קורס מינהל עסקים לתעודה באוניברסיטת חיפה - לימודי חוץ

שירות אישי - צור קשר
קורס מינהל עסקים לתעודה באוניברסיטת חיפה - לימודי חוץ

קורס ניהול עסקי ביחידת לימודי ההמשך ולימודי החוץ של אוניברסיטת חיפה


מובילים בעולם עסקי משתנה


עולם העסקים מציב אתגרים רבים למנהלים. העומדים בדרגים הבכירים צריכים להתמודד עם סביבה דינמית ושינויים רבים בתוך הארגון, מה שמצריך מהם ללמוד כל הזמן ולהתאים את עצמם להתפתחויות הטכנולוגיות והעסקיות. תחומי הסייבר, הרשתות החברתיות והמובייל משפיעים גם הם על שיטות הניהול ועל אופן התנהלותם של חברות ומעצבות את הגישות לשיווק ולקידום העסק.


יחידת לימודי החוץ ולימודי ההמשך של אוניברסיטת חיפה מציעה קורס מנהל עסקים לתעודה, שבא להכשיר עובדים לדרגי ניהול בכירים במגזר המוסדי והעסקי. המשתתפים בקורס מפתחים תפיסה ניהולית אינטגרטיבית ולומדים להכיר את כלל הגורמים שמשפיעים על סביבת העבודה. התכנית מקנה מיומנויות קבלת החלטות ומדריכה את התלמידים בשלבים השונים עד לביצוען היעיל במערך הארגון.


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס הניהול רוכשים ידע וכלים בענפי השיווק, המכירות, הבנקאות והיזמות. לאחר מכן, הם לומדים מיומנויות שחשובות למנהלים במגוון מגזרים ומכירים יישומים מתקדמים לאינטרנט ולסמארטפון שיכולים לייעל את עבודת הניהול. כמו כן, הם בוחנים דרכים לניסוח תכנית עסקית ומנתחים את עקרונות הניהול על היבטיה הכלכליים, השיווקיים והאסטרטגיים. בהמשך, הם דנים באופן ההתנהלות מול רשויות המס כמו מס הכנסה, מע"מ והביטוח הלאומי. בנוסף לכך, הם בוחנים אפשרויות של פיתוח עסקים קטנים בתקופות של שפל כלכלי במשק ולומדים כיצד כדאי לתפעל אותם בנסיבות אלו.


מתכונת הלימוד


קורס ניהול עסקי ביחידת לימודי ההמשך ולימודי החוץ של אוניברסיטת חיפה מתפרש על פני כ - 120 שעות לימוד. השיעורים מתקיימים אחת לשבוע בשעות הערב ואחר הצהרים. התלמידים לוקחים חלק בהרצאות עיוניות פרונטליות, תרגילים מעשיים, סדנאות וניתוח אירועים עסקיים. השיעורים משלבים עזרים מקוונים וממוחשבים וצפייה בקטעי וידאו להמחשה.

 


נושאי הלימוד

 

  • מיומנויות בניהול
  • עקרונות בבנקאות
  • גיבוש תכנית עסקית
  • ניתוח דוחות כספיים
  • התנהלות מול רשויות המס
  • אפליקציות ויישומי מחשב למנהלים    


על מוסד הלימוד


אוניברסיטת חיפה נוסדה בשנת 1963, ובה מתקיימים מסלולים לתואר ראשון ולתארים מתקדמים בשבע פקולטות. יחידת לימודי ההמשך ולימודי החוץ של האוניברסיטה, שפעילה כבר כ - 40 שנה, מציעה קורסים ללימודי תעודה שמתאימים לאקדמאים המעוניינים בהסבה מקצועית או בפיתוח כישורי העבודה. הקורסים עוסקים בנושאים כמו ניהול, פיננסים, ייעוץ, הנחיה, גישור ואימון.


תנאי קבלה


לקורס ניהול עסקי ביחידת לימודי ההמשך ולימודי החוץ של אוניברסיטת חיפה מתקבלים מועמדים מגיל 21 ומעלה, בוגרי השכלה תיכונית מלאה לפחות ובעלי ניסיון בתפקידי ניהול במגזרים שונים. כמו כן, יכולים ללמוד במסלול גם מועמדים לניהול בחברות או בעלי עסקים עצמאיים שמעוניינים לקדם את העסק שלהם.


תעודה


משתתפים שמסיימים בהצלחה את הקורס ועומדים בכל חובותיהם זכאים לקבלת תעודת גמר, מטעם אוניברסיטת חיפה - יחידת לימודי המשך ולימודי חוץ. כדי לזכות בדיפלומה, הם צריכים להשתתף באופן פעיל בשיעורים ולהגיש את התרגילים והמטלות לאורך הקורס.

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת חיפה - לימודי חוץ
Whatsapp Whatsapp