קורס עיצוב תכשיטים וצורפות במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

שירות אישי - צור קשר

המכללה האקדמית ספיר

קורס צורפות ועיצוב תכשיטים במרכז ללימודי חוץ והמשך במכללה האקדמית ספיר

 

אמנות עיצוב התכשיטים

 

הצורפות היא מקצוע שראשיתו בעידן העתיק. העוסקים בתחום מעצבים תכשיטים באמצעות עיבוד מתכות כמו כסף, זהב, נחושת ועוד. הם מבטאים את סגנונם האישי בצמידים, בשרשראות ובטבעות שהם יוצרים, דרך שימוש במגוון אבנים יקרות, צבעים וחומרים פלסטיים. ישנן טכניקות שונות לייצור תכשיטים, כמו למשל חריטה ידנית, שימוש במודלים, יציקת מתכות, וגילוף.


תכנית הלימודים

 

קורס צורפות ועיצוב תכשיטים במרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר הוא תהליכי שבו המשתתפים לומדים על אמנות עיצוב התכשיטים מהשלב הבסיסי ביותר עד השלבים המתקדמים ביותר. תכנית הלימודים שמה דגש על פיתוח של תהליכי עבודה עצמאיים ועל פיתוח היצירתיות והנטייה האישית של כל תלמיד ותלמיד.

 

בתחילת הקורס, מתוודעים המשתתפים למגוון טכניקות בסיסיות, לחומרי הגלם ולכלי העבודה בהם עושים שימוש בסטודיו לצורפות. בהמשך, הם משכללים את מיומנויותיהם ומתנסים בפרויקטים מורכבים יותר, כמו עיבוד מודלים בשעווה לעבודות יציקת מתכות ושיבוץ אבני חן. כמו כן, הם לומדים כיצד מתאימים את התכשיט לצורכי הלקוח ובאותה עת שומרים על חותמם הייחודי כיוצרים. נוסף על כך, הם מקבלים כלים חשובים למיתוג ושיווק עצמי, ולתכנון נכון של הפן הכלכלי בעבודת העיצוב.

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא כ - 182 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני 26 מפגשים, 7 שעות כל אחד. השיעורים מתקיימים אחת לשבוע משעות הבוקר עד הצהריים.

 

על מוסד הלימודים

 

המרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר נועד לספק מקום הכשרה במגוון רחב של מקצועות ותחומים והוא מקנה את האפשרות לכל אחד לחדד את כישוריו המקצועיים או לפתוח בקריירה חדשה. תכניות הלימוד של המרכז בנויות מידע תיאורטי לצד ידע יישומי וזאת כדי לספק את ארגז הכלים הנחוץ להשתלבות בשוק העבודה. היחידה לעיצוב, צילום ומדיה של המרכז מציעה מבחר קורסים בתחום האמנות והעיצוב, ובהם קורס עיצוב פנים לתעודה, קורס הום סטיילינג, קורס גרפיקה ממוחשבת והבאה לדפוס וקורס עיצוב גרפי ומדיה דיגיטלית.


תנאי קבלה

 

קורס צורפות ועיצוב תכשיטים פתוח לקהל הרחב והוא מיועד לכל מי שרוצה לרכוש ידע וכישורים בתחום.

 

תעודה

 

משתתפים המסיימים בהצלחה את לימודיהם בקורס, זכאים לקבל תעודת גמר, המוענקת מטעם המרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר. כדי לקבל את התעודה, הסטודנטים נדרשים להפגין נוכחות בכל השיעורים והסדנאות, להגיש את המטלות השוטפות, ולסיים את פרויקט הגמר המעשי.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בשל היכולות והידע שרכשו תלמידי הקורס, בתומו הם יכולים לעבוד כעצמאיים ולפתוח סטודיו לעיצוב תכשיטים וכן הם יכולים להשתלב בשוק העבודה כשכירים אצל אמנים אחרים, במפעלים לתכשיטים ובבתי מלאכה. כמו כן, הם יכולים להמשיך בלימודים בתחום וללמוד שיבוץ ושיבוץ מתקדם ופיסול מודלים בשעווה.

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר

ssssssssss

מתוך פורום המכללה האקדמית ספיר

קבלה למדעי הרוח והחברה
שני
ללא תגובה
קורס אבחון דידקטי
רויטל
ללא תגובה
תעודת הוראה בגיל הרך
מיטל
ללא תגובה
מתי נפתח קורס עריכת וידאו?
אלון אומסקי
ללא תגובה
תנאי קבלה לתואר ראשון בכלכלה וניהול
יצחק חברוני
ללא תגובה
למודי חוץ קורסים מקצועיים
אנדריי
ללא תגובה
מטפלת מוסמכת סוג 2
ריטה בטוב
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp