רוצה פרטים על קורס תקשורת בין אישית?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי תקשורת בין אישית

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס תקשורת בין אישית? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס תקשורת בין אישית

 

תקשורת בין אישית יעילה בינינו ובין החברה המקיפה אותנו נחשבת לאמצעי הגישור הראשון במעלה. במהלך החיים אנו נקלעים לקונפליקטים, לריבים או לאי הבנות עם המשפחה, עם הסביבה הקרובה או עם עמיתנו לעבודה, ובמקרים רבים, דברים יוצאים מהקשרם בשל חוסר יעילות תקשורתית.

 

מטרת הלימודים בקורס תקשורת בין אישית היא הקניית מיומנויות, טכניקות ואמצעים להתנהגות בחברה, שיסייעו לשיפור התקשורת עם הסובבים אותנו במשפחה, בחברה, בעבודה או בכל מקום אחר. הלימודים בקורס זה מדגישים בייחוד את הבנת התקשורת דרך שפת הגוף והמסרים הלא מילוליים.

 

לימודי תקשורת בין אישית פתוחים לקהל הרחב ולכל מי שמעוניין בשיפור יחסיו ובשיפור התקשורת והבנת הסביבה המקיפה אותו.

 

מה לומדים?

 

התקשורת הבינאישית משמשת ככלי עבודה מרכזי והכרחי לאדם. אנו חיים בעולם שופע גירויים וטכנולוגיות, ולכן יש צורך ואף הכרח בהעמקה בתחום התקשורת בין הפרט והסביבה ובין הפרט לעצמו. תוכניות הלימוד שמות להן למטרה להבין את עולם התוכן של האינטליגנציה הרגשית שמסייעת לשיפור איכות החיים, ולפיתוח הכרות עם עצמנו ועם הזולת.

 

לימודים אלה מתמקדים במכשולים המעכבים תקשורת יעילה בין האדם לעצמו ובין האדם לסביבתו, ומקנים את הכלים והאמצעים שיאפשרו ליצור מציאות משופרת ומימוש עצמי. במסגרת הלימודים ילמדו המשתתפים לעשות שימוש וליישם את עקרונות האינטליגנציה הרגשית בתחומי החיים השונים: האישיים, המקצועיים, המשפחתיים והחברתיים.

 

קורס תקשורת בין אישית משולב פעמים רבות עם תחום שפת גוף לא מילולית. במסגרת הקורס לומדים הסטודנטים נושאים רבים כמו תנועות ומחוות גוף, הבעות פנים, צורות הליכה וישיבה ואופן הדיבור. בבסיס הלימוד קיימת התפיסה כי המודעות העצמית לנושאים אלו מאפשרת לבני האדם לשפר את התקשורת בינם לבין עצמם ובינם לבין סביבתם.

 

במסגרת לימודי תקשורת בינאישית יחוו המשתתפים התנסות בזיהוי ובמיפוי של דפוסי תקשורת אישיים ובין-אישיים, כמו גם יחדדו את המודעות לעצמם ולזולת ויפתחו מיומנויות תקשורת אסרטיבית ואפקטיבית. הכשרה זו מתרחשת באמצעות למידה מאירועים שונים בחיים המקצועיים או האישיים.

 

נושאי לימוד

 

תכניות הלימוד בתחום התקשורת הבין אישית כוללים הרצאות עיוניות ומשלבים תהליך התנסות מעשית הבאה לידי ביטוי בסימולציות, בדיונים קבוצתיים ובמשחקי תפקידים.

 

בין הנושאים הנכללים בקורס זה:

 

תקשורת בינאישית אפקטיבית - מודלים ומושגי יסוד, אפיון סגנונות תקשורת, שפת הגוף כאמצעי לתקשורת, שפה ככלי תקשורת עם הסביבה הקרובה והסביבה הרחוקה, מהי התקשורת בין אישית, אסרטיביות, מיומנויות הקשבה ודיבור, אינטליגנציה רגשית וחשיבותה בחיי היומיום ובמצבי משבר, אמפתיה – הזדהות וחשיבותם, האמנויות החברתיות - דיפלומטיה וטאקט, סגנונות התקשורת הבין אישית, מרכיביה הבלתי מילוליים של התקשורת הבין אישית, אינטליגנציה רגשית בשירות בעבודה ובחיי המשפחה, דרכים נעימות למתן משוב ביקורתי, טיפול בקונפליקטים, טיפול בחסמים אישיים ועוד.

 

היכן לומדים?

 

בין מוסדות הלימוד האפשריים לקורסי תקשורת בין אישית: המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן, הקריה האקדמית אונו, המכללה האקדמית תל חי, רידמן - המכללה הבינלאומית לרפואה משלימה, מכללת אורט כפר סבא, מדיקה ועוד.

 

תנאי קבלה

 

ללימודי תקשורת בינאישית יתקבלו מועמדים בעלי תעודת בגרות, אשר יזומנו למפגש קבוצתי.

 

כמה זמן נמשך הקורס?

 

משך הלימודים בקורס התקשורת הבין אישית משתנים בין מוסד למוסד ובהתאם להיקף הקורס. הלימודים בקורס זה יכולים לנוע בין 15-60 שעות לימוד אקדמיות המתנהלות לרוב באופן חד שבועי.

 

מהו קהל היעד

 

הלימודים בקורסי תקשורת בין אישית פתוחים לקהל המתעניינים הרחב ולכל אלו המעוניינים בשיפור התקשורת האישית והבין אישית שלהם עם הסביבה הסובבת אותם. הלימודים בקורס זה מיועדים בעיקר לאנשי חינוך, אנשי עסקי, הורים וצעירים בגיל ההתבגרות המעוניינים למנוע קצרים בתקשורת.

 

מהן אפשרויות התעסוקה בהמשך?

 

בתום הלימודים בקורס התקשורת הבין אישית יוכלו הבוגרים להבין ולתקשר טוב יותר עם הסביבה, עם המשפחה, עם העמיתים לעבודה ועוד.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס תקשורת בין אישית?

רוצה לדעת יותר על קורס תקשורת בין אישית?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס תקשורת בין אישית
Whatsapp Whatsapp