רוצה פרטים על קורס רישום תרופות?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס רישום תרופות

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס רישום תרופות? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס רישום תרופות

 

כל תרופה חדשה שנכנסת לשוק עוברת תהליכים רבים מרגע שהיא אושרה עד לידי משרד הבריאות ועד לרכישתה על ידי הצרכן. לשם כך יש צורך להבטיח את בטיחותה של התרופה, את איכותה ואת יעילותה. בעת רישום התרופה יש צורך בתיעוד מלא בכל הנוגע לתכונותיה הפיזיות והפיזיקאליות של כל החומרים המעורבים בתהליך ייצורה של התרופה.

 

קיימים הבדלים בתקנות של כל מדינות דבר שמקשה על מתן רישוי לתרופות במדינות שונות. קושי זה מעלה את הצורך ביצירת סטנדרטים אחדים ואיחוד של הדרישות על ידי שלושת המעצמות הגדולות: ארה"ב, יפן ואירופה. לרשם התרופות יש תפקיד משמעותי וחיוני בתעשיית התרופות. מקצוע זה נחשב למקצוע מבוקש המציע תנאי שכר טובים, אתגר מקצועי ואפשרויות תעסוקה בחו"ל.

 

 

במהלך הקורס המשתתפים לומדים תהליכים דרישות ומגמות של רשויות הבריאות בארץ ובעולם. הלימודים בקורס מקנים כלים להכנת תיקי רישום עצמאיים וביצועים של כל הפרוצדורות הרגולטוריות הנדרשות בעת רישום של תרופות חדשות.

 

למי מיועד הקורס?

 

תוכנית הלימודים בקורס לרישום תרופות מיועדת לבוגרי תואר ראשון בתחומי מדעי החיים, רפואה, רוקחות, כימיה, סיעוד ומדעי הטבע אשר מעוניינים לעסוק בתחום הרגולציה ורישום התרופות. בנוסף, הקורס מיועד למועסקים בחברות פרמצבטיות ותעשיות נלוות השואפים להעמיק את הידע וההבנה שלהם בתחומי הרגולציה השונים, החל ממנהלי המוצרים, מוניטוריים של ניסויים קלניים, עובדי מעבדה, יועצים רפואיים ולכל העוסקים באבטחת איכות.

 

על המועמדים להיות בעלי נכונות גבוהה ללימודים מעמיקים ואינטנסיביים. הדרישות כוללת נוכחות בכל המפגשים והגשת המטלות בקורס.

 

 

נושאי הלימוד

 

נושאי הלימוד בקורס משתנים בהתאם למוסד הנלמד, להלן רשימה של נושאי הלימוד המרכזיים בקורס:

 

הרגולציה על תרופות בישראל שינויים ברישום תהליכים לאחר רישום
מבנה תיק רישום תרופות ללא מרשם קבלת היתרי שיווק
הבטחת איכות בבתי מסחר לתרופות רישום חומרי טבע והומאופתיה ועוד...

 

 

מוסדות לימוד

 

  • פארמה ג'וב - המכללה הביו רפואית מציעה תוכנית ללימודי הקורס לרישום תרופות, תמרוקים ואביזרים רפואיים בישראל. הקורס מתפרס על חמישה מפגשים, סה"כ 27 שעות לימוד אקדמיות. השיעורים לקורס מתבצעים בתל אביב בקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה, קבלת תעודת הגמר בקורס מותנית בציון של 70 ומעלה בפרויקט הגמר המעשי.

 

  • ביופורום - מרכז ידע יישומי ללמודים בתחומי תעשיית התרופות, התעשייה הביוטכנולוגית, קוסמטיקה, וטרינריה, תעשיית המזון ועוד. הלימודים לקורס רישום בישראל - תרופות, מוצרים ביולוגיים, אמ"ר ומוצרים קוסמטיים אורכים במשך שישיה מפגשים בפארק המדע שבנס ציונה. עלות הקורס היא 7,200 ש"ח.
     

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס רישום תרופות?

רוצה לדעת יותר על קורס רישום תרופות?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: קורס בריאות
התקבלו 6 דירוגים בציון ממוצע 4.5 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp