קורס עיצוב תכשיטים וצורפות במכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ

שירות אישי - צור קשר

המכללה האקדמית ספיר

אהבת? שתף ב:

קורס צורפות ועיצוב תכשיטים במרכז ללימודי חוץ והמשך במכללה האקדמית ספיר

 

אמנות עיצוב התכשיטים

 

הצורפות היא מקצוע שראשיתו בעידן העתיק. העוסקים בתחום מעצבים תכשיטים באמצעות עיבוד מתכות כמו כסף, זהב, נחושת ועוד. הם מבטאים את סגנונם האישי בצמידים, בשרשראות ובטבעות שהם יוצרים, דרך שימוש במגוון אבנים יקרות, צבעים וחומרים פלסטיים. ישנן טכניקות שונות לייצור תכשיטים, כמו למשל חריטה ידנית, שימוש במודלים, יציקת מתכות, וגילוף.


תכנית הלימודים

 

קורס צורפות ועיצוב תכשיטים במרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר הוא תהליכי שבו המשתתפים לומדים על אמנות עיצוב התכשיטים מהשלב הבסיסי ביותר עד השלבים המתקדמים ביותר. תכנית הלימודים שמה דגש על פיתוח של תהליכי עבודה עצמאיים ועל פיתוח היצירתיות והנטייה האישית של כל תלמיד ותלמיד.

 

בתחילת הקורס, מתוודעים המשתתפים למגוון טכניקות בסיסיות, לחומרי הגלם ולכלי העבודה בהם עושים שימוש בסטודיו לצורפות. בהמשך, הם משכללים את מיומנויותיהם ומתנסים בפרויקטים מורכבים יותר, כמו עיבוד מודלים בשעווה לעבודות יציקת מתכות ושיבוץ אבני חן. כמו כן, הם לומדים כיצד מתאימים את התכשיט לצורכי הלקוח ובאותה עת שומרים על חותמם הייחודי כיוצרים. נוסף על כך, הם מקבלים כלים חשובים למיתוג ושיווק עצמי, ולתכנון נכון של הפן הכלכלי בעבודת העיצוב.

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא כ - 182 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני 26 מפגשים, 7 שעות כל אחד. השיעורים מתקיימים אחת לשבוע משעות הבוקר עד הצהריים.

 

על מוסד הלימודים

 

המרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר נועד לספק מקום הכשרה במגוון רחב של מקצועות ותחומים והוא מקנה את האפשרות לכל אחד לחדד את כישוריו המקצועיים או לפתוח בקריירה חדשה. תכניות הלימוד של המרכז בנויות מידע תיאורטי לצד ידע יישומי וזאת כדי לספק את ארגז הכלים הנחוץ להשתלבות בשוק העבודה. היחידה לעיצוב, צילום ומדיה של המרכז מציעה מבחר קורסים בתחום האמנות והעיצוב, ובהם קורס עיצוב פנים לתעודה, קורס הום סטיילינג, קורס גרפיקה ממוחשבת והבאה לדפוס וקורס עיצוב גרפי ומדיה דיגיטלית.


תנאי קבלה

 

קורס צורפות ועיצוב תכשיטים פתוח לקהל הרחב והוא מיועד לכל מי שרוצה לרכוש ידע וכישורים בתחום.

 

תעודה

 

משתתפים המסיימים בהצלחה את לימודיהם בקורס, זכאים לקבל תעודת גמר, המוענקת מטעם המרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר. כדי לקבל את התעודה, הסטודנטים נדרשים להפגין נוכחות בכל השיעורים והסדנאות, להגיש את המטלות השוטפות, ולסיים את פרויקט הגמר המעשי.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בשל היכולות והידע שרכשו תלמידי הקורס, בתומו הם יכולים לעבוד כעצמאיים ולפתוח סטודיו לעיצוב תכשיטים וכן הם יכולים להשתלב בשוק העבודה כשכירים אצל אמנים אחרים, במפעלים לתכשיטים ובבתי מלאכה. כמו כן, הם יכולים להמשיך בלימודים בתחום וללמוד שיבוץ ושיבוץ מתקדם ופיסול מודלים בשעווה.

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר

מתוך פורום המכללה האקדמית ספיר

תנאי קבלה ללימודי כלכלה וחשבונאות
אלונה
ללא תגובה
משך ותנאים לקבלה לקורס רפלקסולוגיה
קרן
ללא תגובה
קורס לגברים בלבד בעיסוי
נהוראי
ללא תגובה
הסבה לעבודה סוציאלית בספיר
שיימא
ללא תגובה
לימודי בדיקות תוכנה לנוער בסיכון
שירה רחמים
ללא תגובה
מתי מתחיל קורס חשמלאי מוסמך?
פאדי
ללא תגובה
שכר ממוצע במשק לבוגרי תואר בתרבות יצירה והפקה
עדן
ללא תגובה
מתעניין בקשר ללימודי טכנאי מחשבים וסלולר
אמיל אליהו
2 תגובות
מעבר מהאוניברסיטה הפתוחה למכללת ספיר
נור
ללא תגובה
ממוצע בגרות ופסיכומטרי לחינוך לגיל הרך
אליה רובין
1 תגובות
לימודי משפטים ללא פסיכומטרי
מוריה
1 תגובות
תנאי קבלה והליך רישום ללימודי אגרונומיה
דניאל
1 תגובות
האם פסיכומטרי הוא תנאי הכרחי לקבלה למשפטים?
סיגל
1 תגובות
עלות מכינה להשלמת שעות באומנות
סיטאר גיל
1 תגובות
תנאי קבלה ללימודי חקלאות ומזון
אור גל
2 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם