קורס קציני בטיחות בתעבורה במכללת עתיד

שירות אישי - צור קשר
קורס קציני בטיחות בתעבורה במכללת עתיד

קורס קציני בטיחות בתעבורה - מכללת עתיד

 

רשת עתיד מתמחה בהוראה ובהדרכה של תחומי לימוד שונים והיא מכשירה מעל ל-25,000 תלמידים מדי שנה. הרשת פועלת בפריסה ארצית והיא מציעה לציבור לרכוש השכלה והסמכה מקצועית באחד ממרכזי הלימוד שהיא מפעילה בערים השונות בארץ. הלימודים במסלולים השונים מספקים לציבור מענה הולם והם מיועדים לכל שכבות החברה. עם סיום ההכשרה בוגרי הרשת מצליחים להשתלב בתפקידים נדרשים במשק וזוכים להערכה מקצועית.

 

בוגרי רשת מכללות עתיד זוכים לקבל עם סיום ההכשרה תעודה מוכרת מטעם הרשויות המוסמכות, כזו שמהווה קרש קפיצה לקריירה מוצלחת במגזר העסקי בישראל. התלמידים נהנים מליווי ומתמיכה של צוות ההדרכה במשך כל תהליך ההכשרה ולאחריה והם זוכים לקבל סיוע בבואם להשתלב בעבודה.

 

במכללת עתיד ישנן חטיבות לימוד רבות המכשירות את התלמידים למקצועות נדרשים במשק. בין החטיבות המקצועיות קיימת גם החטיבה להוראת מקצועות התחבורה. תכניות הלימוד בחטיבה זו פועלות בכפוף להסמכה ולאישור של משרד התמ"ת ומשרד התחבורה והן מובילות את התלמידים להשתלבות מוצלחת בתחום.

 

צוות המדריכים המלמד במסלולי ההכשרה השונים נחשב למקצועי ומנוסה והוא מעניק לתלמידים את הידע העדכני והחדשני ביותר הנדרש לרכישת מקצוע בתחום.


תוכנית הלימודים בקורס קציני בטיחות בתעבורה

 

הקורס להכשרת קציני בטיחות בתעבורה ברשת מכללות עתיד מקנה לתלמידים את כל הידע הנדרש להשתלבות במקצוע מבוקש ומעניין. כל חברה במדינת ישראל אשר בבעלותה מספר כלי רכב מחוייבת, על פי החוק במדינת ישראל, לגייס קצין בטיחות לשדה זה. עובדה זו מהווה יתרון משמעותי לבוגרים בעת ההשמה.

 

קצין הבטיחות בהתמחות תעבורה אחראי על ניהול תחום הבטיחות באגף התחבורה בארגונים ובחברות בעלות צי רכבים. הוא גם אמון על הדרכת הנהגים ועל אכיפת הנהלים בתחום התעבורה ובתוך כך עליו להיות בקיא בכל ההיבטים בתחום.

 

תכנית הלימודים במסלול זה מעניקה לבוגרים הכשרה מקיפה ומקצועית בה נכללים הנושאים הבאים: חקירות תאונות דרכים, דיני תעבורה, הכרת הרכב (מבוא טכני), נהלים ופרוטוקולים, התמודדות עם מצבי חירום ועקרונות בסיסיים בשמאות. בנוסף לזאת, התלמידים בקורס רוכשים ידע וכלים להדרכת נהגים אחרים.

 

תנאי קבלה

  • השכלה של 12 שנות לימוד
  • מעבר של מבחן אישיות מטעם השרות לייעוץ תעסוקה
  • תעודת מקצוע סוג 2 במכונאות רכב
  • רישיון נהיגה סוג 3

 

משך הלימודים:

 

הלימודים בקורס מתפרסים על פני 704 שעות לימוד אקדמיות במתכונת לימודי ערב /בוקר.

 

עוד מסלולי לימוד - מכללת עתיד - לימודי תעודה
Whatsapp Whatsapp