רוצה פרטים על לימודי פלנינג?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

הכשרת פלנרים למשרדי פרסום

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי פלנינג? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פלנינג

 

"הדבר החם הבא"

 

תחום הפרסום מורכב מתתי-ענפים רבים, כאשר בכל אחד מענפים אלה מכהנים אנשי מקצוע מומחים בתחומם; אחד מענפים אלה הוא ענף הפלנינג, המשתייך בעיקר לאסטרטגיה השיווקית של מסע הפרסום. הפלנר – האיש העוסק בפלנינג – במשרד פרסום, הוא אדם שתפקידו להכיר לעומק את צורכי הלקוח המסוים, את השוק שאליו הוא משתייך, ואת מטרות הלקוח. לאור אלה ובשילוב גורמים נוספים, כיצירת בידול ומיתוג שיווקי ייחודי, חוקר הפלנר את דרכי השיווק המותאמות ביותר לאותו לקוח, ובוחר בהן – בשילוב עם המסר המתאים שיש להעביר, לאור המטרות שהוגדרו.

 

על הקורסים

 

קורס פלנינג מכין את המשתתפים בו לעיסוק בענף תחרותי ויצירתי; פלנרים נדרשים להכיר לעומק את קהלי היעד השונים, להתמצא בדרכי ניתוח שוק ובאסטרטגיות שיווקיות, ועוד. כך, מסלול הלימודים כולל לימוד של טכניקות ומתודולוגיות שיווקיות, כמו גם ידע השייך ללימודי פסיכולוגיה, מדעי החברה וסטטיסטיקה. אך מעל לכול, לימודי פלנינג מכשירים את בוגריהם לעשות שימוש עצמאי, יצירתי ומבריק בכלים התיאורטיים המוקנים להם, בהתאם לכל לקוח, באופן שיהפוך את המוצר שלו למבוקש ולנחשק על ידי קהל היעד, ולמזוהה עם הערכים שהוא נושא. בחלקו הגדול הקורס כולל נושאים המשיקים ללימודי תקציבאות וניהול מדיה.

 

נכון לעכשיו, התחום נלמד ב"הבצפר" – בית הספר של חברות הפרסום – המציע מסלול ללימודי פלנינג "תכנון אסטרטגיה וניהול בפרסום"; התכנית נפרשת על פני 8 חודשים, ומתכונת הלימודים היא פעמיים בשבוע, בשעות אחר הצהריים והערב. הלימודים מתקיימים בנמל תל אביב. באופן מתבקש, הלימודים משלבים בין הידע התיאורטי ובין התנסות מעשית רבה, סדנאות מעשיות, הדגמות, סימולציות ומקרי מבחן. בנוסף, הסטודנטים אף נדרשים להגיש פרויקט גמר המסכם ומיישם את כל אשר למדו במסלול.

 

נושאי הלימוד במסלולים

 

להלן חלק מן הנושאים הנכללים בקורס ללימודי פלנינג:

 

 • פרזנטציה ללקוחות
 • מיתוג
 • שיטות לניהול עבודה
 • פסיכולוגיית צרכן
 • פיתוח מוצרים
 • מחקר תוכן ומידענות
 • יצירת קונספט
 • תכנון, ניהול וניתוח סקרים
 • ניהול משא ומתן
 • שיווק לפלחי אוכלוסיה שונים
 • ניתוח קמפיינים
 • חקר שוק ומחקר צרכנים בכלים שונים
ועוד

 

קהל היעד ותנאי הקבלה

 

הלימודים בקורס זה מיועדים לכל מי שמעוניין להכשיר עצמו בתחום הפלנינג, ולהצטרף למקצוע יצירתי, שבו נדרשים חשיבה יצירתית ויכולת להבנה אסטרטגית ומחקרית. תנאי הקבלה ללימודים הם תואר ראשון בתחום כלשהו, מעבר של מבחני מיון וקבלה, וריאיון קבלה אישי. לעתים נדרשים המועמדים גם להגשה של ציוני התואר הראשון, ולהגשה של קורות חיים.

 

לסיכום

 

כאשר אומרים - פלנינג, מתכוונים לתפקיד משתנה, דינמי ומאתגר, שדורש לימוד המשכי תוך כדי העבודה עצמה, והיכרות ומעקב בלתי פוסקים אחר הנעשה בשווקים השונים ובמדיה. קורס פלנינג יעניק לכם את כל הידע והכלים להבנת המקצוע ולחשיבה יצירתית – כך שתוכלו לעשות את האינטגרציה החדשנית והמותאמת ביותר בעבור כל אחד מלקוחותיכם העתידיים. בתום הלימודים במסלול זה תוכלו כמובן להשתלב בהצלחה בעבודה במשרדי פרסום, בניהול קמפיינים, בשיווק למדיה ולאינטרנט ובענפי פרסום נוספים – כשכירים, או כעצמאיים בתחום.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי פלנינג?

רוצה לדעת יותר על לימודי פלנינג?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: פרסום
התקבלו 9 דירוגים בציון ממוצע 4.7 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp