קורס ריתוך, לימודי מסגרות במרכז ההכשרות וההשמות - המכללה לריתוך

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס עבודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קורס רתכים - מרכז ההכשרות וההשמות.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי ריתוך ומסגרות במרכז ההכשרות וההשמות
 
הריתוך והמסגרוּת נמצאים בנסיקה
 
על רקע המחסור ברתכים מיומנים בתחומי הייצור או האחזקה בתעשייה, המכללה לריתוך פותחת את שעריה להסמכה ולהכשרה של אנשי מקצוע מוסמכים בתחום זה. טבלאות השכר בשנים האחרונות מראות על עלייה ניכרת ברמות השכר של עובדי מקצועות הריתוך והמסגרוּת וכן על עלייה יציבה ומתמדת ברמת השכר של עובדים אלה – בהתאם להתפתחותם המקצועית בתחום. אנשים מוסמכים בתחום הריתוך והמסגרוּת זוכים כיום לביקוש רב בכל ענפי המשק, ובוגרי מרכז ההכשרות וההשמות אף מוזמנים להסתייע במחלקת ההשמה של המכללה – מחלקה הפועלת ללא לאות לאיתור מקומות העבודה המתאימים ולשילוב הבוגרים בתעשיות השונות הקיימות במדינה.
 
על לימודי ריתוך ומסגרוּת במרכז ההכשרות וההשמות
 
מרכז ההכשרות וההשמות – המכללה לריתוך ומסגרוּת – מציעה מגוון רחב של מסלולי הדרכה והסמכה בתחום הריתוך והמסגרוּת. מסלולי הלימוד במכללה מתאימים לקהלים שונים המתעניינים במגוון ההיבטים השונים של מקצועות הריתוך והמסגרות. כך, הם מיועדים למתחילים המבקשים, למשל, לרכוש ידע מעשי בריתוך פלטות, ולמתקדמים – המבקשים, לדוגמה, ללמוד את תחום ריתוך הצנרת לצורכי הסמכה.
 
 
מסלולי הלימוד המוצעים במכללה לריתוך
 
בין מסלולי הלימוד המוצעים ברמת מתחילים ניתן לציין את הקורסים הבאים:
 
 
בין מסלולי הלימוד המוצעים ברמת מתקדמים ניתן לציין את הקורסים הבאים:
 
 • קורס ריתוך למסגרים
 • קורס ריתוך לעובדי אחזקה ולנותני שירות
 • קורס ריתוך צנרת פלדה (דופן בטון פנימי)
 • קורס ריתוך צנרת גז – ריתוך TIG, ריתוך שורש
 
כאמור, גם חובבי התחום יכולים למצוא במרכז זה מגוון מסלולים וסדנאות ללימוד הנושא. כך למשל, הם יכולים להצטרף לסדנת ריתוך ויצירה בפלדה בריתוך אלקטרודה, להשתתף בסדנה ליצירת עבודות עדינות ומדויקות בריתוך עדין ומדויק בשיטת ה TIG, או לקחת קורס יצירה – ציור וכתיבה בפלדה – בשיטת פלזמה מיוחדת.
 
מידע נוסף
 
חשוב לדעת עוד, כי מרכז ההכשרות וההשמות – המכללה לריתוך – פועלת תחת חסותה הבלעדית של קבוצת זיקה בע"מ. קבוצה זו מעניקה סיוע למרכז, הן בהדרכה ובייעוץ להכשרה המקצועית, והן בהיבט התפעולי. קבוצת זיקה נחשבת לאחת החברות המובילות בארץ בתחום הריתוך, והיא רואה חשיבות רבה בתרומתה להכשרה, לקידום ולפיתוח של תחום הריתוך בישראל.
 
 
לסיכום
 
כל מי שמתעניין בתחום הריתוך והמסגרוּת, בין אם לצרכי עבודה ובין אם לצורכי העשרה, ימצא ודאי את מבוקשו במרכז ההכשרות וההשמות – המכללה לריתוך. מרכז זה הוא מוסד מקצועי נחשב, המאגד בתוכו מגוון גדול מאוד של קורסים ושל מסלולים ללימודי ריתוך ומסגרוּת. הקורסים למתחילים – נועדו לחשוף את התלמידים לבסיסי הידע בתחום, ולפתח את יכולותיהם המעשיות להשתלבות בתעשייה ולעיסוק במקצוע. הקורסים למתקדמים נועדו להכין את התלמידים למבחני ההסמכה והם מסייעים להם להתקדם מבחינה מקצועית בתחום.  
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,221 חוות דעת

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,260 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת תל אביב966 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp