לימודי רפואה מערבית בשלושה קורסים לבחירתכם, במרכז י.ד שלוס לארומתרפיה מסורתית

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי רפואה משלימה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על לימוד רפואה מערבית - מרכז שלוס.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי רפואה מערבית במרכז שלוס לארומתרפיה מסורתית
 
שלושה בעקבות גוף אחד
 
לימודי רפואה מערבית במרכז שלוס לארומתרפיה מסורתית מתקיימים בשלושה מסלולים שונים. את הקורסים ניתן ללמוד כל אחד בפני עצמו, וכן אחד אחרי השני – לקבלת ידע שלם ומקיף יותר בתחום הרפואה הקונבנציונלית. להלן תיאור הקורסים השונים:
 
אנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה של גוף האדם
 
קורס זה נפרש על פני 30 מפגשי לימוד, ובו מתמקדים במבנה גוף האדם, בהיכרות עם המערכות השונות הפועלות בו, בהיכרות לעומק עם פעילות התאים, וכן ביחסי הגומלין בין המערכות. בנוסף, בקורס לומדים על מחלות שונות האופייניות לכל מערכת, על דרכי היווצרות המחלה ועל דרכי הטיפול המקובלות ברפואה המערבית.
 
משתתפי הקורס רוכשים ידע במבנה השלד, במנחי הגוף, בסוגי "חתכים" ברפואה המערבית ובמבנה העצם והמפרקים. בנוסף, הם לומדים להכיר את מערכת הדם ואת מערכת השרירים, את המערכת החיסונית ואת מערכת הנשימה. מערכות העיכול, העצבים והמערכת האנדוקרינית אף הן נלמדות במהלך המסלול, כמו גם תפקודי מערכת המין והרבייה. ביחס לכל המערכות הללו הסטודנטים לומדים על האיברים המרכיבים אותן, על האופן שבו עובד כל אחד מן האיברים, ועל פגיעות ומחלות אפשריות אופייניות לכל אחד מהם.
 
קורס קריאת בדיקות מעבדה
 
קורס זה לרפואה מערבית במרכז שלוס כולל חמישה מפגשים, שבהם לומדים כיצד קוראים תוצאות של בדיקות דם ובדיקות שתן, ומקבלים ידע מעמיק על מרכיבי הדם ועל תפקידי התאים השונים הקיימים בו. בנוסף, משתתפי הקורס לומדים כיצד משווים ערכים של בדיקות מעבדה מסוגים שונים, ואיך מבינים את משמעותם בהתאמה למחלות השונות. כמו כן, בקורס לומדים באופן ספציפי גם לנתח תוצאות של בדיקות מעבדה וללמוד מהן על טיב פעילות הכליות.
 
קורס "הורמונים, אהבה והתנהגויות אחרות"
 
בקורס זה לומדים להכיר את עולם ההורמונים והבלוטות בגוף, ואת האופן שבו הם משפיעים על התנהגויות חברתיות ואישיות שונות. בעצם, הקורס עוסק בקשר בין הגוף והנפש בהיבט הפיזיולוגי ביותר, וכן בחיבור שבין מערכת העצבים למערכת ההתנהגות. בין היתר, בתכנית זו מתייחסים לנושא מתוך הסתכלות על תחומי האהבה הזוגית, המונוגמיה, האכילה, ההורות, הלמידה והזיכרון, השינה ועוד. היקף הלימודים במסלול זה הוא עשרה מפגשים.
 
פרטים נוספים
 
חשוב לציין, כי שלושת הקורסים ללימודי רפואה מערבית במרכז שלוס לארומתרפיה מסורתית, מועברים על ידי רופאים קונבנציונליים בעלי תואר אקדמי ברפואה. הקורסים פתוחים בפני הקהל הרחב, אך הם מומלצים מאוד למטפלים מכל תחומי הרפואה המשלימה. בבית הספר ממליצים במיוחד על הקורס הראשון – אנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה. קורס זה הוא גם חלק אינטגרלי מתכניות הלימוד המוצעות בבית ספר זה.
 
ולסיום
 
מטפלים הבקיאים גם בתחומי הרפואה המערבית יוכלו לטפל טוב יותר, שכן הם יבינו לעומק את המערכות השונות, ויוכלו לערוך את החיבורים הנחוצים להם לטיפול בשיטות הרפואה המשלימה. יתרון נוסף של השליטה בחומרים אלה למטפלים הוליסטיים, הוא באפשרות לנהל דו שיח עם רופאים קונבנציונליים המטפלים בלקוחות המגיעים אליהם, וכן ביכולת להבחין בין עיקר וטפל באבחנותיהם של אותם רופאים, ולהפעיל שיקול דעת בנוגע לטיפול שהם מעניקים.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: י.ד שלוס - מרכז שלוס לארומתרפיה מסורתית

ssssssssss

פורום לימודי רפואה משלימה

לימודי תזונה טבעית
כרמל צברי
ללא תגובה
קורס דולה באזור הצפון
דנה מרחום
ללא תגובה
סילבוס לקורס NLP
שירי
1 תגובות
לימודי כירופרקטיקה לרופא אורטופד
עודה היתם
1 תגובות
קורס בליווי רוחני
Liora haruni
1 תגובות
תכנית לימוד לקורס איורוודה
אלהם
1 תגובות
אימון לאורח חיים בריא
טל שטרן
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמה לתפקיד מרפא/ת אלטרנטיבי/ת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת תל אביב966 חוות דעת

 • 4.1

  הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp