לימוד תקשור ומודעות רוחנית בבית הספר "בדרך האור והאהבה"

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס מיסטיקה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על לימודי תקשור - בי"ס בדרך האור והאהבה.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי תקשור ומודעות בבית הספר לתקשור "בדרך האור והאהבה"
 
כל הערוצים פתוחים
 
בבית הספר לתקשור "בדרך האור והאהבה" מציעים מספר רב של תכניות ללימודי תקשור ומודעות רוחנית. הקורסים מגוונים, ומקיפים את הנושא מתוך היבטים, טכניקות ותדרים רבים ושונים, וזאת מתוך מטרה להכשיר מתקשרים שהם בעלי מקצועיות והבנה מקיפה ומעמיקה. להלן פירוט על אודות הקורסים המוצעים בבית הספר לתקשור:
 
קורס תקשור וצמיחה רוחנית
 
מסלול זה מיועד למתחילים המבקשים ללמוד את יסודות התקשור, להכיר את מהותו, וללמוד את הכלים המאפשרים להתחבר באופן נכון ומבוקר לאנרגיה גבוהה. בנוסף, בקורס לומדים להכיר את המדריכים האישיים, לפתח את היכולות לתקשר עמם, לנקות חסימות ופחדים ועוד.
 
קורס תקשור וריפוי עם מלאכים
 
זהו מסלול שבו מכירים את המלאכים המלווים את האדם, מתחברים לאנרגיה שלהם, הזמינה בעבור כל בני האדם, ומתוודעים למלאכים האישיים של כל אחד. במסגרת הלימודים בקורס מיסטיקה זה, הסטודנטים אף עוברים תהליך של חניכה אנרגטית, ולומדים כיצד לרפא ולטפל בעצמם ובזולתם.
 
קורס תקשור עם נשמות
 
במסלול זה ללימודי תקשור נחשפים למהותה של הנשמה ולומדים להתחבר לעולם הנשמתי, מתוך הממד שבו אנו נמצאים. בין השאר, משתתפי הקורס לומדים על המסלול שעוברת כל נשמה, מתוודעים לגישה הקבלית בנושא, ולגישות שונות העוסקות במשמעות המוות. כמו כן, הסטודנטים מכירים את האופן שבו ניתן להתחבר לנשמות שנמצאות ברבדים קיומיים שונים, את הדרכים בהם אפשר לשחרר נשמות תקועות, וכיצד מלווים אנשים הנמצאים על ערש דווי.
 
קורס תקשור אבחוני טיפולי
 
מסלול זה מיועד לשכלול יכולות התקשור לצורך אבחון מצבים שונים פיזיים, נפשיים, רגשיים ומנטליים. במסגרתו הסטודנטים מכירים את המדריך הטיפולי שלהם, המלווה אותם במהלך הענקת סיוע וריפוי לזולת, ולומדים כיצד מזהים חסימות מסוגים שונים ואיך משחררים אותן. כמו כן, בקורס לומדים כיצד מבצעים תהליכים של שחזור גלגולים ושל לידה מחדש, איך מתמודדים עם הנושא של "רסיסי נשמה", ואף לומדים שיטות לריפוי אנרגטי על פי תורתו של רבי אברהם אבולעפיה, המבוססות על שימוש בסמלים יהודיים.
 
קורס תקשור עם תהלים
 
זהו מסלול שבו מכירים את הסודות שבמזמורי התהלים, ואת הכוח הטמון במילותיהם – להשפעה פיזית, רגשית, נפשית ורוחנית. במסגרת המסלול לומדים להשתמש בקלפי "הללי נפשי", שבהם מופיעים פסוקים שונים מתהלים, ולומדים כיצד לשלבם בתהליכי ריפוי עצמי או ריפוי הזולת.
 
קורס תקשור – מסלול שלב א'
 
בתכנית זו ללימודי תקשור בבית הספר הסטודנטים משתתפים בשלושת הקורסים: "תקשור וצמיחה רוחנית", קורס "תקשור עם תהילים" וקורס "תקשור עם מלאכים". במסלול השלם לומדים הסטודנטים את עקרונות החיבור לתקשור, טכניקות לניקוי ולפתיחת הערוצים, וכן שחרור מפחדים ומחסימות שעלולים למנוע את זרימת ההתחברות. בנוסף, הם לומדים להשתמש בקלפים המבוססים על פסוקים מספרי תהלים לצורך קבלת המסרים, מכירים את המלאכים האישיים, ומוכשרים בזיהוי המסרים המגיעים מהם ובאופן העבודה עמם. מסלול זה פתוח בפני הקהל הרחב.
 
קורס תקשור – מסלול שלב ב'
 
תכנית זו מיועדת למטפלים, ולמי שמבקשים לסייע לזולת באמצעות תקשור. במסגרתה לומדים הסטודנטים את הקורס "תקשור אבחוני טיפולי" וכן "תקשור עם נשמות". הלימודים בקורסים אלה מעניקים לסטודנטים את הכלים לשילוב כלי החיבור למסרים מתדרים גבוהים במהלך תהליכים טיפוליים שהם מעבירים. בנוסף, הלימוד מקנה לסטודנטים את הידע ואת היכולת להעמיק בעולם הנשמות, ולהיעזר בחיבור עמן. 
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת תל אביב966 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp