קורס 3D MAX - הנדסאים באריאל

הנדסאים באריאל

קורס 3D MAX בהנדסאים באריאל

 

עיצוב תלת מימד יכול להחיות כל עצם דומם ולתת לו אופי ואישיות משלו. במקום דמויות וצורות חד או דו מימד, כיום קיימת האופציה לשנות כל עצם לתלת מימדי ובכך לתת לו עומק ונפח שלא נראו קודם. אומנות התלת מימד מייצגת שילוב בין אומנות לבין טכנולוגיה ממוחשבת.

 

 

תחום התלת מימד מאפשר לנו לשלב יצירתיות חזותית ומדע מדוייק במטרה ליצור אובייקט "חי" ומוחשי. תחום זה התפתח מאוד בשנים האחרונות ומשמש במגוון רחב של תחומים כגון סרטים, סרטי אנימציה, משחקי מחשב, תוכנות עיצוב גרפיות, ארכיטקטורה, עיצוב פנים ועוד.

 

בשל ההתפתחות הטכנולוגית בכל מה שקשור לתחום התלת מימד, הדרישה לאנשי מקצוע המוכשרים להשתמש בתוכנות הגרפיקה השונות מתעצמת.

 

למה כדאי ללמוד בהנדסאים באריאל?

 

קורס 3D Max מאפשר למשתתפי הקורס שימוש בתוכנה לצורכי גרפיקה ממוחשבת תלת מימדית המיועדת להפקת אנימציות ותמונות תלת מימדיות. תוכנה זו ידועה ומוכרת בקרב חברות מולטימדיה, אינטרנט, משרדי אדריכלים, בתי הפקות לטלויזה ופרסומות ועוד.

 

התוכנה שימושית גם למגוון רחב של מקצועות, החל ממקצועות האנימציה, המולטימדיה והאינטרנט, וכלה במקצועות העיצוב והאדריכלות. מלבד הידע המקצועי הנרכש בקורס זה, מאפשרים הלימודים הרחבת אופקים תוך תמיכה, עזרה ויחס אישי של אנשי מקצוע מתחום הגרפיקה והתלת מימד.

 

למי מיועד הקורס?

 

קורס 3D Max מיועד לאנשי מקצוע מתחומים כגון מעצבים תעשיתיים, אדריכלי נוף, הנדסאים ועוד. כמו כן, לימודים אלו פונים גם לסטודנטים המעוניינים להרחיב את מיומנותיהם בעיצוב תלת מימדי, בדמויות ממוחשבות ובאנימציה. הקורס מיועד גם לאדריכלים ומעצבי פנים המעוניינים להפיק הדמיות של מבנים שונים כגון חדרי מגורים בניינים ומשרדים. הקורס מתאים גם לבוגרי המגמה לתקשורת חזותית המתענינים בשילוב עריכה אינטרקטיבית.

 

מה לומדים? ומה היקף הקורס?

 

הקורס מיועד להכשיר את המעצבים להשתמש התוכנת 3D Max ובכל האופציות הקיימות בה. בין שיעורי הקורס ניתן למצוא: הכרות ממשק התוכנה, ניווט ותצוגה, בחירת אובייקטים, טרנספורמציה של אובייקטים, בניה פרמטרית, יצירת אובייקטים גיאומטריים, סוגי מודיפיירים (Modify) שונים, טקסטורות, מיפוי, משפחת הצורות, Spline, עריכת אובייקטים, עורך החומרים, רנדרים (Scanline Renderer) מתקדמים, אנימציה ועוד. היקף הקורס הוא כ-45 שעות. בסיום הקורס יקבלו הבוגרים תעודת גמר מאת היחידה ללימודי תעודה של הנדסאים באריאל.

 

קראו על: לימודי הנדסאי אנימציה והדמיה

למידע נוסף לחצו: הנדסאים באריאל

עוד מסלולי לימוד - הנדסאים באריאל

ssssssssss

מתוך פורום הנדסאים באריאל

הנדסאי מיזוג אוויר להנדסאי בניין
יוסי
ללא תגובה
עלות לימודי הנדסאי תוכנה סייבר
אלירן נוה
1 תגובות
הנדסאי בניין שאלות רישום
אורן
1 תגובות
מסלול הנדסת מכשור רפואי מותאם לאנשים עובדים
נופר
1 תגובות
לימודי ערב הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
זיאד
1 תגובות
מה משך לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים באריאל?
אנונימי
1 תגובות
השלמת לימודי הנדסה להנדסאים באריאל
נרמין מנסור
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp