רוצה פרטים על קורס צפרות?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס צפרות

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס צפרות? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס צפרות

 

הצפרות היא חקר הציפורים, צפייה ומעקב אחר אורח חייהן. הצפרות ברובה נעשית כתחביב בשעות הפנאי והרבה מאוד אנשים מוצאים את תחום זה כמרתק ביותר. במדינות מסוימות הצפרות הפכה ספורט תחרותי. תחביב הצפרות בישראל תפס בשנים האחרונות תאוצה וקיימים המוני צפרים ואוהבי ציפורים נהנים לעקוב אחר זני ציפורים שונים, אורח חייהם, מסלול נדידתם ועוד. הצפרים מאופיינים כאנשים עם הרבה סבלנות ואהבה לתחום ולרוב יימצאו עם משקפת או טלסקופ.

 

קורס צפרות מאפשר לתלמידים היכרות עם סוגים רבים ומגוונים של ציפורים מדהימות ביופיין, את מסלול נדידתן ואורח חייהן בארץ. קורס צפרות נחשב לקורס מעניין ומהנה ביותר ובעל מספר מטרות נוספות: שימת דגש איכות הסביבה ושמירה עליה, הגנה על הציפורים וחיות הבר והעלאת המודעות לאורח חייהם של הציפורים בקרב הציפורים ובכך למנוע ציד או כל פגיעה אחרת בהם.

 

מי צריך קורס צפרות?

 

הלימודים בקורסי הצפרות מתאימים לכל אוהבי הציפורים, לכל אלו המתפעלים מיופיים הרב של הציפורים ומעוניינים להכיר סוגי ציפורים, לעקוב אחר פעילותם בארץ ולחקור עליהן בשעות הפנאי. קורס הצפרות מתאים בעיקר למורים ומדריכי טיולים, אך פונה לכלל האוכלוסייה בגילאיה השונים.

 

מה לומדים בקורס צפרות?

 

הנושאים הנלמדים משתנים בהתאם להיקפו ולאופיו של כל קורס וקורס. עם זאת, מרבית הקורסים יכללו את התכנים הבאים: נדידת הציפורים, חיזור הציפורים, שירת הציפורים, היכרות עם סוגי הציפורים, היכן ימצאו סוגי ציפורים מסוימים, איך ניתן לזהות סוגי ציפורים שונים, עופות מים, עופות ים, עופות דורסים, ציפורי חורש, חקלאות ומטוסים- השלכתם על הנדידה של העופות, התאמת בתי גידול לעופות, טיבוע ציפורים, ציפורים בסכנת הכחדה, תיעוד ציפורים ומעקב בעזרת רישום וצילום, ישראל כמעצמת צפרות ועוד. המפגשים בקורס צפרות כוללים סיורים מודרכים ברחבי הארץ.

 

היכן לומדים?

 

קיימים קורסי צפרות שונים הפזורים ברחבי הארץ. כל קורס פונה לקהל יעד אחר, ישנם קורסים להדרכת צפרות, קורסי צפרות למבוגרים וקורסי צפרות לילדים. בין המקומות בהם אפשר ללמוד לימודי צפרות: מכון אבשלום, המרכז לטיפוח ציפורי הבר בחצר הבית : קורס צפרות באזור הכנרת, החברה להגנת הטבע, בית ספר שדה כפר עציון ועוד.

 

כמה זמן נמשך הקורס?

 

משך הלימודים בקורס צפרות משנה בהתאם לאופיו של הקורס. מרבית הקורסים כוללים כ- 10 מפגשי לימוד.

 

מהו קהל היעד והאם יש תנאי קבלה?

 

לימודים אלו מתאימים לכל אוהבי הציפורים, לכל האנשים המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם בתחום זה ולהפוך את אהבתם לציפורים ליותר מתחביב. קיימים קורסים שונים לאוכלוסיות מגוונות ולכן תנאי הקבלה משתנים בהתאם למוסד הלימוד ולתכני הקורס.

 

מהן אפשרויות התעסוקה בהמשך?

 

בתום הלימודים יוכלו בוגרי קורס צפרות לחקור אחר הציפורים בישראל כתחביב בשעות הפנאי. יחד עם זאת, בוגרים מסוימים שתחום עיסוקם קרוב יוכלו לשלב את הידע שרכשו בקורס זה לעבודתם.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס צפרות?

רוצה לדעת יותר על קורס צפרות?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורסים

התקבלו 23 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp