קורס CCNA במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

המכללה האקדמית ספיר

קורס CCNA במרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר

 

עולם תקשורת הנתונים הוא נרחב ומכיל תחומים רבים, אחד מהם הוא ניהול ותכנון של רשתות תקשורת. כשמן כן הן, רשתות התקשורת אחראיות על מעבר מידע בין מכשירים שונים. קורס CCNA – Cisco Certified Network Associate הוא למעשה קורס הסמכה על תקשורת נתונים מטעם חברת סיסקו העולמית. מטרת הקורס היא להכשיר את המשתתפים על רשת תקשורת הנתונים ולהכין אותם למבחני ההסמכה החיצוניים של חברת סיסקו.

 

תכנית הלימודים

 

קורס CCNA ביחידה ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר נבנה ומועבר בשיתוף פעולה עם חברת סיסקו ועם חברתQIT . המכללה מהווה למעשה מרכז הדרכה מוסמך של חברת סיסקו העולמית והקורס מועבר במסגרת של סיסקו אקדמי. משתתפי הקורס מקבלים את ההכשרה המקיפה ביותר בכל הנוגע להגדרה, לאיתור ולתפעול של תקלות ברשתות התקשורת, הן מקומיות והן מרחביות. כמו כן, הם לומדים כיצד לעבוד באופן מעשי עם ציוד התקשורת ועם הפרוטוקולים הקיימים בסביבות ארגוניות בישראל ובעולם.

 

תכנית הלימודים מורכבת מארבעה מודולים – מבוא בסיסי לרשתות, מושגים ופרוטוקולים בניתוב, מערכות אלחוטיות וטכנולוגיית LAN והתחברות ל - WAN. בסיום כל מודול משתתפי הקורס נבחנים על החומר הנלמד, מעבר בבחינות הוא תנאי לזכאות לתעודת הגמר. בתום הקורס התלמידים נבחנים בבחינות ההסמכה הבינלאומיות של חברת סיסקו.

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא כ - 120 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני 24 מפגשים, 5 שעות כל אחד. השיעורים מתקיימים פעמיים בשבוע, פעם אחת באמצע השבוע בשעות הערב ופעם נוספת ביום שישי בשעות הבוקר.

 

על מוסד הלימודים

 

המרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר פותח את שעריו בפני כל מי שברצונו ללמוד, לרכוש ידע, השכלה ומקצוע ולפתח את הקריירה שלו. הקורסים של המרכז מורכבים הן מידע תיאורטי והן מפרקטיקה יישומית אשר יחד מקנים לתלמידים את כלל המיומנויות הנדרשות להשתלבות בשוק העבודה בישראל. החטיבה לתקשורת, חשמל ואלקטרוניקה מציעה מגוון רחב של קורסים, ובהם קורס ניהול רשתות תקשורת, קורס תכנות בקרים, קורס חשמלאי מוסמך וקורס חשמלאי בכיר. נוסף על כך, אפשר ללמוד בקורסים בענפים כגון ניהול, חשבונאות, עיצוב, צילום, מדיה, פיתוח חקלאי ותרפיות שונות. מתקיימים גם מסלולי הכנה לקראת מבחנים כגון בחינת אמי"ר או הפסיכומטרי.


תנאי קבלה

 

הקורס מיועד לכל מי שיש לו זיקה טכנית אשר מעוניין להשתלב בתחום המחשבים. כדי להתקבל לקורס יש להיות בעלי ידע באנגלית ברמת קריאה לפחות וכן מחשב אישי עם חיבור לאינטרנט.

 

תעודה

 

המשתתפים שעומדים בכל דרישות הקורס, לרבות מבחני ההסמכה החיצוניים, מקבלים תעודת גמר מטעם המרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר ותעודת הסמכת CCNA של חברת סיסקו הבינלאומית.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי הקורס יכולים להשתלב כאנשי תקשורת נתונים בעבודה בגופים ארגוניים שונים בתעשייה ובמגזרים ציבוריים ועסקיים.

 

עוד פרטים תמצאו ב:

 

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר

ssssssssss

מתוך פורום המכללה האקדמית ספיר

קבלה למדעי הרוח והחברה
שני
ללא תגובה
קורס אבחון דידקטי
רויטל
ללא תגובה
תעודת הוראה בגיל הרך
מיטל
ללא תגובה
מתי נפתח קורס עריכת וידאו?
אלון אומסקי
ללא תגובה
תנאי קבלה לתואר ראשון בכלכלה וניהול
יצחק חברוני
ללא תגובה
למודי חוץ קורסים מקצועיים
אנדריי
ללא תגובה
מטפלת מוסמכת סוג 2
ריטה בטוב
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp