קורס ניהול רשתות תקשורת במכללה למינהל של הסתדרות המעו"ף

המכללה למינהל

קורס ניהול רשתות תקשורת CISCO CCNA המכללה למינהל

 

המכללה למינהל הינה מוסד הלימודים הוותיק והמבוסס ביותר בארץ להכשרת אנשי מקצוע במגוון של תפקידים כגון: לימודי מחשבים, מזכירות, ניהול, חשבונאות, הייטק ועוד. המכללה מפעילה שלוחות לימודים בכל קצוות הארץ כאשר בכל שלוחה קיימות כיתות לימוד מרווחות המאובזרות בטכנולוגיות הוראה מתקדמות ומעבדות מחשבים הכוללות את כל התוכנות הנדרשות לתוכניות הלימודים השונות.

 

המכללה משתפת פעולה עם גופים חיצוניים רבים אשר מעניקים את ההסמכה הרשמית לעסוק במגוון של מקצועות, כך לדוגמא תוכנית הלימודים המכשירה בוגרים לתפקידי ניהול רשתות תקשורת CCNA של CISCO, מתקיימת בשיתוף פעולה עם האקדמיה של חברת סיסקו, החברה העולמית לרשתות תקשורת ומחשבים.

 

תוכנית הלימודים

 

תוכנית הלימודים בניהול רשתות תקשורת (CCNA  (Cisco Certified Networking Associate של חברת CISCO מבית סיסקו, נועדה להקנות למשתתפים ידע מקצוע בהתקנות, הגדרות, תפעול ואיתור תקלות ברשתות משולבים מתגים ונתבים. תוכנית הלימודים מעניקה ידע בבדיקות והפעלה של חיבורים לאתרים מרוחקים ברשת (WAN) בהגדרת VLAN ,Ethernet ,ACLs ועוד. בנוסף, הלימודים מעניקים ידע בטכנולוגיות Frame Relay, IP, EIGRP, RIPv2 והגדרות של נושאים נוספים.

 

הלימודים בקורס מתקיימים באמצעות הרצאות פרונטאליות בכיתות הלימוד ובתרגול מעשי במעבדות המחשבים שבהם ניתן ליישם את החומר התיאורטי הנלמד בכיתה. במהלך הלימודים המשתתפים רוכשים ידע והשכלה טכנולוגית מתקדמת הנדרשת להקמת רשתות תקשורת משלב התכנון ועד לשלב ההקמה.

 

תעודת ההסמכה של חברת קסיו הינה תעודה בינלאומית המאפשרת לבוגרים להשתלב בכל ארגון וחברה בעולם המבוססת על טכנולוגיות מתקדמות מבית סיסקו שמוצריה שולטים בשוק המחשבים והתקשורת בעולם.

 

 

למי מיועד הקורס?

 

תוכנית הלימודים מתאימה גם לאנשים חסרי כל רקע קודם בתחום המעוניינים לרכוש מקצוע בתחומי התקשורת נתונים. בנוסף, הלימודים מיועדים לאנשי תמיכה, טכנאים, מנהלי רשתות ומנהלי מערכות ארגוניות אשר מעוניינים להעמיק את ידיעותיהם ולהתקדם לתפקידים בכירים.

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה לקורס ניהול רשתות תקשורת CCNA הינם:

  • יכולת קריאה והבנה בסיסית באנגלית טכנית
  • היכרות עם סביבת עבודה ממוחשבת
  • מעבר של ראיון קבלה אישי

 

נושאי לימוד

 

תוכנית הלימודים כוללת מגוון של נושאי לימוד כגון:

 

  • Networking Fundamentals
  • Accessing WAN Technologies
  • Routing Protocols and Concepts
  • Protocols, OSPF
  • Switching LAN and Wireless
  • הכנה למבחן הסמכה CCNA

 

משך הלימודים ותעודות

 

לימודי ניהול רשתות תקשורת CISCO CCNA אורך שבעה חודשים, במסגרת לימודים דו שבועית במסלול לימודי יום או מסלול ערב (ערב וימי שישי בבוקר) סה"כ 160 שעות לימוד אקדמיות. לעומדים בדרישות ולבגורים שעברו בהצלחה את בחינות הגמר תוענק תעודת גמר מטעם המכללה למינהל ותואר CCNA של חברת CISCO העולמית.

 

 

אפשרויות תעסוקה

 

עבור בוגרי הקורס יפתחו דלתות מרובות של אפשרויות תעסוקה במגוון של תפקידים בתעשיית ההייטק, בחברות מחשבים, וארגונים שונים במגזר הציבורי והפרטי.
 

עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל

ssssssssss

מתוך פורום המכללה למינהל

הרשמה ללימודי הנדסאי בניין
אברהם צבי
ללא תגובה
דחייה של קורס הנהלת חשבונות
רויטל
ללא תגובה
יש התמחות להנדסאי תעשייה וניהול במקומות עבודה?
שני כהן
ללא תגובה
קבלה לקורס ניהול ועיצוב אירועים
לוטם דרעי
ללא תגובה
קורס למטפלות סוג 2
רוז
ללא תגובה
האם יש קורס פוטושופ בבאר שבע?
אתי
ללא תגובה
קורס קרוב ללימודי הנהלת חשבונות
משה בן ארוש
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp