קורס פקידי קבלה במלון באוניברסיטת בן גוריון - קמפוס אילת - חוץ

בן גוריון קמפוס אילת
בן גוריון קמפוס אילת
בן גוריון קמפוס אילת
בן גוריון קמפוס אילת
בן גוריון קמפוס אילת
בן גוריון קמפוס אילת
בן גוריון קמפוס אילת
בן גוריון קמפוס אילת

קורס פקידי קבלה במלון בקמפוס אילת של אוניברסיטת בן גוריון - לימודי חוץ


אדיבות ומיומנות בשירות


הפקידים בדלפק הקבלה משמשים אנשי הקשר הראשוניים עם האורחים שמתאכסנים במלון. הם מקשרים בין התיירים לבין מערך השירותים של המלון ותפקידם לוודא כי המבקרים מקבלים את השירות הטוב ביותר בעת שהותם. כחלק מעבודתם, הם נדרשים להפגין ייצוגיות ומיומנות, להכיר את השירותים במלון ומחוץ לו, כל זאת תוך תקשורת אדיבה וחיובית עם האורחים.


בקמפוס אילת של אוניברסיטת בן גוריון בנגב מציעים קורס פקידי קבלה במלון, אשר מכשיר את המשתתפים לביצוע כל הפעולות שנדרשות בדלפק הקבלה ברמה היום יומית. המסלול מספק היכרות עם מערכי המכירות והשיווק, עם ההיבט הכלכלי ועם המיומנויות האישיות שחיוניים לפקידי קבלה בענף התיירות, בדרך לקבלת תעודת מקצוע מטעם משרד התמ"ת.

 


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס מתוודעים לפעולות השונות שמבצעים פקידים במחלקת הקבלה במלונות וכן לפעולת המערך הארגוני הכללי של המלון כמו ניהול קופה, מזכירות והתנהלות מחלקות חייבים. בהמשך, הם לומדים עקרונות בסיסיים במכירות ובשיווק ומכירים את הפן הפיננסי של ענף המלונאות, על מנת לשרת ביעילות את הלקוחות ולהציע להם שירותים ומוצרים שונים. כמו כן, הם דנים במאפיינים של תרבויות מרחבי העולם ובאופן מתן השירות האדיב והמכבד לתיירים ולמבקרים מעמים שונים. בנוסף לכך, הם לומדים על השכלולים הטכנולוגיים בענף התיירות ומכירים את יישומי המחשב בהם משתמשים בעבודה השוטפת.


מתכונת הלימוד


קורס פקידי קבלה במלון בקמפוס אילת של אוניברסיטת בן גוריון מתפרש על פני כ - 3 חודשים. השיעורים נערכים במהלך חמישה ימים בשבוע, בשעות הבוקר ואחר הצהרים. המסלול משלב בין למידה עיונית לבין התנסות מעשית במיומנויות העבודה.


נושאי הלימוד

 

  • קופאות בחדרי אוכל
  • תורת האירוח
  • מכירות ושיווק
  • תרבויות של עמים בעולם
  • מזכירות כללית
  • הנהלת חשבונות למלונות
  • סוגי חדרים במלון
  • מערכים ארגוניים במלונות
  • שירותים לתיירים מחוץ למלון    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


קמפוס אילת של אוניברסיטת בן גוריון הוקם בשנת 2002 כשלוחה של הקמפוס הראשי הממוקם בעיר באר שבע. בקמפוס באילת מוצעים מסלולים שונים לתואר ראשון, תואר שני ודוקטורט במקצועות כמו למשל כלכלה, פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, ניהול תיירות ומלונאות וביוטכנולוגיה ימית. בנוסף קיימת במוסד הלימוד יחידת לימודי חוץ בה נערכים קורסים לקבלת תעודת מקצוע.

 


תנאי קבלה


לקורס פקידי קבלה במלון באוניברסיטת בן גוריון מתקבלים מועמדים בוגרי 12 שנות לימוד לפחות. עליהם לשלוט ברמה גבוהה בשפה האנגלית ובעברית. מועמדים שעומדים בדרישות הסף מוזמנים למבחני מיון ולראיון שנערך מול ועדת קבלה, לקביעת רמת התאמתם למסלול.


תעודה


משתתפים המסיימים בהצלחה את לימודיהם בקורס ועומדים בכל דרישות המסלול זכאים לקבל תעודת גמר, המוענקת מטעם בית הספר הבין לאומי למלונאות ולתיירות של קמפוס אילת באוניברסיטת בן גוריון. כמו כן, הם מקבלים גם תעודת מקצוע "פקידות קבלה סוג 01", המוענקת מטעם משרד התמ"ת.

עוד מסלולי לימוד - בן גוריון קמפוס אילת

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp