רוצה פרטים על קורס פרסונולוגיה?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי פרסונולוגיה - קריאה בתווי פנים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס פרסונולוגיה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פרסונולוגיה – קורס קריאת תווי פנים

 

פנים אל מול פנים

 

כיום, אנו חשופים לקיומן של שיטות אבחון רבות ומגוונות שעושות שימוש בחלקי גוף שונים לצורך האבחון. שיטות אלה שייכות כולן לתחום הרחב של הרפואה המשלימה, והן כוללות בין השאר את האירידולוגיה, את הכירולוגיה, את שפת הגוף ועוד. אחת משיטות אלה היא הפרסונולוגיה, או קריאה של תווי פנים.

 

על הפרסונולוגיה

 

הפרסונולוגיה נחשבת למדע חדש יחסית, מתחילת המאה העשרים, והיא פותחה בצורתה הנוכחית על ידי שופט אמריקאי שאסף נתונים על פניהם של האנשים הרבים שהופיעו בפניו, ומתוך כך הסיק מסקנות רבות וכוללות באשר לתווי פנים מסוימים, והפך את התחום לשיטה בדוקה. עם זאת, מקורותיה של תורת הפנים – קריאת תווי הפנים, נעוצים כבר בתורות עתיקות מאוד, ובחלקים שונים של העולם.

 

כך, ידוע על ידע מקיף בתחום חכמת הפנים הקיים בתורת הקבלה, וכן בשיטות ריפוי וטיפול שמקורן בסין. בכל אלה, הפרסונולוגיה מסווגת את בני האדם על פי תווי הפנים שלהם, כאשר לכל חלק בפנים יש משמעות פנימית עמוקה, ולשילוב בין תווי הפנים השונים – משמעויות נוספות. כלומר – באמצעות ההתבוננות בפניו של אדם, באפשרותנו לדעת פרטים באשר לאופיו, לאישיותו, להתנהגותו ולהתנהלותו בחיים.

 

על לימודי פרסונולוגיה

 

לימודי פרסונולוגיה משתנים מעט בין מסלולי הלימוד השונים, אך בכולם המתכונת משותפת; מדובר בלימודים הכוללים ידע תיאורטי רב ומעמיק – לימודי בסיס השיטה ומקורותיה העתיקים, חידושים בתחום, לימוד שיטות משלימות ומקבילות, וכמובן – לימוד הפרטים הנכללים בה – כל מאפייני הפנים על סוגיהם השונים ועל הפרטים הרבים המרכיבים אותם, באפשרויות השונות והאין-סופיות שבהם הם מופיעים; כל אדם ופניו השונות, בסינתזה אחרת. קורסים אלה כוללים כמובן גם הכשרה מעשית ליישום השיטה ותרגול רב של התלמידים – באמצעות הדגמות, מקרי מבחן, דיונים וסימולציות.

 

שימושי הפרסונולוגיה

 

הפרסונולוגיה היא כלי אבחוני, וככזה – היא משמשת במגוון רחב מאוד של תחומים. מאחר ופניו של אדם גלויים לעין, קל להשתמש בה בסיטואציות רבות שאינן דווקא טיפוליות. בהתאם, הפרסונולוגיה ניתנת לשימוש ככלי אבחוני פרופר – בטיפולים הוליסטיים שונים בתחומי הרפואה המשלימה, וכן בשילוב עם שיטות אבחון אחרות ונוספות, כגון: אירידיולוגיה, רפלקסולוגיה, כירולוגיה, שפת גוף ועוד.

 

מעבר לכך, כל אדם שעבודתו כוללת מפגשים רבים עם אנשים וצורך לעמוד על טיבם ולהתנהל מולם בהצלחה – יוכל להשתמש בפרסונולוגיה לשימושיו המקצועיים והאישיים. כך, היא ניתנת לשימוש בפגישות עסקיות, בפגישות עם מאומנים, בתחומי השיווק והמכירות, בתחום ניהול משאבי אנוש בעת גיוס והשמת עובדים, ועוד. בכל אלה היא מאפשרת לקבל מידע על האדם, ולהתנהל בהתאם לכך – לקבלת התוצאות המיטביות בעבורכם.

 

נושאי הלימוד בקורס

 

נושאי הלימוד בקורסי פרסונולוגיה השונים כוללים גם שיטות אבחון נוספות,  כמו אבחון באמצעות כף הרגל או אבחון באמצעות כף היד, מידע ממחקרים חדשים בתחומי אבחון הגוף, ידע הקשור בקריאת שפת גוף, וכדומה.


בין הנושאים שנלמדים בקורס פרסונולוגיה ניתן למצוא:

 

 • מבני פנים שונים
 • סיווג וזיהוי חלקי פנים
 • תרגול מעשי
 • אבחון באמצעות כף הרגל
 • אזורים בפנים
 • משמעות חלקי הפנים השונים
 • טכניקות לייעוץ
 • חכמת הקבלה בהקשר לחכמת הפנים
 • טכניקות לאבחון
 • משמעות של כתמי לידה, שומות וקמטים
 • מרקם עור הפנים
 • חכמת פנים מתורות יווניות וסיניות עתיקות
 • ועוד

 

מקומות לימוד אפשריים

 

קיימים בארץ מקומות ספורים שמציעים לימודי פרסונולוגיה מקצועיים, וביניהם לדוגמה:

 

 • מכללת מדיסין - המכללה מציעה קורס פרסונולוגיה, מורפולוגיה וחכמת הפנים, שנפרש על פני כשישה שבועות ומעניק לתלמידיו כלים לאבחון תווי הפנים של מטופלים כדי לפתח עמם ערוצי תקשורת יעילים ומקדמים.

 

 • מכללת כרכור – המכללה לרפואה הוליסטית – מכללה מובילה זו בתחום הרפואה המשלימה מציעה קורס פרסונולוגיה המכשיר מאבחנים ויועצים בתחום זה. הקורס נמשך שנת לימודים אחת ונלמד בהיקף של 160 שעות, ב-30 מפגשים, אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים והערב.

 

 • המרכז למדעי האבחון – P.I.S – מרכז זה מתמחה בהכשרות בתחומי האבחון הייחודיים השונים –מציע קורס הכשרה אינטרנטי לקריאת תווי פנים. הנערך במתכונת של אחד על אחד, באמצעות תרגולים והדרכות אישיים.

 

תנאי הקבלה וקהל היעד

 

קורס פרסונולוגיה מתאיםלכל המעוניינים בהעשרה מקצועית,והם מועילים במיוחד עבור מטפלים ממקצועות הרפואה המשלימה. כמו כן, יכולים להפיק תועלת מהקורס גם אנשי שיווק ומכירות, יועצים, מאמנים עסקיים ואישיים ואנשי עסקים. כל המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי ולרכוש מיומנויות חדשות בתחום התקשורת הבין אישית יכולים להפיק תועלת מן הקורסים הללו. בדרך כלל, הם אינם דורשים תנאי קבלה כלשהם.

 

תעודת הסמכה

 

בסיום הקורס, בוגרים שעומדים בהצלחה בכל דרישותיהם זכאים לקבל תעודת "מאבחנים מוסמךכים בפרסונולוגיה – קריאת תווי פנים", המוענקת מטעם מוסד הלימוד.

 

לסיכום

 

הפרסונולוגיה היא ענף מרתק שמשתייך למגוון שיטות האבחון שמתבססות על מאפיינים פיזיים בעולם הרפואה האלטרנטיבית. קורס הפרסונולוגיה מתקיים בכמה מוסדות והוא מעניק ידע ומבט לרזי התחום, מה שמאפשר לבוגרים לערוך אבחונים מקיפים באמצעות מבט בפנים.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס פרסונולוגיה?

רוצה לדעת יותר על קורס פרסונולוגיה?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס פרסונולוגיה

חוות דעת של סטודנטים: קורס מיסטיקה

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp