לימודי קונדיטוריה בבית ספר דן גורמה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי בישול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על לימודי קונדיטור - דן גורמה.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אלון גל

פרופ' יורם יובל

פרופ' יוסי יסעור

ד"ר תמי אמיר

לימודי קונדיטוריה בבית הספר לבישול דן גורמה
 
יד מדויקת ועין חדה
 
הקונדיטוריה היא ענף יצירתי מרתק, ובשונה מאוד מבישול – היא מצריכה יד מדויקת ועין חדה. קונדיטאות דומה לרוקחות בהיבטים טכניים רבים, ולכן היא דורשת הכשרה מקצועית מעמיקה שאינה מתפשרת. בבית הספר לבישול דן גורמה מוצעים לימודי קונדיטוריה בשני מסלולים שונים: מסלול לקונדיטאות סוג 1 ומסלול לקונדיטוריה מורחבת.
 
המסלולים בדן גורמה
 
המסלול ללימודי אומנות הקונדיטאות סוג 1
 
זהו מסלול הכשרה ראשון מתוך כמה הנלמדים בדרגות שונות, ומוכרים ומפוקחים על ידי משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה. התכנים בקורס מותאמים לדרישות המקצועיות של משרד התמ"ת, כך שהם מכינים את הסטודנטים למעבר של בחינות ההסמכה החיצוניות מטעמו. במסלול זה לומדים הסטודנטים את יסודות המקצוע, וכן נושאים עיוניים נוספים כתורת החומרים, תזונה, אנגלית מקצועית, כשרות, תברואה, ועוד. מדובר בקורס הנלמד בדגש מעשי, והוא כולל סדנאות רבות שבהן מתרגלים המשתתפים את הנלמד בעמדות אישיות המצוידות בכל הדרוש להם.
 
הלימודים מתובלים בסיורים חיצוניים באתרים רלוונטיים לענף הקונדיטוריה, והם כוללים תקופת התמחות של חמישה שבועות. לאחר כל זאת, יזכו בוגרי המסלול לתעודת הסמכה ממשלתית – "קונדיטור סוג 1", וכן לתעודת גמר מטעם "דן גורמה – המרכז הישראלי ללימודים קולינריים ומנהיגות מלונאית".
 
המסלול נלמד במתכונת של לימודי בוקר אינטנסיביים – בכל יום משעות הבוקר ועד לשעות אחר הצהריים – והוא נפרש על פני שמונה חודשים בסך הכול. לצורך קבלה למסלול זה נדרשת הפנייה מלשכת התעסוקה, גיל של מעל 20, תעודת סיום עשר שנות לימוד לפחות, ובריאות תקינה. בנוסף, המועמדים נדרשים למעבר של ועדת קבלה מטעם בית הספר וכן מעבר של מבחן קבלה.
 
המסלול ללימודי קונדיטוריה מורחבת
 
לימודי קונדיטוריה מורחבת ערוכים במתכונת לימודי ערב, בהיקף נרחב ביותר של 360 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני 60 מפגשים בסך הכול. זהו מסלול לימודים מעמיק ומקצועי שמטרתו הכשרה להשתלבות מקצועית במסעדות, בבתי קפה, בבתי מלון ובמוסדות מובילים נוספים. מסלול זה נלמד במתכונת הכוללת ידע תיאורטי נרחב וכן תרגול מעשי של טכניקות עכשוויות וקלסיות בתחומי הקונדיטוריה השונים – על כל היבטיהם. הלימודים נערכים כאשר לכל תלמיד עמדת תרגול אישית, ומתוך שימוש בחומרי גלם משובחים.
 
תכנית הלימודים נבנתה על ידי צוות מוביל מבית הספר, ובין היתר המשתתפים בה לומדים שיטות אפייה שונות, הכנת קינוחים, עבודות בסוכר, היכרות והתנסות בסוגים שונים של בצקים. בנוסף, במסלול זה לומדים להכין גם עוגות ויטרינה, מאפים ולחמים, ואף מתמקצעים בגימור מנות ובהכנת פטיפורים ושוקולדים. נושאי הלימוד העיוניים מכשירים את התלמידים בנושאי תזונה, כשרות, בטיחות בעבודה, תברואה, ועוד. הקבלה למסלול פתוחה בפני כל מי שמבקש להתמקצע בתחום ולעסוק בו בפועל, ובסיום המסלול יזכו הבוגרים בתעודת "בוגר קורס קונדיטוריה מורחבת" מטעם "דן גורמה – המרכז הישראלי ללימודים קולנריים ומנהיגות מלונאית".
 
פרטים נוספים
 
בדן גורמה מציעים לתלמידים כיתות מאובזרות בכל הציוד החדיש הנדרש ללימודי הקונדיטוריה. הלימודים מועברים בכיתות קטנות ועל ידי הצוות המומחה של השף - קונדיטורים השייכים לרשת מלונות דן. בנוסף – בית הספר פועל בשיתוף פעולה עם איגוד השפים והקונדיטורים. כך, בתום הלימודים יוכלו בוגרי המסלולים השונים ללימודי קונדיטוריה להשתלב מקצועית בענף, להמשיך ולהתפתח בו, ולהצטרף כחברים באיגוד כדי ליהנות משלל האפשרויות שהוא מציע.
  


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: בית ספר לבישול, קונדיטאות ומלונאות דן גורמה

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

אפשר לעשות בחינת USMLE בלי זכאות ממשרד החינוך?
אחמד אבו חוסיין
1 תגובות
קורס למבחן טופל באנגלית
אביב כלש
2 תגובות
לימודי תרפיה בארגז החול
עדי לוי
1 תגובות
קורס תרגום אנגלית/עברית
דניאל
1 תגובות
טיפולי מגע לילדים ונוער
אתי לוי
1 תגובות
האם לימודי תעודה מתקיימים אונליין ?
יפי
1 תגובות
קורס לימודי ניהול גני ילדים
סמאח טאהא נג׳אר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    המכללה האקדמית אשקלון455 חוות דעת

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר686 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp