רוצה פרטים על קורס הסבה - קובול ?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס הסבה לשפת קובול

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס הסבה - קובול ? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:קורס הסבה לקובול (cobol)

 

ראשי התיבות של שפת התיכנות COBOL הם: COmmon Business Oriented Language ,ופירושה: שפה משותפת לשימושים מסחריים. קובול הינה שפת תכנות ותיקה ונפוצה שמיועדת לניהול ועיבוד נתונים. מאז נוצרה, בשנת 1959, היא עברה שינויים ושיפורים שונים שנתנו לה תוקף של שפה תקנית. קובול הינה שפה דמוית אנגלית וכל הפקודות בה הינן מילים אנגליות.

 

 

שפה זו זכתה לפופולריות עצומה כשפה לפיתוח מערכות מידע בעולם העסקי, וכיום עושים בה שימוש נרחב גם לתחזוקה של תוכניות קיימות ולא רק לפיתוח של תוכניות חדשות. לאחרונה אנו עדים לביקוש מוגבר למתכנתי קובול, בעקבות החלפתן של מערכות שפותחו בקובול במערכות מודרניות יותר. ניתן למצוא את הפיתוחים שנעשו בשפת קובול גם בתחום האינטרנט ואף קיימת גירסה של קובול עבור .NET.

 

בעקבות שימושים נרחבים אלו, קיימת דרישה מרובה למתכנתי קובול מקצועיים ומנוסים, בחברות ובאירגונים שונים. הלימודים בקורס ההסבה לקובול מכשירים תכניתני קובול מיומנים ומקנים להם את כל הידע הדרוש להשתלבות מיידית בשוק העבודה. הקורס פותח במיוחד למתכנתים בעלי נסיון בפלטפורמות תכנות שונות, על מנת שירכשו ידע בקובול וישלבו אותו בעבודתם.

 

קהל יעד

 

קורס הסבה לקובול מתאים לאנשים בעלי רקע ונסיון תכנותי בשפות התכנות לסוגיהן, וכן לאנשים המעוניינים לעשות הסבת מקצוע ולהתחיל לעבוד בתחום.

 

מטרת הקורס

 

מתכנתים ואנשי מקצוע בעלי רקע בשפות התכנות יכולים להשתמש בידע ובמיומנות שלהם בשפת קובול ולהשתלב במקומות עבודה שדורשים היכרות מעמיקה עם שפה זו. מתכנתים בעלי ניסיון בפלטפורמות תיכנות אחרות יכולים , באמצעות הידע שרכשו בקורס קובול, להרחיב את השכלתם בפלטפורמה נוספת, או לבצע הסבה מקצועית.

 

תוכניות הלימוד בקורסי ההסבה לתוכניתני COBOL Mainframe מעניקות לסטודנטים את כל הידע המקצועי הדרוש לשם תכנות בשפת COBOL . הקורסים מאפשרים הן לתוכניתנים בעלי נסיוןן בפלטפורמות אחרות והן לחסרי רקע בתכנות, להשתלב בעבודה כתוכניתני COBOL ולרכוש מקצוע מבוקש בשוק.

 

מה לומדים?

 

הלימודים בקורס מיועדים לאלו המעוניינים להתמקצע בתכנות מחשבי Mainframe. בין נושאי הקורס העיקריים: ללוגיקה, מבוא לאלגוריתמים, Arithmetic statements ,מערכים דו ורב מימדיים, Perform and Loops, CICS transaction processing overview ועוד. הקורס כולל שיעורים עיוניים, תרגולים מעשיים והגשת פרוייקט גמר המיישם את הידע הנרכש בכל המודולים.

 

בין התכנים המועברים בקורסי הסבה לקובול:

 

 • תכנות בשפת CL
 • סוגי משתנים
 • פונקציות חישוביות
 • שגיאות עיגול
 • קבועים פיגורטיביים
 • שגיאות בגודל
 • ניהול עבודה וביצועים
 • ניהול טרנזקציות     
 • ייצור של דוחות כלליים     
 • ועוד

 

היכן לומדים?

 

בין מוסדות הלימוד המכשירים תכניתני קובול: מכללת Blue Education, מכללת סלע- קורסי מחשב מקצועיים, מכללת ג'ון ברייס ועוד.

 

כיצד בוחרים מוסד לימודים מתאים?

 

חשוב לבחור מוסד לימודים המתמחה בהכשרת תכניתני מחשבים בשפות השונות, לברר את רמתם ומידת הניסיון של מדריכי הקורס וכן את אחוז ההשתלבות בל בוגרי הקורס בתעסוקה.

 

כמה זמן נמשך הקורס?

 

משך הלימודים בקורס המכשיר תכניתני קובול משתנה בהתאם להיקף הקורס ולמוסד הלימודים. לרוב מדובר בכ- 260 שעות לימוד, במתכונת חד שבועית.

 

תנאי קבלה

 

ללימודים בקורס זה קיימות מספר דרישות קבלה והן: ידע בשפה האנגלית, שליטה בקריאה ובהבנת טקסטים מקצועיים באנגלית, זיקה לעולם המחשבים, הפיתוח והתכנות.

 

קיראו על: לימודי אנגלית

 

אפשרויות תעסוקה

 

בתום הלימודים בקורס הסבה לשפת קובול, ניתן להשתלב בתחום כמתכנתים בעולם ההיי טק, בחברות ואירגונים שונים, הן כשכירים והן כעצמאיים.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס הסבה - קובול ?

רוצה לדעת יותר על קורס הסבה - קובול ?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

התאמתך לתפקיד מתכנת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: מחשבים

התקבלו 44 דירוגים בציון ממוצע 4.2 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp