רוצה פרטים על תטא הילינג?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי תטא הילינג

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תטא הילינג? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי תטא הילינג

 

ההזדמנות שבין שינה לעֵרות

 

התטא הילינג היא שיטה השייכת לתחום הרפואה המשלימה ועושה שימוש בגלי התטא – אחד מגלי התדר שבהם נמצא המוח האנושי במצבים מסוימים ובעיקר במצבים שבין שינה לערות. השיטה התגלתה באופן ספונטני על ידי מרפאה אמריקאית בשם ויאנה סטייבל בשנת 1995, ובעיקרה עומד השימוש בחיבור לאותו תדר תטא, ודרכו החיבור לאינטואיציה שלנו – ולבריאה כולה. באמצעות החיבור לאלה והשימוש בהם, ובאמצעות נטרול אמונות מגבילות – בעצם מתרחש ריפוי וחידוש ברמת התאים וברמת הנפש והרגש.

 

מצב של שהייה בתדר תטא מאפשר קישור אל העל-מודע ואל התת-מודע, והוא ידוע במדע כמאפשר יצירת שינויים מהירים. בגלל שבמצב זה אנו מחוברים ישירות אל תת-המודע ואל על-המודע – ועוקפים את מערכת האמונות, המגבילות לרוב, ששוכנת במודע שלנו – אפשר לחולל שינויים מרחיקי לכת בזמן השהייה בתדר זה, ולהביא לריפוי של מחלות מסוגים שונים, כולל מחלות קשות.

 

התהליך הטיפולי

 

תהליך הטיפול בתטא הילינג מתרחש בשיחה בין המטפל והמטופל, במצב שבו המטפל נכנס למצב של שהייה בגלי תטא – בערות מוחלטת. במצב זה המטפל פתוח לאינטואיציות ולידע מהעל-מודע והוא מתחבר אל המטופל – וכך רשאי ויכול לתת לו תשובות ולסייע לו לחולל שינויים. שיטה זו אף נועדה ללימוד לריפוי עצמי – כך שהמטופל יכול לעשות בעבור עצמו את אותו הדבר, באמצעות החיבור לגלי תטא באופן מודע וער. בתהליך הטיפולי – בין אם על ידי מטפל ובין אם עצמאית – נעשה חיבור לאנרגיית הבריאה, ונערכת סריקה אינטואיטיבית של המטופל; סריקה זו מביאה לתשובות היכן טמון שורש הבעיה שאותה מעלה המטופל, ומאפשרת להמיר את שורש הבעיה – לרוב, אמונה מגבילה החוסמת את החופש הנפשי והפיזי של המטופל – באמונה חדשה המזינה אותו ותואמת את רצונותיו המודעים בעבור עצמו. יש לציין כי בטיפול הנעשה על ידי מטפל יש לקבל את הסכמת המטופל לחדור למרחב האנרגטי שלו ולבצע שם המרות ושינויים.

 

על הלימודים

 

מדובר בשיטה פשוטה ללימוד הנגישה לכל אדם המבקש ללמוד אותה; בתום שלושה ימים של התנסות ושל הכשרה מעשית, תוכלו אף אתם לטפל בעצמכם, אולם כדי להפוך למטפל מוסמך ומקצוען בשיטה רצוי מאוד לעבור קורסים והכשרות רבות ולהתנסות בשיטה – בטיפול עצמאי – לאורך זמן רב. התטא הילינג מוצעת ללימוד במגוון קורסים וסדנאות, כאמור, קורס היסוד הוא קורס הנמשך שלושה ימים אינטנסיביים ומלאים, שבמהלכם לומדים את כל הסודות הבסיסיים של השיטה. בהמשך, בוגרי קורס זה יכולים להמשיך לקורסים מתקדמים נוספים ללימוד השיטה כ"קורס אנטומיה אינטואיטיבית", קורסי העשרה שונים ועד לקורסים להוראת השיטה.

 

תכני הלימוד

 

כמה מבין הנושאים הנלמדים בקורס היסוד הבסיסי להכשרת מטפלים בתטא הילינג:

 

 • זימון של הדברים הרצויים לחיינו
 • טיפול מרחוק
 • ניתוק אנרגטי ורגשי מחיבורי עבר
 • טיפול קבוצתי
 • הגעה לגלי תטא וחיבור אליהם באופן מודע ומתוך ערות
 • קריאה אינטואיטיבית
 • דנ"א – אקטיבציה של חלקים רדומים והחלפת גנים פגומים
 • חיבור לידע מהמקור הגבוה
 • שינוי האמונות המגבילות והחלפתן באמונות מיטיבות ומצמיחות
 • ועוד

 

 

מקומות לימוד אפשריים

 

 • יפעת קדם – מעבירה קורסי תטא הילינג במגוון רמות ושילובים, ולהכשרת מטפלים מוסמכים. קורס היסוד נמשך שלושה ימים מלאים, עלותו כ-1600 ₪ והוא כולל חומרי לימוד. בסיומו תקבלו תעודת מטפל מוסמך מטעם בית הספר הבינ"ל לתטא הילינג. הקורסים מתקיימים במגוון מקומות בארץ.

 

 • מרים אגמון – מלמדת תטא הילינג בכל רמות הלימוד. הקורסים המוצעים הם בני שלושה ימים, כאשר הקורס היסודי עולה אף הוא 1600 ₪ ונמשך שלושה ימים, בהתאם להסמכה המוענקת בסופו על ידי בית הספר לתטא הילינג בארצות הברית. קורסים נוספים המוצעים: תטא הילינג למתקדמים, קורס שפע והגשמה וקורסים נוספים בשיטה.

 

 • מרכז שיבננדה – נמצא בתל-אביב ומקיים אף הוא את קורס היסוד ללימוד השיטה, באותה מתכונת שלעיל.

 

לסיכום

 

התטא הילינג היא שיטה פשוטה שנועדה לחולל נפלאות בכל תחומי חיינו, באמצעות כניסה פשוטה וניתנת ללימוד לתדר של גלי תטא. השיטה נועדה לטפל במגוון רחב של תחומים, כזוגיות, מערכות יחסים, משברים, בעיות בריאותיות, פחדים וחרדות ועוד וכן בניקוי אנרגטי של מרחבים או אף בשחרור ממערכות יחסים ישנות ובעיקר – בשחרור מאמונות מגבילות ובהטענה של אמונות חדשות, מצמיחות ומזינות – שיאפשרו את השינוי בחיינו, הלכה למעשה. שיטה זו משתלבת בקלות עם טיפול בשיטות אחרות – קרובות ורחוקות ממנה – כהילינג, רייקי, פסיכותרפיה ועוד, ובעצם איננה "מתנגשת" עם כל שיטה אחרת. מטפלים רבים מציעים לימודי תטא הילינג ברמות שונות; כדאי, טרם הבחירה, לדבר עם אנשים שלמדו כבר ולוודא את המקצועיות ואת רמת ההסמכה וההכשרה המעשית שמקבלים בקורס.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תטא הילינג?

רוצה לדעת יותר על תטא הילינג?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

התאמה לתפקיד מרפא/ת אלטרנטיבי/ת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: רפואה משלימה

התקבלו 98 דירוגים בציון ממוצע 4.4 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp