לימוד תקשור בסודהתא - המרחב להדרכה רוחנית

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס מיסטיקה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על לימודי תקשור - סודהתא.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס תקשור ומודעות בסודהתא – המרחב להדרכה רוחנית
 
הגנה, הכוונה, חיבור
 
"סודהתא" – המרחב להדרכה רוחנית הוקם על ידי אסנת ברזלי, מתקשרת ומדריכה רוחנית. פירוש המילה סודהתא הוא - המרחב המוגן שמדריך יוצר סביבו כדי להגן על תלמידיו בשעת התפתחותם. במרכז הדרכה זה מלמדים שיטות הילינג ותקשור, בדגש על הקשר עם המלאכים ועם המדריכים השונים המלווים את נשמת האדם במהלך התפתחותה ובמהלך החיים על פני האדמה. בנוסף, ברזלי פיתחה שיטת ריפוי שנקראת "סודרה הילינג", ומבוססת על ראיית הגופים האנרגטיים של המטופל, ותקשור עימם.
 
על הקורסים
 
בסודהתא מציעים שני קורסים ללימודי תקשור. בשניהם לומדים הסטודנטים להכיר את המלאכים והמדריכים המלווים שלהם, את שמות הנשמות שלהם, את הגלגולים השונים ועוד. כמו כן, במהלך הלימודים בקורסים השונים הפועלים במרכז ניתן לבצע תיקוני קארמה, לטהר את הגוף ואת הנשמה, להתוודע לעקרונות הקיום ולמצוא לכל אדם את הדרך האישית הנכונה עבורו על פני האדמה מנקודת המבט הנשמתית. להלן פירוט קצר על אודות כל אחד מן המסלולים בסודהתא:
 
קורס תקשור למתחילים – סוד הנשמות
 
מסלול זה פתוח בפני כל המעוניין, והוא נלמד בהיקף של 12 מפגשים המתקיימים פעם בשבוע, כשמשך כל מפגש שלוש עד ארבע שעות. בקורס מיסטיקה זה מכירים הסטודנטים את מהותה של הנשמה, את מסלול חייה, את ייעודה הנשמתי, ואת התפקיד שאותו נועדה למלא בעולם הזה. הסטודנטים לומדים לתקשר באמצעות טכניקות שונות, ביניהן גם תקשור באמצעות הגפיים, שימוש בגוף כמטוטלת, פיתוח היכולות הטלפתיות, וכן תקשור באמצעות שמיעה וראייה.
 
בין השאר, במסגרת זו מכיר כל אחד מהסטודנטים את המלאכים המלווים אותו ואת הנשמות הקרובות אליו, ואף כיצד לתקשר עם כל אחד מהם, ולזכות בתמיכה ובהעצמה. בחלק נוסף בקורס הסטודנטים לומדים לבצע שמירה אנרגטית וטיהור אנרגטי, תחזוקה של ערוץ התקשור, התחברות למסרים הנכונים והמהימנים, תיקונים קארמתיים ועוד.
 
קורס תקשור למתקדמים – סוד הגן
 
קורס תקשור למתקדמים מיועד למתקשרים בעלי ידע וניסיון, המעוניינים לפתח ולשכלל את יכולותיהם. היקף הקורס הוא עשרה עד 12 שיעורים המתקיימים אחת לשבוע, ומשך כל מפגש שלוש עד ארבע שעות. הסטודנטים בקורס מתוודעים לתכלית עולם החומר, לתהליך צמיחת הנשמה ולמסע שנועדה לעבור בעולם הזה, ולומדים על מהות הגלגולים הנשמתיים ועל השלמת מסעות גלגוליים. הם לומדים כיצד להעצים את הקשר בין הגוף והנשמה, כיצד לתקשר עם הנשמה ואיך לזמן את המדריכים והמלווים שלה. הם אף לומדים לנוע בין הגלגולים השונים שלהם, ולהבין את תכלית קיומם ואת ייעודם מתוך זיהוי הכישרונות לאורך הגלגולים.
 
פרטים נוספים
 
מבין בוגרי הקורסים ניתן למנות מרפאים אנרגטיים ומטפלים ברפואה משלימה, הנעזרים בכלי התקשור, המודעות וההילינג שרכשו בסודהתא. לדבריהם, כלים אלה משולבים בטיפולים שהם מעניקים ללקוחותיהם, והם אף נעזרים בהם כדי להגיע לבחירות טובות יותר בחיי היום יום שלהם עצמם ועל מנת להבין את חייהם. בוגרי המרכז מספרים, שכלים אלה עזרו להם לרפא מחלות ולסייע במצבים אקוטיים. בנוסף, הם מעידים כי ברזלי היא דמות משפיעה ותומכת בחייהם, וכי הקורסים בהם השתתפו בסודהתא תורמים להם בחיזוק ובהכוונה עד עצם היום הזה. 
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין658 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

  • 4.1

    האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp