לימודי CCNA במכללת סלע דעת

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על קורס CCNA - מכללת סלע דעת .

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי הסמכה CCNA במכללת סלע דעת

 

קצת על מכללת סלע דעת

 

מכללת סלע דעת הוקמה בשנת 2008 בעיר כרמיאל מטעם קבוצת "אמנון מסילות", החברה המובילה בארץ בפתרונות מתקדמים לתחומי ההסעות והתחבורה. המכללה מציעה תוכניות לימוד להכשרת כוח אדם איכותי בתחום התחבורה והבטיחות, וכן תוכניות לימוד נוספות בתחומים מקצועיים מגוונים כגון: שיווק ומכירות, נדל"ן ובנייה, מנהל ולוגיסטיקה ועוד.

 

המכללה פועלת כמרכז הדרכה מורשה של חברת סיסקו- Cisco Academy ומקיימת תוכניות לימודים שונות באמצעות פלטפורמת הלמידה האינטראקטיבית של החברה. תוכניות הלימודים מועברות על ידי סגל מרצים ומיטב המומחים בתחום. במתחם המכללה מצויה מעבדת מחשבים מתקדמת הכוללת את כל סוגי הציוד ברשתות מקומיות ומרחביות הנלמדות בתוכנית הלימודים בקורס.

 

 

תוכנית הלימודים

 

הקורס לניהול רשתות תקשורת CCNA (Cisco Certified Networking Associate) של חברת סיסקו מיועד להסמיך בוגרים לניהול רשתות מבית סיסקו העולמית, ומבוסס על תוכנית אקדמיית הרשת של החברה (Cisco Systems). מחשבים ורשתות תקשורת מהווים חלק מרכזי בכל סביבה עסקית וכן, משאב חשוב לארגונים רבים.

 

חברת סיסקו הינה החברה הגדולה ביותר בתחומי המחשבים ושולטת במעל ל- 70% משוק התקשורת העולמי. משום כך, הביקוש אחר כוח אדם איכותי בעל ידע והבנה מעמיקה בתפעול מערכות אלו הינו גבוה במיוחד. תוכנית הלימודים מקנה הבנה מעמיקה וידע במושגי היסוד של רשתות התקשורת, בנוסף, במהלך הלימודים המשתתפים רוכשים מיומנויות ויכולות לבחור, לחבר, לאבחן ולהגדיר תצורה על מנת להתמודד עם בעיות ותקלות בציוד ובמערכות התקשורת של חברת סיסקו.

 

תוכנית הלימודים מכשירה את הבוגרים לגשת לבחינת ההסמכה CCNA. הלימודים בקורס כוללים הרצאות פרונטאליות המעניקות ידע עיוני תיאורטי נרחב לצד תרגול מעשי במעבדות המחשבים הכוללת ציוד מגוון של Cisco. קורס CCNA מקנה לבוגריו יתרון כיוון שניתן ליישם את הידע הנרכש בכל סביבה טכנולוגית המבוססת על מערכות תקשורת ויצרני חומרה ותוכנה שונים, כאשר הלימודים אינם מתמקדים במערכת הפעלה או תוכנה ספציפית.

 

למי מיועד הקורס?

 

הקורס לניהול רשתות תקשורת CCNA מיועד לאוכלוסייה בעלת רקע קודם ויכולות טכניות גבוהות בתחומי המחשבים, רשתות התקשורת והתחזוקה. הלימודים בקורס מיועדים לכל מי שמעוניין להשתלב בתפקידי מפתח של אחזקת מערכות בתעשיית ההייטק.

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה ללימודי הקורס לניהול רשתות תקשורת CCNA הינם:

 

  • שליטה ביישומי מחשב הכוללים הפעלת תוכנת חלונות ושימוש ברשת האינטרנט ברמת משתמש מיומן
  • שליטה בשפה האנגלית ויכולת קריאה של חומר מקצועי בשפה אנגלית טכנית
  • מעבר של ראיון אישי

 

נושאי לימוד

 

תוכנית הלימודים כוללת מגוון של נושאי לימוד כגון:

  • תפעול ואיתור תקלות של רשתות
  • לימוד מקיף של פרוטוקולי IP, EIGRP, RIPv2
  • הגדרות VLAN
  • טכנולוגיית Frame Relay
  • יישום ובדיקת הפעלה של חיבורים לאתרים מרוחקים ברשת מרחבית (WAN)

 

משך הלימודים ותעודות

 

קורס ניהול רשתות תקשורת CCNA במכללת סלע דעת אורך 32 מפגשים הכוללים 160 שעות לימוד אקדמיות. לבוגרי הקורס שעמדו בכל דרישות המכללה תוענק תעודת גמר מטעם מכללת סלע דעת ותעודת סיום בקורס לניהול רשתות תקשורת מטעם חברת סיסקו. הבוגרים יוכלו לגשת לבחינת ההסמכה CCNA על מנת לקבל את הסמכה הבינלאומית של חברת סיסקו.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי הקורס יכולים להשתלב במגוון של אפשרויות תעסוקה כמנהלי רשתות, אנשי ייעוץ ותמיכה בארגונים גדולים וקטנים, כטכנאי רשתות תקשורת ועוד.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת סלע דעת

עוד מסלולי לימוד - מכללת סלע דעת

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp