רוצה פרטים על קורס פרטי בשוק ההון?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס אישי בשוק ההון

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס פרטי בשוק ההון? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פרטי בשוק ההון

 

שוק ההון הוא למעשה השוק לניירות ערך המחולק לשוק המניות ולשוק האג"ח. באופן כללי תפקידו של שוק ההון מוגדר כדרך לאפשר לממשלה ולחברות לגייס הון מהציבור. במובן הרחב יותר, ההגדרה כוללת את כל הגופים הפועלים בשווקים הללו, כגון חברי הבורסה, חברות הביטוח, הבנקים המסחריים, מנהלי קרנות וכו'.

 

שוק ההון יוצר מפגש בין חברות הזקוקות למימון כלכלי ובין פרט, קבוצה או חברה המעוניינים להשקיע בכדי לייצר רווח כלכלי. תיווך זה בין שתי קבוצות אלה, מהווה כלי פיננסי אשר הכרחי בכלכלה המודרנית ומאפשר לחברה לייצר ערך ורווחה כלכלית. התפתחותו המהירה והפרטתו של המסחר בבורסה יצר מצב שבו לא רק בכירים מהעולם העסקי ושכבות האליטה יכולים לסחור בו, כיום, כל אזרח במדינה אשר מבקש להגדיל את הונו באמצעות מסחר בבורסה יכול לנצל את האפשרויות הגלומות בהשקעה בשוק ההון.

 

תוכנית לימודים

 

במסגרת הלימודים בקורס הפרטי בשוק ההון המשתתף יוכל לתרגל באופן עצמאי את הפעולות הנדרשות למסחר בשוק ההון, כגון מציאת רעיונות חדשים להשקעה, ניהול תיקי השקעות וכו'. תוכנית הלימודים מעניקה ידע נרחב באסטרטגיות השקעה שונות ובמושגים מרכזיים בשוק ההון.

 

בוגרי הקורס יוכלו להגדיר באופן עצמאי את הסיכונים השונים המצויים בשוק, תוך בחירת אסטרטגיית קנייה ומכירה. המשתתפים ירכשו מיומנויות לזהות סקטורים אטרקטיביים לשוק עולה וגם לשוק יורד.

 

 

למי מיועד הקורס?

 

הלימודים בקורס פרטי בשוק ההון מיועדים לקהל הרחב. תוכנית הלימודים מותאמת גם למשתתפים שאינם בעלי ידע מוקדם וניסיון בשוק ההון וגם למנוסים בתחום.

 

נושאי הלימוד בקורס פרטי בשוק ההון

 

מושגי יסוד בשוק ההון חוקים ותקנות בבורסה
כדאיות הנפקה ורכישה הגורמים המשפיעים על האג"ח
סקירה כלליות של שוק הקרנות ניהול סיכונים
שלבי מסחר ועוד...

 

היכן ניתן ללמוד קורס פרטי בשוק ההון?

 

  • מכללת TAKE PROFIT - מכללת TAKE PROFIT מעבירה קורסים שונים למסחר בשוק ההון. קורס פרטי בשוק ההון של מכללת TAKE PROFIT כולל שמונה מפגשים באורך של שלוש שעות כל מפגש, בשעות הבוקר. הקורס מועבר ע"י סוחרים פעילים בשוק ההון הישראלי ומנהלי תיקים. במסגרת תוכנית הלימודים מועבר חומר הלימוד על גביי תוכנות מסחר, בזמן המסחר.

 

  • ברוקר טופ - ברוקר טופי הינה חברה אשר מספקת שירותי מסחר ולימודי שוק ההון. היקף קורס פרטי בשוק ההון של ברוקר טופ הינו ארבעים שעות אקדמיות המתפרסות על פני שלושה חודשים.
     

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס פרטי בשוק ההון?

רוצה לדעת יותר על קורס פרטי בשוק ההון?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: שוק ההון

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp