קורס שמאות רכב - מכללת עתיד

שירות אישי - צור קשר

קורס שמאות רכב - מכללת עתיד

קורס שמאות רכב במכללת עתיד

 

רשת עתיד מציעה שפע של קורסים ומסלולי לימוד להכשרה מקצועית לתחומי עיסוק נדרשים במשק. הרשת כוללת חטיבות לימוד שונות במסגרתן התלמידים רוכשים השכלה בתחומים שונים. בין החטיבות המשתייכות לרשת ניתן לציין את חטיבת התחבורה, הרכב, הניהול והלוגיסטיקה, התעשייה והמתכת, החשמל והאלקטרוניקה ועוד.

 

מסלולי הלימוד בחטיבות השונות מציעים לתלמידים לצבור ניסיון מעשי וידע מקצועי עשיר שיסייע להם להשתלב בשוק העבודה ביעילות ובהצלחה. רשת עתיד נחשבת לאיכותית ומוערכת הודות לתמיכה הלימודית השלמה שהיא מציעה לתלמידים הכוללת מעבדות עבודה, כיתות מחשב, צוותי הדרכה מיומנים ותכניות לימוד מעודכנות.

 

בין יתר חטיבות הרשת פועלת גם החטיבה להוראת מקצועות התחבורה. חטיבה זו מוסמכת לפעול באישור של משרד התמ"ת ומשרד התחבורה והיא מובילה את התלמידים למעבר של הבחינות הנחוצות ולהשתלבות מוצלחת בתעשייה. הסטודנטים בחטיבה צוברים את ניסיונם המקצועי תוך שהם מבצעים תרגול רב במעבדות המשוכללות של הרשת והם עורכים הכרות עם אמצעי המחשה מתקדמים המסייעים להשתלבותם המקצועית בתחום.

 

תלמידי הרשת מוזמנים להיוועץ עם יועצים לימודיים שיסייעו להם בהכוונה למסלול המתאים ביותר בהתאם לתחומי העניין שלהם ולכישוריהם האישיים והם זוכים להאזין להרצאות מעניינות המוגשות על ידי צוות הדרכה מנוסה ומקצועי.

 

מה לומדים?

 

המסלול להכשרת שמאי רכב ברשת מכללות עתיד הוא מסלול ייחודי שמיועד להכשיר את הלומדים בו לעסוק בשומה ובהערכת שווי של רכבים ושל נזקים שנגרמו לרכבים בתאונה או כתוצאה מכל סיבה אחרת. צוות המרצים בקורס מסייע לסטודנטים לעבור את בחינות ההסמכה מטעם משרד התחבורה ולהשתלב בהצלחה בתחום.

 

בין הנושאים המרכזיים הנלמדים בתכנית ההכשרה:

 

 • ניהול משרד שמאים
 • מיגון רכב צילום
 • צבעות לרכב
 • תורת המקצוע
 • שריפות רכב
 • חקירת תאונות דרכים
 • ועוד.

 

משתתפי הקורס זוכים לקבל גם הנחיה בכתיבת פרויקט הגמר ולהתנסות מעשית בעבודה במוסך.

 

תנאי הקבלה:

 • 12 שנות לימוד לפחות
 • רישיון נהיגה מסוג 2
 • תעודת הסמכה – מכונאות רכב סוג 2 או דירוג גבוה בפחחות רכב.
 • מועמדים מגיל 23 ומעלה

 

משך הלימודים:

 

הלימודים מתפרסים על פני 8 חודשי לימוד במתכונת מסלול לימודי ערב. הקורס כולל כ- 542 שעות סך הכל. עם סיום הקורס הבוגרים יכולים להרחיב ידיעותיהם בתחום מקביל במסגרת קורס מוביל-מפעיל עד 5 כלי רכב.

 

תעודות:

 

בוגרי הקורס יהיו זכאים לקבל תעודת גמר משותפת מטעם רשת מכללות עתיד ומשרד התמ"ת. יש לציין שבעלי תעודת הנדסאי מכונות רכב, קציני בטיחות בתעבורה ובעלי הסמכה במכונאות רכב זכאים לקבל פטור על פי נוהל מאושר ממשרד התחבורה.
 

עוד מסלולי לימוד - מכללת עתיד - לימודי תעודה

חוות דעת של סטודנטים על קורס שמאות רכב - מכללת עתיד

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 3.0 מתוך 5

מכללת עתיד - לימודי תעודה
29/04/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

האמת אני מרוצה מכללה נחמדה מרצים מקצועיים והחומר מעניין.

על הקמפוס

מקום נחמד אין יותר מידי מה לצפות הכל בסדר העיקר הלימודים עצמם לדעתי

טיפים

אם החלטתם ללכת על התחום אז קדימה לא לעצור ולסיים את התחום


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp