לימודי שוק ההון במכללה האקדמית כנרת

לימודי שוק ההון במכללה האקדמית כנרת

קורס שוק ההון - ניהול מושכל של ההון המשפחתי במכללה האקדמית כנרת

 

המכללה האקדמית כנרת שמה לה ליעד לקדם את ההשכלה באזור ולעודד מעורבות חברתית. כדי לקדם מטרה זו המכללה מפעילה, לצד מסלולי הלימוד האקדמיים, מגוון רחב של מסלולים ללימודי תעודה והעשרה. הלימודים במסגרות אלה מאפשרים לאוכלוסיות המעוניינות בכך לרכוש מקצוע נדרש, להשלים השכלה, להעשיר את השכלתם במגוון תחומי דעת או להסב את מקצועם העיקרי. תוכניות הלימוד השונות מתעדכנות בהתאם לצרכים המשתנים של הקהילה ובהתאם לרוח השעה.

 

היחידה ללימודי חוץ במכללה האקדמית כנרת, הוקמה במטרה לחזק את הקשרים בין החטיבות המשתייכות אליו לבין המכללה האקדמית. בבית הספר פועלות מגמות שונות ובהן- מגמת מחשבים, מגמת מינהל, המגמה להכשרה מקצועית, המגמה למינהל תעשייתי, מגמת חשמל ועוד, המעניקות למשתתפים ידע מקצועי והכשרה איכותית לתעסוקה בתחומים השונים. קורס שוק ההון במכללה האקדמית כנרת משתייך למגמת מינהל בה מוצעים לימודי תעודה בתחומי דעת אחרים ובהם: מינהל עסקים, משאבי אנוש, ייעוץ ארגוני ועוד.

 

קורס שוק ההון - ניהול מושכל של ההון המשפחתי

 

בשנים האחרונות שוק ההון העולמי השתכלל עד מאד והחל להשתלב באופן בלתי נפרד במערכת הפיננסית העולמית. הנגישות של האינטרנט מאפשרת לקהל המשקיעים הפרטיים להתחבר באופן ישיר לבורסות ולהתעדכן במתרחש בדומה לבתי השקעות גדולים. המשקיעים הפרטיים מבקשים להגן על הונם, לדאוג לביסוסו ולצמיחתו, וזאת בניגוד לגופי ההשקעה המסורתיים המבססים את שירותם על דמי ניהול בלבד. למעשה מתקיים ניגוד אינטרסים בין גופי ההשקעות למשקיעים הפרטיים ולכן המשקיעים הפרטיים נדרשים ללמוד דרכי פעולה אופטימאליות ורווחיות.

 

קורס שוק ההון במכללה שם לו למטרה להקנות למשתתפים ידע מעמיק שיאפשר להם לנתח את שוק ההון ולבנות תיקי השקעות שיתבססו על הכרות עמוקה עם כלי הניתוח המתקדמים. הידע שמוקנה בקורס מאפשר למשקיעים הפרטיים לבסס מודל השקעה יעיל, רווחי ועקבי של חסכונותיהם ושל ההון המשפחתי והם לומדים למזער סיכונים ולהפעיל שיטת עבודה סולידית שתניב להם רווחים.

 

מלבד זאת, רוכשים המשתתפים כלים נוספים שמסייעים להם לסנן את תקופות הסרק המאפיינות את שוק ההון והם מפתחים את היכולת לבנות תוכנית השקעות לתקופות שונות. תכני הקורס מסייעים למשתתפים לזהות את מגמות השוק כמו גם את הסימנים המוקדמים לשינוי והם מנחים אותם לתזמן את תנועות ההון המשפחתי עם תנועות השוק הכללי.

 

נושאי לימוד

 

נושאי הלימוד העיקריים בקורס:

 

  • שוק המניות
  • מאגרי מידע למשקיעים
  • שיטות המסחר
  • אגרות החוב
  • כלים טכניים להערכת מניות
  • שוק המעו"ף
  • עקרונות ההשקעה בשוק תנודתי
  • מבנה שוק ההון
  • העקרונות לבניית תיק השקעות
  • ועוד...

 

קהל היעד

 

קורס שוק ההון - ניהול מושכל של ההון המשפחתי במכללה האקדמית כנרת מיועד בעיקר לקהל משקיעים בעלי רקע קודם וכן לעוסקים בתפקידים שונים בשוק ההון. הקורס פונה גם לאנשי כספים, ליועצי מס, לתקציבאים ולמעשה לכל מי שמעוניין בהרחבת ידיעותיו בתחום.

 

משך הקורס

 

 

קורס זה מתפרס על פני 40 שעות לימוד אקדמאיות.

 

עלות הקורס

 

עלותו של קורס שוק ההון במכללה האקדמית כנרת היא 2,500 שקלים.
 

Whatsapp Whatsapp