של פרוטוקולי IP, RIPv2 טכנולוגיית Frame Relay, הגדרות VLAN, ועוד.

 

מטרות הקורס

 

קורס CCNA במכללת נס מייעד עצמו להעניק לסטודנטים את ההכשרה הנדרשת להעמקת ידיעותיהם בתחום רשתות התקשורת המקומיות והמרחביות ולספק להם שליטה מעשית מלאה לעבודה עם ציוד התקשורת והפרוטוקולים הנפוצים ביותר בסביבות ארגוניות בארץ ובעולם.

 

הקורס מאפשר לתלמידים ליישם את הידע הנרכש בסביבות אוניברסליות מבוססות טכנולוגיות רשת ללא כל תלות במערכת הפעלה וללא כל צורך בשימוש בתוכנה מסויימת.

 

מכללת נס משמשת כאמור כמרכז הדרכה מוסמך של חברת סיסקו ולכן הלימודים בקורס מוגשים באמצעות מערך הלמידה האינטראקטיבי של חברת סיסקו ועל ידי מומחים בעלי ניסיון ומיומנות בתכנון, בניהול ובתחזוקת מערכות תקשורת ארגוניות מורכבות.

הלימודים בקורס מתמקדים במידה רבה בהקניית ידע מעשי ויישומי ולכן המשתתפים בקורס נדרשים לבצע תרגילים רבים ולהתנסות בעבודה מעשית במעבדות המכללה הכוללות את הציוד המתקדם לרשתות מקומיות ומרחביות.

 

קהל היעד

 

קורס CCNA במכללת נס מיועד בעיקר לטכנאים, לאנשי תמיכה, למנהלי רשתות ולמנהלי מערכות ארגוניות, כמו גם לחסרי רקע או ניסיון בתחום המבקשים לרכוש מומחיות בתחום תקשורת נתונים.

 

תנאי הקבלה

 

לקורס CCNA במכללת נס טכנולוגיות יתקבלו מועמדים שיעמדו בתנאים הבאים:

  • ראיון אישי במכללת נס
  • יכולת קריאת חומר מקצועי בשפה אנגלית
  • מעבר בחינת המעבר באנגלית.

 

משך הקורס

 

הקורס מתפרס על פני 160 שעות אקדמיות.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי המסלול שעברו בהצלחה את בחינת ההסמכה של סיסקו יוכלו להשתלב במגוון תפקידים בתעשיית ההייטק ובהם מנהלי רשתות, טכנאי רשתות, אנשי תמיכה או יועצי תקשורת.

 

הסמכה

 

בוגרי הקורס שיעמדו בהצלחה בדרישות הקורס יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה. מלבד זאת, בוגרי הקורס שיעברו את בחינות ההסמכה בהצלחה יקבלו תעודת הסמכה בינלאומית מטעם חברת Cisco.
 

Whatsapp Whatsapp