קורס קידום אתרים במכללת נס טכנולוגיות

קורס קידום אתרים במכללת נס טכנולוגיות

קורס קידום אתרים SEO ומדיה חברתית במכללת נס טכנולוגיות

 

המסלול אינו פעיל, למסלולים נוספים של מכללת נס לחצו כאן


כלים לקמפיין מנצח אונליין

עוד ועוד ארגוני מבינים היום שקידום אתרים בתוצאות החיפוש האורגניות הוא כלי מרכזי ביותר באסטרטגיית השיווק של מוצרים או שירותים. טכניקה זו מאפשרת החזר השקעות אופטימלי בזמן קצר מהשיטות המסורתיות וכן הוא מסייע לגעת בקהלי ידע רבים ומגוונים יותר מאי פעם. עבור מנהלים ובכירים בעולם הפרסום אין ספק כי מיקום גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל הוא דרך עיקרית לבלוט בתחרות הרבה בשוק.

 

קורס קידום אתרים במכללת נס טכנולוגיות מציע לתלמידיו כלים לשיווק ולבניית אסטרטגיה פרסומית ברשת ובמדיה החברתית. התכנית מכשירה לשלושה תחומים מבוקשים, SEO, SEM ו - SMO וחושפת את תלמידיה לגישות החדשניות בשיווק. בוגרי ההכשרה יכולים להשתלב בתפקידי מקדמי אתרים בחברות שונות או לשמש יועצים עצמאיים עבור ארגוני הייטק וחברות מסחריות. את הקורס אפשר ללמוד בסניף המכללה בתל אביב.

 


תכנית לימודים

 

לאורך קורס זה המשתתפים לומדים כיצד להשתמש במנועי חיפוש ככלי שיווקי שיכול לקדם את אסטרטגיית הארגון. במהלכו עוסקים בתחומים כקידום ממומן ואורגני במנועי החיפוש של גוגל, בתכניות שותפים ובשיטות מיתוג אונליין באמצעות רשתות חברתיות כמו יוטיוב ופייסבוק. כמו כן, התלמידים רוכשים כישורי כתיבה שיווקית ולומדים לנהל את מערך התוכן של אתרים מסוגים שונים באמצעות כלים דיגיטליים מגוונים.

מתכונת הלימוד

 

קורס זה כולל כ - 180 שעות לימוד אקדמיות. התכנית משלבת בין הרצאות פרונטליות לבין סימולציות ותרגילים מעשיים שמדמים את סביבת העבודה, בליווי של מקדמי אתרים מנוסים. כמו כן, התלמידים מקבלים ערכת ספרות מקצועית דרכה הם יכולים להמשך לתרגל גם בין המפגשים.

 

נושאי הלימוד

 

 

 


תנאי קבלה

על המועמדים לקורס להפגין ידע והיכרות טובה עם רשת האינטרנט כמו גם ידע בסיסי בהפעלת המחשב. מלבד זאת, עליהם לעבור ראיון אישי ומבחן התאמה לקורס. אין צורך בידע קודם בתכנות בשפת HTML. התכנית מתאימה בעיקר לאנשי שיווק, למנהלי תוכן, למנהלי מערכות מידע, למעצבי אתרים ולמנהלי אתרים שמעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

 

 

על מוסד הלימוד

 

במכללת נס, המפעילה ארבע שלוחות בפרישה ארצית, אפשר ללמוד בקורסים רבים בתחומי המחשבים, השיווק וההייטק. בין התכניות המוצעות אפשר למנות גם קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד, קורס מנתחי מערכות BA וקורס מנהלי פרויקטים.

 

תעודה


בוגרי הקורס שעומדים בכל מטלות הקורס זכאים לתעודת הסמכה של SEO Specialist מטעם מכללת נס טכנולוגיות וחברת גביש פתרונות אינטרנט. כדי לזכות בהסמכה זו הם צריכים להגיש את כל התרגילים, לעמוד בבחינות הגמר ולהיות נוכחים ב - 85 אחוזים מהשיעורים לפחות.

Whatsapp Whatsapp