קורס ריתוך אלקטרודה CO2 במכללת עתיד

מכללת עתיד - לימודי תעודה

ריתוך אלקטרודות ו- SMAW/MIG) CO2) במכללת עתיד

 

רשת מכללות עתיד היא רשת ארצית לבתי ספר ומכללות להכשרת תחומי לימוד שונים ומתקדמים. במוסדות הלימוד של הרשת לומדים מעל ל-25,000 תלמידים מדי שנה, שנהנים ממענה הולם ומהכשרות מקצועיות. הלימודים ברשת מיועדים לאוכלוסיות תלמידים מגוונות מכל שכבות החברה ובכל רמות הלימוד ובוגרי הרשת מצליחים להשתלב בתפקידים נדרשים במשק וזוכים להערכה ולהכרה בגין מקצועיותם.

 

התעשייה בארץ נמצאת בהתפתחות מתמדת והיא נחשבת לתעשייה מתקדמת גם בקנה מידה בינלאומי. כיום, רוב הארגונים במשק עושים שימוש בטכנולוגיות משוכללות ובמערכות ממוחשבות ובהמשך ישיר לכך, יש צורך מתמיד באנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים שישתלבו במקצועות המתכת והתעשייה.

 

לחטיבת עתיד טכנולוגיות ניסיון של שנים רבות בתחום והיא מאפשרת לציבור לרכוש השכלה והכשרה מגוונת ורב תחומית בתחום התכנון, הייצור והפיקוח. החטיבה זוכה להכרה ולהערכה רבה והצלחתה באה לידי ביטוי באחוז הגבוה של התלמידים שנקלטו בשוק העבודה. הצלחה זו מתאפשרת גם ובעיקר בזכות צוות המרצים של החטיבה, שהוא בעל השכלה פורמאלית, ידע מקצועי וניסיון מעשי בתחום.

 

עם סיום ההכשרה, הבוגרים נהנים מליווי ומהדרכת הצוות באיתור הזדמנויות תעסוקה ומסיוע להתמודד עם התפקיד בהצלחה.

 

מסלול ריתוך ואלקטרודות של רשת מכללות עתיד

 

קורס ריתוך אלקטרודות ברשת מכללות עתיד מיועד להכשיר אנשי מקצוע לתחום הריתוך, האלקטרודות וה-2 CO. מקצוע זה נחשב למקצוע נדרש ומבוקש בתעשייה והוא מאפשר לבוגרים להשתלב במגוון מפעלים שונים.

 

הסטודנטים שלומדים במסלול הכשרה זה רוכשים ידע מקצועי ומקיף כמו גם התנסות מעשית בביצוע פעילויות שונות ובהן חיבור רכיבי מתכת על ידי ריתוך חשמלי ועל פי הוראות התכנון, ריתוך, הרכבה ותפעול של מתכות וסגסוגות שונות ועוד. תכנית הלימוד שמה דגש מעשי רב על פיתוח יכולות מעשיות ומיומנויות בניתוח ובהערכת איכות של ריתוכי פלדה ובין הנושאים המרכזיים הנלמדים בקורס ניתן לציין את: תורת הכלים ותורת החומרים, נושאי בטיחות וגהות, ריתוך מתכות וריתוך סגסוגות, הרכבה ותפעול ועוד.

 

משך הלימודים

 

הלימודים בקורס ריתוך מתפרסים על פני 48 שעות לימוד אקדמאיות, במתכונת לימודי ערב.

 

קורסי המשך בתחום

 

בוגרי הקורס יוכלו להרחיב את ידיעותיהם בנושאים משלימים במסגרת קורס ריתוך צנרת ומכלי לחץ.

 

 

עוד מסלולי לימוד - מכללת עתיד - לימודי תעודה

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp