לימודי רייקי במכללת ברק

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי רפואה משלימה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קורס רייקי - מכללת ברק.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס רייקי במכללת ברק

 

מכללת ברק אשר ממוקמת בירושלים, הוקמה בשנת 1998 ומאז מאפשרת מגוון לימודים, קורסים ומסלולי הכשרה בתחום הרפואה המשלימה. הלימודים עדכניים ורלוונטיים, עומדים בסטנדרטים בינלאומיים ומאפשרים לבוגריהם לרכוש מקצוע טיפולי לחיים.

 

מה זה רייקי?

 

רייקי היא שיטת טיפול מעולם הרפואה המשלימה והאלטרנטיבית, אשר מבוצעת ברובה על ידי מגע. שיטת הרייקי התפתחה כבר בתחילת המאה ה-20 על ידי נזיר בודהיסטי מיפן, מאוחר יותר הובאה השיטה לאזור המערב. ודאי שאלתם את עצמכם מהו מקור המילה "רייקי". "ריי" ביפנית משמעותו רוח אלוהית ובעצם מה שאנו מכנים כתודעה. "קי" היא בעצם ההגייה היפנית למילה המוכרת לכולנו "צ'י", המסמלת את אנרגיית חיים. אם כן, משמעות המילה "רייקי" היא תודעה אלוהית המכוונת את אנרגיית החיים.

 

המדע לא מכיר בשיטת טיפול זו מכיוון שאין ראיות ממשיות לקיום האנרגיה האלוהית המרפאת. למרות כל זאת, כיום ניתן למצוא טיפולי רייקי רבים גם במסגרת הרפואה הקונבנציונאלית, הקופות החולים הפזורות ברחבי הארץ ובמספר בתי- חולים בעולם. במה יכולה לסייע שיטת טיפול זו? שיטת הרייקי יכולה לעזור למטופלים בעלי בעיות נפשיות ופיזיות, ללא קשר אם הם מאמינים בהשפעתה של השיטה או לא.

 

 

כיצד פועלת השיטה

 

בכדי לטפל בעזרת שיטת הרייקי, על המטפלים לעבור תהליך ייחודי המכונה "פתיחה" או "חניכה". בהתאם לאמונה הרווחת, במהלך תהליך החניכה נפתח המטפל לאנרגיית הרייקי והחל מרגע זה הוא ניחן ביכולות לטפל באחרים וכמובן בעצמו. טיפול בשיטת הרייקי מתבצע בדרך כלל על- יד מגע. מדובר בכ-15 תנוחות בהן המטפלים יכולים להניח את ידיהם על גוף המטופל, ואז, אנרגיית הרייקי זורמת אל המטופל. לא מדובר באנרגיה אישית של המטפל, אלא באנרגיה של כל היקום.

 

מסלולי לימוד

 

תהליך הלימוד כולל שלושה שלבים:

 • רייקי 1: המסיימים את הלימודים ברמה זו יכולים לטפל, בעזרת מגע, בעצמם ובאחרים.
 • רייקי 2: המסיימים את הלימודים ברמה זו ממקדים ומעמיקים את היכרותם עם אנרגיית הרייקי וכמו כן, לומדים כיצד ניתן לטפל במטופלים מרחוק.
 • רייקי 3: המסיימים את הלימודים ברמה זו נחשבים ל"מאסטר ברייקי", בוגרים אלו בעלי הסמכה ויכולת ללמד אחרים את שיטת הרייקי.

 

נושאי לימוד

 

מכללת ברק- המכללה לרפואה משלימה בירושלים, מאפשרת לכולכם ללמוד קורס רייקי המשלב הילינג. להלן נושאי הלימוד העיקריים בקורס רייקי 1-3 בשילוב הילינג: מדיטציית טהרה, טיהור חדר טיפולים, הכרת הצ'אקרות, איזון הצ'אקרות, התנסות אישית, דינאמיקה קבוצתית, הגנות אנרגטיות, הילות, ביצוע תיקוני הילות, עבודה עם סמלים קבליים, עבודה עם סמלים מסורתיים, תיאום לסמלי רייקי, משלוח רייקי לטיפול מרחוק, שר מנטאלי לרגשות, תיקונים קארמטיים, שימוש בקריסטלים, יחסי מטפל מטופל, ריפוי בצבעים, אבחון בעיות פיזיולוגיות ונפשיות: קרונה רייקי, דרכי הטיפול בבעיות, מחקרים שונים בתחום זה, סטאז'.

 

הלימודים בקורס רייקי בשילוב הילינג 1-3 מתבצעים בהתאם לספרי הלימוד "הרייקי האוניברסאלי" – כרכים א' ו- ב', אשר נכתבו על- ידי זיו מאיר. כמו כן, הלימודים מתנהלים בהתאם לסטנדרטים ולדרישות של "ההתאחדות הישראלית לשיטות ריפוי הוליסטיות ורייקי".

 

לימודי רייקי במכללת ברק מאפשרים ללמוד את שלושת השלבים של הרייקי בקורס אחד, בנוסף לכך, הקורס משלב גם לימודי הילינג, המהווים השלמה יעילה ונחוצה לשיטת הטיפול ברייקי. יתרה מכך, בוגרי הקורס המעוניינים ללמוד לתואר "מיסטיקאי" יקבלו פטור מהלימודים לקורס זה ויקצרו את משך הלימודים.

 

משך לימודים

 

הלימודים בקורס זה מתאימים בעיקר לאנשי הרפואה האלטרנטיבית, לרופאים, למטפלים בתחומים שונים וכדומה. למרות זאת, ההרשמה ללימודים פתוחה לקהל הרחב. לפרטים מדויקים אודות משך הלימודים בקורס זה יש לפנות ישירות למכללת ברק.

 

סיום הלימודים

 

לאחר סיום השלב הראשון של הקורס, הבוגרים רשאים לטפל בעזרת שיטת הרייקי בעצמם ובמטופלים. לאחר סיום השלב השני הבוגרים צוברים ידע רב אודות שיטות לטיפול מרחוק ואילו לאחר סיום השלב השלישי הם מקבלים תעודת "מאסטר" ויכולים גם לטפל וגם להעביר הלאה את התורה וללמד את שיטת הרייקי בקורסים שונים.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת ברק - לימודי רפואה משלימה

חוות דעת של סטודנטים על קורס רייקי - מכללת ברק

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 5.0 מתוך 5

לימודי רפואה משלימה במכללת ברק
07/10/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

מרצה מעניין מאוד לימודים תיאורטיים ומעשיים מאלפים. הלימודים מתקיימים בשעות נוחות

על הקמפוס

כיתה מוארת ומאווררת. תנאים נוחים ללמידה כבאות נוחים יד אפשרות להכין שתייה חמה

טיפים

כדאי ללמוד במעגל לת ברק יחס אישי נהדר והחומר מוגש בצורה מעניינת ביותר


לכל חוות הדעת
ssssssssss

פורום לימודי רפואה משלימה

תכנית לימוד לקורס איורוודה
אלהם
1 תגובות
אימון לאורח חיים בריא
טל שטרן
1 תגובות
לימודי חוץ על בודהיזם
ורדה
1 תגובות
לימודי טיפול באמנות ופוטותרפיה
מירל
1 תגובות
לימודי תעודה יוגה טיפולית
לימור חדד
1 תגובות
האם קיימים לימודי תואר ראשון ברפואה משלימה?
שי
1 תגובות
קורס עיסוי רפואי לנשים
רחל שרף
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמה לתפקיד מרפא/ת אלטרנטיבי/ת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 28,927 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה1,566 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר686 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,221 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp