לימוד טארוט אצל אלה שנייה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס מיסטיקה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על לימוד קלפי טארוט - אלה שונייה.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי טארוט של אלה שונייה
 
קלפים בפרישה רחבה
 
אלה שונייה גדלה במשפחה בעלת היסטוריה ומסורת ארוכה של ריפוי באמצעות כלים מתחום המיסטיקה, ככלים שמאניים, קבליים ועוד. אישה זו היא בעלת תואר מוסמך מטעם University of Metaphysics שבארה"ב, ועוסקת מזה שנים רבות בריפוי המשלב בין מטפיזיקה ורוחניות לבין פסיכולוגיה. היא אף פרסמה כתבים על הנומרולוגיה, האסטרולוגיה הבורמזית, הקבלה והטארוט.
 
מסלולי הלימוד
 
להלן פירוט קצר על אודות המסלולים ללימוד טארוט אצל אלה שונייה:
 
קורס טארוט דרגת יסוד
 
במסגרת לימודי טארוט במסלול זה עוברים הסטודנטים "חניכה ראשונית". בתהליך זה הם מכירים את ההיסטוריה ואת המקורות של הקלפים המסורתיים, מכירים כל אחד מן הקלפים וביניהם את 22 קלפי "הארקנה הגדולה", ואת 56 קלפי "הארקנה הקטנה". בנוסף, הסטודנטים מכירים את אופי השימוש בקלפי הטארוט ואת ההיבטים והרבדים השונים שיכולים להיחשף באמצעותם.
 
משתתפי הקורס לומדים על ההיבטים הפסיכולוגיים, המיסטיים והמיתיים המתבטאים בקריאה. בהמשך לכך, הם לומדים לזהות מאפיינים בעלי סמליות חוזרת, כגון צבעים, סמלים, סימנים, מספרים ואותיות. בקורס זה לומדים גם לבצע קריאות באמצעות פרישות שונות, כגון פרישת "הארבעה", ופרישת "הצלב הקלטי", ולהבין את המבנה המיוחד של הארקנה הגדולה, כנוסחה לגלגל החיים.
 
קורס טארוט דרגה מתקדמת
 
הלימודים בקורס זה מוגדרים כ"חניכה מתקדמת", והם מיועדים לתלמידים בעלי היכרות בסיסית לפחות עם עולם הטארוט ועם הקלפים. במסגרת התכנית לומדים הסטודנטים על משמעויותיה העמוקות של הארקנה הקטנה, בשיקוף לחיי היום יום למשל, לומדים על היסודות הטבעיים כמקבילים לסדרות הקלפים, וכן על בעלי החיים הקשורים לסדרות, על תקופות ועל כיוונים.
 
בנוסף, הסטודנטים מכירים את השילובים בין הארקנה הגדולה והארקנה הקטנה, ומרחיבים בתחום הפרישות. במסגרת זו הם לומדים להשתמש בפרישה הקלטית, בפרישת הפרסה, בפרישת העצה ועוד. בנוסף, הם מכירים את הקשר בין "קלפי החצר" ובין מזלות האסטרולוגיה. כמו כן, המשתתפים לומדים כיצד מתחזקים את הקלפים מבחינה אנרגטית, איך מטהרים אותם, וכיצד משתמשים בקריאה מתוך ראייה הוליסטית.
 
קורס אושו זן טארוט
 
בקורס זה ללימודי טארוט מכירים את סדרת הקלפים של המאסטר ההודי אושו, שאינה מבוססת על מסורת הטארוט אלא בנויה על סימבוליקה של זן ועל עולם המונחים שלו. בהתאם, הקריאה בקלפים אלה מלווה בפירושים שהוטבעו על ידי אושו – "קריאה לאומץ, לחמלה, לאינדיווידואליות ולקבלה", וזאת בשונה מן הקלפים המסורתיים ודרכי הפרשנות להם. עם זאת, בהיותם קלפי טארוט, גם הסדרה של אושו מבוססת על קריאה, על אופנים שונים של פרישה, ועל מגוון רחב של רובדי משמעות הטמונים בכל אחד מן הקלפים, ובשילובים השונים ביניהם.
 
בקורס לומדים להכיר את הקלפים השונים בסדרה זו ואת משמעויותיהם, מכירים גם את קלף ה"מאסטר" הייחודי לחפיסה זו, ולומדים כיצד להשתמש בהם בפרישות רגילות, בפרישות רחבות, בסוגי הפרישות המוצעות על ידי אושו, ועוד. כמו כן, במהלך המסלול מכירים את הסימבוליקה של הזן ואת ביטויה בקלפים אלה, לומדים כיצד משתמשים בקריאה כמפתח להתפתחות אישית, וככלי למתן ייעוץ.
 
פרטים נוספים
 
הלימודים בכל אחד משלושת הקורסים הללו מקיפים 45 שעות לימוד, וכל אחד מהם נפרש על פני 15 מפגשים הנערכים אחת לשבוע. המשתתפים מקבלים חומר כתוב המלווה את הקורסים, ונדרשים להגיש עבודות בית ולעמוד בבחינות. העבודה בקורסים מתבצעת באמצעות תרגול של התלמידים אחד עם השני. בנוסף, שני הקורסים הראשונים מוכרים למורים ולעובדי הוראה לצורך קבלת גמול השתלמות, ובקורס "אושו זן טארוט" מקבלים המשתתפים תעודת גמר.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,866 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

  • 4.1

    האוניברסיטה הפתוחה1,260 חוות דעת

  • 4.0

    האוניברסיטה העברית בירושלים937 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp