רוצה פרטים על קורס רומנית?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס רומנית

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס רומנית? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי השפה הרומנית

 

השכלה, תיירות ועסקים

 

רומניה, השוכנת במזרח אירופה, הפכה בשנים האחרונות ליעד נסיעות מבוקש לישראלים רבים. בין הסיבות לעלייה בפופולריות של המדינה נמצאים גורמים כמו התפתחות עסקית ענפה במדינה, התפתחות התיירות בה וכן – אפשרויות השכלה רבות ומשתלמות שהיא מציעה גם לזרים. מבחינה עסקית – הצטרפותה של רומניה לאיחוד האירופי היא שחיזקה את חוסנה הכלכלי ואת אפשרויות המסחר שלה ופתחה את שעריה לרווחה.

 

בפן התיירותי, רומניה היא מדינה אירופאית אטרקטיבית ויפה, המושכת אליה תיירות בשל נופיה המרהיבים, חיי הלילה התוססים, עושרה התרבותי והמעיינות החמים המצויים בה. בתחומי ההשכלה הגבוהה – רומניה מעודדת סטודנטים מכל העולם להתארח וללמוד במוסדותיה האקדמיים. מוסדות הלימוד ברומניה הם מושקעים ומספקים לסטודנטים רמה גבוהה של לימודים; בכל שנה נוסעים ישראלים רבים ללמוד ברומניה (כ-1500 סטודנטים מישראל מדי שנה) וזאת מאחר והיא מציעה לימודים בעלויות נמוכות יחסית, לצד תנאי מחייה טובים. מרבית הסטודנטים גרים ולומדים בעיר הבירה בוקרשט.

 

בעקבות כל זאת, הפכו לימודי השפה הרומנית למבוקשים מאוד בשנים האחרונות והם מוצעים ללימוד במסלולים שונים ובמגוון רמות ברחבי הארץ. השפה הרומנית שייכת לקבוצת השפות הלטיניות – כצרפתית, איטלקית וספרדית, אך לעומתן, היא שייכת למשפחת השפות ההודו-רומניות בתוך קבוצת הלטיניות. הדקדוק בשפה דומה עד מאוד לדקדוק בשפה הלטינית וכך גם האלפבית הרומני. כיום, מכיל אוצר המילים של השפה הרומנית גם מילים שנשאלו משפות אחרות כיוונית והונגרית, בין השאר.

 

על הקורסים

 

קורס ללימוד רומנית יכשיר את המשתתפים בו להשתמש בשפה הרומנית ולשלוט בה בדיבור, בכתיבה ובקריאה. הקורסים נערכים באמצעות הוראה פרונטלית ובתרגול השפה בזוגות ובקבוצות.

 

לימודי רומנית ניתן למצוא במכללת ברליץ, בבית הספר לשפות של קמפוס לימודים בשיתוף המכון הרומני לתרבות והתאחדות עולי רומניה, ובמקומות נוספים. בנוסף, שימו לב כי קיימים מקומות המתמחים בלימודי השפה הרומנית. מוסדות הלימוד אינם מגדירים תנאי סף מוקדמים לקבלה ללימודי הרומנית ועם זאת, בקורסים מתקדמים יותר נערך מבחן מיון כדי לקבוע את רמת השליטה בשפה ובחלק מן המקומות מקבלים בוגרי הקורס תעודת סיום. היקפו של קורס ללימודי רומנית הוא בממוצע כ-40 שעות אקדמיות. כדאי לבדוק את הפרטים המדויקים במוסד הלימוד המבוקש, שכן הם משתנים מקורס לקורס. 

 

דרכון אירופי?

 

בסיום הלימודים מי שמתכוון להתגורר או לטייל ברומניה, אם זה לצרכי תיירות, לימודים או עסקים, יהיה מסוגל לנהל תקשורת קולחת עם המקומיים, להתאקלם ביתר קלות במדינה וליצור יחסי מסחר יעילים עם הרומנים. בנוסף, לבעלי שורשים משפחתיים שמקורם ברומניה המבקשים להנפיק דרכון רומני, קורס רומנית אף מכין את משתתפיו למבחני השפה הנדרשים להנפקת דרכון זה – דרכון אירופי לכל דבר ועניין כיום.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס רומנית?

רוצה לדעת יותר על קורס רומנית?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס רומנית
חוות דעת של סטודנטים: שפות
התקבלו 32 דירוגים בציון ממוצע 3.9 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp