רוצה פרטים על קורס קריאה מהירה ?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס קריאה מהירה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס קריאה מהירה ? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס קריאה מהירה

 

מה זה קורס קריאה מהירה?

 

קורס קריאה מהירה הינו קורס אשר מטרתו הראשונית והמרכזית היא חסכון בזמן. קיימות הרבה מאוד שיטות לייעול תהליך הקריאה.

 

במהלך קריאת טקסט כלשהו אנו נוטים לקרוא מילה במילה תכונה הגורמת לנו לאבד את הריכוז במהירות ולהתעייף. אנשי עסקים, סטודנטים וכל האנשים אשר תחום עיסוקם מציב בפניהם כמות גדולה של מידע, אותו הם חייבים לקרוא במלואו ובפרק זמן קצר נתקלים בבעיה.

 

מטרת הלימודים בקורס קריאה מהירה היא הקניית מיטב האמצעים והמיומנויות לקריאה יעילה ומהירה, אשר איננה מסננת או מדלגת על מילים ושומרת על הבנת החומר הנקרא.

 

מי צריך קורס קריאה מהירה?

 

לימודים אלו מתאימים במיוחד לאנשים הצריכים לקרוא כמות חומר מרובה בפרק זמן קצר. קהל היעד הוא בדרך כלל סטודנטים, תלמידים, מנהלים בכירים וכל מי שעיסוקו דורש ממנו התמודדות מתמדת עם עומס רב של חומר לקריאה.

 

מה לומדים בקורס קריאה מהירה?

 

הלימודים מקנים למשתתפי הקורס אמצעים מגוונים וטכניקות רבות לחיסכון ולייעול זמן הקריאה. כל קורס מתמחה בשיטת הלימוד שלו אך למרות זאת, בכל הקורסים מועבר חומר תיאורטי בנוגע לשיטה אותה התלמיד צריך ליישם בכדי להגיע למצב של " קריאה מהירה".

 

בקורס זה אומנם מעניקים ידע רב בשיטות יעילות המשפרות את איכות הקריאה ומהירות הקריאה אך יחד עם זאת, על בוגרי הקורס לתרגל באופן עצמאי ורב את חומר הלימוד והטכניקות המועברות בקורס בכדי לשנות את אופן הקריאה הישן אליו הם הורגלו במשך חייהם.

 

במהלך הקורס לומדים המשתתפים נושאים מגוונים כגון: זיהוי ואיתור נתונים מרכזיים, עיקר וטפל בטקסט ארוך, הבנה בסיסית של תפקוד המוח והתפיסה, הגדלת מרחב הראייה, שיטות לשיפור הזיכרון, קריאה של מספר מילים ביחד במקום מילה במילה ועוד.

 

היכן לומדים?

 

בין המוסדות המאפשרים קורסי קריאה מהירה: אינפורמה ישראל, מרכז אנה לקריאה ולזכרון ועוד.

 

כמה זמן נמשך הקורס?

 

משך הלימודים בקורסי קריאה מהירה משתנה בהתאם למוסד המעביר את הקורס. יחד עם זאת, מרבית הקורסים בתחום נפרשים על גבי כ- 18- 16 שעות לימוד.

 

מהו קהל היעד והאם יש תנאי קבלה?

 

הלימודים בקורס קריאה מהירה אינם כוללים תנאי קבלה כלשהם ומתאימים לכל מי שמעוניין ברכישת כלים לשיפור יכולות מהירות הקריאה, הן לעבודה ולצרכים מקצועיים (קריאת מאמרים, חוזים מיילים..) והן לכל מי שאוהב לקרוא בשעות הפנאי.

 

מהן אפשרויות התעסוקה בהמשך?

 

בתום הלימודים בקורסי קריאה מהירה יוכלו בוגרי הקורס לקרוא מהר יותר, בצורה שאינה פוגעת בתוכן הקריאה או בזיכרון ולעשות שימוש בכלים וטכניקות אותם הם רכשו בקורס, הן לקריאת ספרים בשעות הפנאי והן לקריאת מידע רב לעבודה או ללימודים.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס קריאה מהירה ?

רוצה לדעת יותר על קורס קריאה מהירה ?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורסים

התקבלו 23 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp