קורס הכנה למבחן הפסיכומטרי בבית ספר בגרות בקמפוס

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי פסיכומטרי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על בגרות בקמפוס - פסיכומטרי .

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פסיכומטרי בבית ספר בגרות בקמפוס

 

לחשוב פסיכומטרי

 

הבחינה הפסיכומטרית מהווה כלי אחיד, מהימן ונפוץ למיון מועמדים לחוגים ולמסלולים אקדמיים שונים. החשיבות הרבה של בחינה זו ידועה מזה שנים רבות, והחשש שהיא מטילה על הנבחנים מביא מועמדים רבים מדי שנה להירשם לקורסי ההכנה המקצועיים לבחינה זו וללמוד בעזרתם. לימודי פסיכומטרי מוצעים כיום בבתי ספר רבים, הנבדלים ביניהם בעיקר בשיטות הלימוד ובמתודולוגיות ההוראה. "בגרות בקמפוס" הוא אחד מהמכונים הפרטיים המתמחים בהכנה לבגרויות, והוא מציע, בין יתר מסלוליו, גם קורס הכנה מקצועי לבחינה הפסיכומטרית.

 

על קורס הפסיכומטרי בבית ספר בגרות בקמפוס

 

קורס פסיכומטרי בבית ספר בגרות בקמפוס בשיתוף עם "או.קיי. פסיכומטרי" מתהדר בשילוב של שיטות אקדמיות מתקדמות, מורים מקצועיים וטכניקות מוכחות של פיתוח מיומנות חשיבה פסיכומטריות. הקורס מקפיד לשמור על האיזון הנכון בין הפנמת החומר הנלמד והבנתו, לבין הקניית טכניקות פסיכומטריות ממוקדות.

 

מתכונת הלימודים

 

במהלך קורס ההכנה לפסיכומטרי, כל תלמיד רשאי להצטרף לשיעורי תגבור ולפנות אל מדריך תורן בכל בעיה או שאלה הנוגעת לחומר הלימודי או לשיעורי הבית. לצורך העמדת הכשרה מקצועית, מספקת בגרות בקמפוס את התנאים המיטביים והראויים ביותר ללמידה; הללו כוללים חומרי לימוד של קורס הפסיכומטרי ובהם ספר הקורס, ספר לימוד אנגלית פסיכומטרית, בחינות מתכונת מרתוניים וחוברות עם שאלות מן הבחינות האחרונות. במהלך הקורס נדרשים התלמידים להיבחן ביותר מ-50 בחינות וסימולציות המסייעות להם להתוודע היטב לכל סוגי השאלות, ולפתור אותן במהירות הנדרשת. הקורס מוצע במסלול בוקר, או במסלול ערב וימי ו'. הלימודים אורכים חצי שנה או שלושה חודשים – בהתאם למסלול הנבחר.

 

 

יתרונות נוספים של בגרות בקמפוס

 

על סגל ההדרכה נמנים מיטב המורים בתחום, ובתכנית הלימודים מוצעות שיטות לימוד חדשניות המחברות בין חומר לימוד מקורי ובין סימולציות ושאלות אמיתיות מתוך בחינות קודמות. שיטות אלו מאפשרות לתלמידים לפתור את כל סוגי השאלות, ולצבור ביטחון ומיומנויות חשיבה שונות. בנוסף לשיעורים הפרונטליים הנערכים בכיתה, ולבד משיעורי התגבורים המתקיימים בקבוצות קטנות, ניתן אף להירשם למסלול המשלב לימודים כיתתיים הכוללים גם שיעורים פרטיים. לרשות התלמידים בקורס עומד גם אתר האינטרנט המציע להם לפנות בשאלות למדריך התורן ולקבל מידע רלוונטי נוסף. כל השירותים שנזכרו מוענקים לתלמידים ללא כל תוספת תשלום וללא הגבלת זמן.

 

לסיכום

 

הבחינה הפסיכומטרית דורשת מהנבחנים להפגין ריכוז רב, ידע, שליטה, ומיומנות בדרכי חשיבה פסיכומטריות, והיא אף מחייבת אותם להגיע לבחינה כשברשותם ביטחון רב ביכולות ובמיומנויות שנרכשו לקראתה. קורס פסיכומטרי בבגרות בקמפוס מבטיח לספק לתלמידיו את כל אלו ומאפשר להם גם להנות משירותיו של מדריך אישי של "או.קיי. פסיכומטרי", שילווה אותם באופן אישי לאורך כל הקורס, ויספק להם תמיכה בנושאים שבהם הם נזקקים לעזרה. קורס הכנה זה פותח מתוך אמונה כי שילוב של מדריכים מקצועיים, טכניקות פסיכומטריות, חומרי לימוד חדשניים - המתעדכנים בהתאם לשינויים בבחינה שמנהיג המרכז הארצי לבחינות ולהערכה – כל אלה יאפשרו לכל תלמיד למצות את הפוטנציאל האישי שלו ולמקסם את הצלחתו בבחינה הפסיכומטרית.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
Whatsapp Whatsapp