רוצה פרטים על תוכנת אוטוקאד?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי אוטוקאד

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תוכנת אוטוקאד? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי אוטוקאד – למי זה מתאים? מה לומדים? תנאי קבלה?

תוכנת אוטוקאד מתאימה לעוסקים במקצועות אדריכלות, הנדסה, העיצוב. ניתן באמצע לבצע שרטוטים מורכבים בדו מימד ובתלת מימד על מנת לתכנן מבנה של מוצר כלשהו, גדול או קטן, וכדי לייצג באופן גרפי את התוצרת הסופית שתתקבל לאחר יישום התכניות בפועל. הדמיות גרפיות של תכניות מהנדסים ומעצבים מאפשרות לבעלי המקצוע לחזות מראש בעיות ולבצע שינויים נדרשים, הן בהתאם לכללי היעילות בתכנון והן בהתאם לרצון לקוחות וצורכיהם.

 


ישנם מספר סוגי תוכנות אוטוקאד כגון:

 

 • תוכנת Autocad Mechanical - תוכנה המתאימה לתחום הנדסת מכונות וכוללת כלים רבים כמו ספריית תוכן, המאפשרת את האצת התכנון המכני על ידי הפיכת משימות שכיחות לאוטומטיות. התוכנה מאפשרת יצירת קבצי DWG שמאפשרים חלוקת מידע תכנוני עם משתמשי תכנות AutoCAD ו-Autodesk Inventor.

 

 • AutoCAD Map 3D - התוכנה מיועדת לייצור וניהול מידע גיאו-מרחבי, הכולל שרטוט ומיפוי, ניהול, עריכה ,הפקת המפות והפצת המידע לסביבת האינטרנט. תוכנת AutoCAD Map מאפשרת ניתוחים ועיבודים מרחביים, שימוש בתוויות מורכבות, יצירת מפות תמאטיות, עיבודים דו ותלת ממדיים ועוד.

 

 • Autodesk Inventor - התוכנה מאפשרת תיכנון ועיצוב בתלת מימד. התוכנה מאפשרת לטפל בהרכבות גדולות מאוד, בחלקים והפקת שרטוטים. התוכנה כוללת מודולים שונים כמו למשל: תכנון פח וזיווד אלקטרוני, כבלים ורתמות חשמליים,
  חישובי אנליזות , ריתוכים, צינורות וצינוריות, חוזק ואנליזות דינאמיות, ניהול והפצת מידע.

 

 • AutoCAD Electrical - תוכנה שפותחה מיועדת בעיקר למהנדסי חשמל ומעצבי בקרים. בתוכנה זו ניתן ליצור שרטוטים מהירים ואיכותיים בקלות יחסית. התוכנה מאפשרת יצירת שרטוטי העמדת לוח חכמים, שרטוטי PLC/IO באופן אוטומטי, שרטוטי מהדקים בצורת טבלה או גראפית ועוד. קיראו בהרחבה על: הנדסת חשמל

 

תכני הלימוד

 

לימודי תוכנת אוטוקאד נחלקים לרוב לארבעה חלקים:

 

 • חלק א' – עבודה ושרטוט בסיסיים

  המשתתפים בקורס ייחשפו לעבודה בסיסית עם התוכנה ויכירו את יישומיה. חלק זה כולל נושאים כמו: תפריטים ופקודות, מחיקת שרטוט, העתקת שרטוט, הכרות עם סביבת העבודה של חלונות, מבוא לשרטוט תלת מימדי, ממשק התוכנה, עבודה עם טקסט, מתן מידות לשרטוט, חתכים, סיבוב שרטוט, עבודה בשכבות, עזרי השרטוט, שרטוט קשתות ועוד.

 

 • חלק ב' -שרטוט אוטוקאד בדו מימד

  בחלק זה לומדים המשתתפים לעבוד עם התוכנה, להכיר את סביבת העבודה, ייצור אובייקטים, עבודה עם שרטוטים אדריכליים, עבודה עם טקסט, מידות והדפסה. נושאי הלימוד כוללים גם את: הכרת מבנה מסך אוטוקאד, הרכבות מתקדמות, יצירת סרגלי כלים ,מעגלים, פקודות עריכה, פקודות שרטוט: שרטוט קוים ועוד.

 

 • חלק ג - שרטוט אוטוקאד בתלת מימד

  בחלק זה של הקורס לומדים המשתתפים עבודה בתלת ממד, עבודה עם גופים מוצקים, משטחים, עבודה עם גופי תלת ממד ומניפולציות גרפיות. נושאי הלימוד כוללים בין השאר: בנית גופים מוצקים , גופים גיאומטרים תלת מימדים בשיטת פאות, גופים גיאומטרים תלת מימדים מוצקים, מערכת קואורדינאטות קרטזית מוחלטת ויחסית, שינוי מישורי עבודה במבטים תלת מימדים ועוד.

 

 • חלק ד' – כלים מתקדמים באוטוקאד

  בחלק זה נחשפים המשתתפים לכלים נוספים בתוכנת האוטוקאד כמו לדוגמא: עבודה עם בלוקים, הדו מימדי מול התלת מימד, הפקת גיליונות, התממשקות לתוכנות אחרות, מילוי משטחים וטקסטורות, עבודה עם טקסט, עבודה עם מידות, עקרונות הבחירה, עקרונות העבודה באוטוקאד, פקודות ליצירת אוביקטים ועוד.

 

מהם תנאי הקבלה?


לקורס אוטוקאד יתקבלו מועמדים בעלי ניסיון בעבודה בסביבת Windows, ידע בסיסי בשרטוט וידע בסיסי באנגלית.

 

 

משך זמן הלימודים?

בין 28 שעות לימוד לבין 650 שעות לימוד.

כמה זה עולה לנו?

המחיר נע בין 4000 ₪ ל- 10.000 ₪.

 


איפה לומדים?


* להלן חלק מבתי הספר לאוטוקאד.

 

 

 • SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון – מרכז לימודי חוץ (אשדוד ובאר שבע) - המרכז ללימודי חוץ מציע קורס אוטוקאד שמיועד למהנדסים ומאפשר להם להכיר את הכלים המגוונים בתוכנה. הקורס נפרש על פני עשרה מפגשים וכולל כ – 40 שעות אקדמיות. הקורס משלב תרגולים ופרויקטים מעשיים שמסייעים להפנים את מיומנויות השימוש באוטוקאד.

 

 • המכללה למינהל (חיפה) - קורס אוטוקאד של המכללה למינהל מתקיים בשלוחת חיפה של המכללה למינהל. הקורס נפרש על פני כ - 40 שעות לימוד והוא כולל 10 מפגשים.

 

 • מכללת מנטור (רמת גן) - במכללת מנטור מציעים קורס אוטוקאד שהיקפו שמונה מפגשים, ואורכו כחודשיים.

 

 • עזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך ירושלים - מציעים קורס אוטוקאד בסיסי, בו מכירים את גרסתה העדכנית של התוכנה ולומדים ליצור ולהדפיס שלל סרטוטים. הקורס נפרש על פני כ - 20 מפגשים.

 

 • הנדסאים בטכניון (חיפה) - בית הספר הארצי להנדסאים בטכניון מפעיל קורס אוטוקאד שכולל 22 מפגשים. במהלך הקורס לומדים על שלל יישומים וכלים בתוכנת השרטוט המבוקשת.

 

 • ארכיג'וב סטודיו (תל אביב) - בארכיג'וב סטודיו אפשר למצוא קורס אוטוקאד דו ממד, בו יכולים מהנדסים, מעצבים, אדריכלים והמעוניינים להשתלב בענפים אלה לרכוש מיומנויות מקצועיות לשימוש בתוכנה. הקורס נפרש על פני כ - 12 מפגשים.

 

 • המכללה הטכנולוגית באר שבע - המכללה מציעה קורס אוטוקאד שכולל 100 שעות לימוד ונפרש על פני כארבעה חודשים. במכללה נלמדים קורסים נוספים בתחומים כגון עיצוב, תעשייה, מחשבים וטכנאות.

 

 • מכללת עתיד (ברחבי הארץ) - רשת המכללות שפועלת ברחבי הארץ מציעה קורס אוטוקאד שהיקפו הוא כ - 100 שעות לימוד, אשר משלב תרגולים מעשיים בשימוש בתוכנה.

 

 • נשיא טכנולוגיות - תנאי קבלה – 12 שנות לימוד, ידע באנגלית. 60 שעות לימוד, במשך 2-4 חודשים. מערכת שעות גמישה, כל אחד יכול לבחור את השעות והימים שנוחים לו. המכללה פתוחה בימים א’-ה’ בין 8:30-20:30 ובימי ו’ בשעות 9-13. בסיום הקורס תוענק תעודה מוכרת של נשיא טכנולוגיות.
   
 • המכללה למינהל (פרישה ארצית) - תנאי קבלה – 12 שנות לימוד, הצלחה בבחינות הכניסה, ראיון קבלה. 650 שעות לימוד אקדמיות, במשך שנתיים, לימודים דו-שבועיים אחה"צ, במסגרת מגמת אדריכלות ועיצוב פנים. תוענק תעודה בסיום הלימודים, מטעם המכללה.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תוכנת אוטוקאד?

רוצה לדעת יותר על תוכנת אוטוקאד?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
התאמתך לתפקיד מתכנת
מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
חוות דעת של סטודנטים: מחשבים
התקבלו 44 דירוגים בציון ממוצע 4.2 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp