רוצה פרטים על לימודי ערב- פסיכומטרי?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס פסיכומטרי לימודי ערב

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי ערב- פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פסיכומטרי- לימודי ערב

החשיבות של המבחן הפסיכומטרי ידועה לכולנו. זהו מבחן שלמעשה קובע במידה רבה את עתידנו האקדמי מכיוון שכמעט בכל אוניברסיטה או מכללה, על מנת להירשם ללימודים (ובמיוחד לחוגים המבוקשים), יש צורך בהצגת הציון הפסיכומטרי.

 

כמה מילים על לימודים לפסיכומטרי

 

ככל שהציון גבוה יותר כך גם עולים סיכויי הקבלה לחוג המבוקש. בעשור האחרון אחוז גבוה מאוד מהניגשים לבחינה, משתתפים בקורסי ההכנה השונים. חלק מהקורסים הללו מתקיימים בשעות הבוקר והצהריים, אך הרוב המכריע של הקורסים מתקיים בשעות אחר הצהריים והערב. השעות בהן מתקיים הקורס הן אחד מהשיקולים המרכזיים בעת בחירת קורס פסיכומטרי.

 

מכיוון שברוב מוסדות הלימוד, המשקל של המבחן הזה הוא 50% החשיבות שלו היא גבוהה ולכן אנשים מכל טווח הגילאים ניגשים לבחינה ומשתתפים בקורסי ההכנה, החל מתלמידי תיכון, חיילים, אנשים אחרי צבא ועוד.

 

הפסיכומטרי מורכב משמונה פרקים, בתחום הכמותי (בעיקר מתמטיקה), בתחום מילולי (בעיקר עברית ולוגיקה), ובתחום העוסק בשפה האנגלית.

מהם לימודי ערב?

לימודי ערב מיועדים כמובן לאנשים אשר עובדים במשרה מלאה או שמסיבות שונות לא יכולים ללמוד בשעות הבוקר. במוסדות לימוד מובילים כמו לחמן, אנקורי, אי קיו, קידום ועוד, הבינו שרוב הניגשים לבחינה הם אנשים עובדים או אנשים שלא יכולים ללמוד בבוקר ולכן רוב הקורסים נערכים בדעות הערב.

 

אורכם של הקורסים הוא כשלושה - ארבעה חודשים (בדרך כלל פעמיים בשבוע בשעות אחר הצהריים והערב), והם מסתיימים בסמוך למועד הבחינה.

 


היכן ניתן ללמוד לימודי ערב לפסיכומטרי?

יש לא מעט בתי ספר בישראל העוסקים בלימודים לקראת הבחינה הפסיכומטרית (חלקם עוסקים גם בהכנה למבחני הבגרות). להלן מוסדות הלימודי המרכזיים בתחום זה, בהם ניתן ללמוד גם במסגרת של לימודי ערב:

 

!Smart המובילה החדשה את תחום הפסיכומטרי - 19 סניפים עומדים לרשותך בכל רחבי הארץ!

לחמן - רוב הלימודים לקראת הבחינה הפסיכומטרית של רשת לחמן מתקיימים בשעות אחר הצהריים והערב.

קידום - בחברת "קידום לך תצטיין" ניתן לעשות מגוון רחב של קורסי הכנה לבחינה הפסיכומטרית אשר חלקם הגדול מתקיים בשעות הערב.

אנקורי - רשת אנקורי היא אחת מהרשתות הוותיקות בישראל בהן ניתן ללמוד גם לקראת המבחן הפסיכומטרי. לאנקורי יש סניפים בכל רחבי הארץ - נהריה, חיפה, חדרה, רעננה, תל אביב, חולון, ראשון לציון, ירושלים, באר שבע ועוד. רוב הלימודים בסניפים השונים נעשים בשעות הערב.

יואל גבע - גם בבית הספר לבגרות ופסיכומטרי של יואל גבע שהוקם בשנת 1991 ניתן לעשות קורסי הכנה מגוונים לבחינה בשעות אחר הצהריים והערב.

High Q - גם ברשת וותיקה ואיכותית זו המכינה תלמידים רבים לקראת בחינה הפסיכומטרית, ניתן ללמוד בשעות אחר הצהריים והערב.

Ok פסיכומטרי - רשת צעירה יחסית זו הוקמה בשנת 1996 וניתן ללמוד בה במסגרת מספר קורסים איכותיים לקראת בחינה הפסיכומטרית גם בשעות אחר הצהריים והערב.
 

זינוק פסיכומטרי ללקויי למידה- בית ספר המתמחה בלימודי פסיכומטרי ללקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי ערב- פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על לימודי ערב- פסיכומטרי?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

רוצה לדעת מה לעשות עם החיים שלך?


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

חוות דעת של סטודנטים: פסיכומטרי

התקבלו 44 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp