רוצה פרטים על קורס תבניות הרמוניות?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי תבניות הרמוניות למסחר והשקעות

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס תבניות הרמוניות? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס תבניות הרמוניות (למסחר והשקעות)
 
הרמוניה בסיכונים
 
שוק ההון הוא שוק מורכב, מסתורי והפכפך, והעיסוק בו דורש הבנה, עקביות וסבלנות. עם זאת, ישנם מספר כלים חשובים הנלמדים במסגרת לימודי שוק ההון, ואחד מהם הוא כלי הנקרא "תבניות הרמוניות". כלי זה נמצא בשימוש בתחומי המסחר וההשקעות, והוא מבוסס על תנועות שניתן, בדרך כלל, לצפותן מראש. מדובר בתבניות הבנויות על פונקציות מורכבות, המאפשרות לזהות נקודות מסחר בעלות פוטנציאל לרווח. שיטה זו דורשת לימוד מעמיק ותרגול בעבודה עם הפונקציות הכלולות בה.
 
על הקורסים
 
לימודי תבניות הרמוניות מציעים היכרות מעמיקה עם שוק ההון ומציגים שכלולים בשיטות מסחר, בהתמקדות על שיטת התבניות ההרמוניות. מטרת הקורסים היא להעניק ללומדים את הכלים הדרושים לביצוע מוצלח של ניתוחים טכניים בשוק ההון. בכלל זה, עוסקים מסלולי הלימוד בשכלול הכלים המנטליים של המשתתפים הסוחרים בשוק בלתי צפוי, כמו גם בזיהוי הזמן הנכון והמקום הנכון להיכנס לעסקה, ביישומי מתודת התבניות ההרמוניות, בהרחבת המיומנות בניהול סיכונים, ועוד.
 
קורס תבניות הרמוניות משלב בין ידע תיאורטי מורכב ותרגול מעשי – הן של הסטודנטים באופן עצמאי, והן בקורס עצמו. בחלק מן הקורסים אף מתקיים תרגול און-ליין בכיתה של המסחר בשוק ההון.
 
 
נושאי הלימוד בקורסים
 
תכני הלימוד משתנים מעט בין הקורסים השונים. להלן מקבץ נושאים הנלמדים במסלולי הלימוד השונים:
 
 • שילובים בין תבניות
 • גלי וולף
 • פסיכולוגיית מסחר
 • קווי פיבוט
 • תעלות עולות ויורדות
 • פיבונאצ'י
 • ממוצעים אקספונציונליים
 • קווי פתיחה
 • ניהול סיכונים
 • היכרות עם התבניות ההרמוניות – בסיסית, פרפר, עטלף
 • ועוד
 
מוסדות לימוד אפשריים
 
 • Quantum Finance – קוואנטוס פייננס מקיימת "קורס מתקדם למסחר בתבניות הרמוניות", הנפרש על פני עשרה מפגשים, כל מפגש נלמד בהיקף של שעתיים אקדמיות. הקורס מיועד לבעלי רקע או לחסרי רקע בתחום שוק ההון.

 

 • SuperTrade –חברת סופרטרייד מציעה ללומדים "קורס תבניות הרמוניות למסחר במט"ח", המיועד לבעלי ניסיון בענף. הקורס כולל 40 שעות לימוד אקדמיות, המחולקות לעשרה מפגשים. הלימודים מתקיימים בתל אביב, ולמשתתפים מוענקות מגוון הטבות.

 

קהל היעד ותנאי הקבלה

 

לחלק ממסלולי הלימוד בתחום מתקבלים מועמדים ללא רקע קודם בתחום, אך אז הם יידרשו להשלים מספר מפגשים לצורך לימוד נושאים בסיסיים הקשורים בשוק ההון. קורסים אחרים מיועדים אך ורק לבעלי ידע וניסיון מעשי בתחומי שוק ההון והמסחר במט"ח, וכן נדרשים לעתים ניסיון והיכרות עם מערכת Metatrader.

 

מידע נוסף

 

קורסים אלה יעניקו לבוגריהם כלים חשובים ומהותיים למסחר מקצועי ומתקדם בשוק ההון, כלים המעניקים יתרונות מסחריים רבים. על כן, כל מי שרואה את דרכו בתחום ומבקש לעצמו דרך להתקדם, לבצע עסקאות מוצלחות ומושכלות יותר – מומלץ לו להכיר את השימוש בתבניות ההרמוניות. חשוב לציין בנוסף, כי קיימים גם לא מעט קורסים מקוונים בתחום זה, המתקיימים באמצעות האינטרנט – במתכונת של לימוד עצמאי בעזרת חומרים נתונים, או באמצעות הדרכה און-ליין. 

 

 

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס תבניות הרמוניות?

רוצה לדעת יותר על קורס תבניות הרמוניות?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: שוק ההון
התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp