קורס טכנאי רשת סיסקו CCNA במכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

שירות אישי - צור קשר
קורס טכנאי רשת סיסקו CCNA במכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

קורס טכנאי ציוד תקשורת ותשתיות רשת סיסקו עם הסמכת CCNA במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה 

 

שולטים בציוד המבוקש ביותר

 

בחדרי שרתים של ארגונים מותקנות רשתות מסוגים שונים, שתפקידן לוודא כי כל המחשבים מחוברים יחד ביניהם. ככל שהרשתות גדולות יותר כך נוצר צורך בציוד מתקדם יותר שכולל נתבים, מתגים ורכזות. מגוון זה יכול ליצור עומסים על הרשתות ואף לגרום לבעיות באבטחת המידע של הארגון.

 

מנהלי רשתות ואנשי התמיכה צריכים לשלוט בניהול רשתות קונבנציונאליות ואקטיביות כאחד. עליהם לדעת לבחור את הציוד הנכון, להתקינו בצורה איכותית ולוודא כי הוא מתאים לצרכי החברה ולפעילותה. חברת סיסקו העולמית (Cisco) היא בין הגדולות בתחום ציוד התקשורת ומוצריה משולבים היום במרבית הארגונים בארץ ובחו"ל.

 

קורס CCNA במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה מכשיר את תלמידיו לתפקידי טכנאי רשת מוסמכים של חברת סיסקו. במסגרת הקורס המשתתפים רוכשים שליטה וידע בציוד רשת מתקדם ובפרוטוקולים לסביבות ארגוניות בישראל ובעולם. הכלים שנלמדים במהלך הקורס מאפשרים לבוגרים להתקין, לנהל, לתחזק ולתמוך בציוד תקשורת אקטיבי ומתקדם.

 

 

תכנית הלימודים

 

הקורס מקנה רקע למושגים, טכנולוגיות ומערכות בתחום תקשורת הנתונים. המשתתפים מקבלים הכשרה בתחום סיסקו ולומדים באופן מעשי על ציוד של ענק התקשורת. כמו כן, הם לומדים על צורכים השוק ושמים דגש על נושאים פרקטיים. נוסף על כך, הם מקבלים הכנה לקראת מבחן ההסמכה הבין לאומי שעורכת חברת סיסקו, מבחן CCNA.

 

מתכונת הלימוד

 

אורכו של הקורס הוא כ - 125 שעות לימוד והוא מתחלק ל - 25 מפגשים. השיעורים נערכים פעמיים בשבוע בשעות הערב. מסלול זה כולל הרצאות עיוניות והדגמות וכן תרגול מעשי של התלמידים באמצעות סימולטורים, שמאפשרים להם להתנסות בעבודה עם ציוד סיסקו המקצועי.

 

על מוסד הלימוד

 

מכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה היא מוסד להכשרה בתחום הטכנולוגיה והמחשבים המשרת את אזור הצפון. במכללה אפשר ללמוד במגוון קורסי הייטק, למשל קורס מנהלי רשתות MCSE, קורס טכנאי סמארטפונים, קורס טכנאי מחשבים ורשתות תקשורת וקורס IT helpdesk. הקורסים מותאמים לדרישות העכשוויות של ארגוני הייטק והם מסייעים למשתתפים לצבור ניסיון והיכרות עם טכנולוגיות מתקדמות שיכולות לסייע להם בהשתלבותם בתעשייה.

 

תנאי קבלה


מסלול זה מתאים למהנדסי תוכנה, למנהלי רשת מחשבים, לצוותי תמיכה שאחראיים על רשתות בסיסיות ובינוניות או הלפ דסק, לטכנאים שעבודתם דורשת הגדרת נתבים בסביבות מרובות פרוטוקולים, לאנשי פיתוח שמעוניינים להשלים פערים בתחום ה - Networking, עובדי QA שנדרשים להשלים פערים בתחום התקשורת, מעוניינים להתקדם במסלול של סיסקו או להשתלב בתחום הסייבר ולעובדים שעבודתם דורשת ידע בסיסי בתוכנת Cisco IOS. במסגרת תנאי הקבלה, יש צורך לעבור ראיון אישי ולהיות בעלי יכולות בסיסיות לעבודה מול מחשב ואנגלית טכנית ברמה טובה בהבנה ובקריאה.

תעודה

 

למשתתפים אשר משלימים בהצלחה את הקורס ועומדים בכל הדרישות, לרבות מעבר מבחנים חיצוניים, מוענקת הסמכת CCNA - Cisco Certified Network Associate.

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק
Whatsapp Whatsapp